آتلیه عروس مذهبی
1399/06/22 - 09:18
آتلیه عروس مذهبی
عروسی یکی از به یاد ماندنی ترین شب برای هر زوج جوانی است که دوست دارند در این شب رویایی در بهترین وجه خود ظاهر شده و آن را به خاطر بسپارند از این رو عکاسی عروسی یکی از شاخه هاس مهم عکاسی و بسیار پر اهمیت و البته جذاب می باشد.
عکس بارداری با حجاب
1399/06/06 - 12:35
عکس بارداری با حجاب
عضو جدید خانواده در راه است. چه این عضو جدید فرزند اول شما باشد یا پنجمین، بهترین راه برای ثبت این دوران خاص و شگفت‌انگیز از زندگی خانواده شما، تهیه عکس های بارداری است. عکاسی در دوران بارداری نه تنها فرصت خوبی برای عکاسی از زیبایی مادر باردار خانواده است، بلکه میتواند تبدیل به یک جلسه عکاسی دو نفره و یا خانوادگی بشود.
عکاسی کودک در زمان کرونا
1399/06/06 - 11:57
عکاسی کودک در زمان کرونا
با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و پیامدها و نگرانی های ایجاد شده به دنبال آن بسیاری از مشاغل دچار مشکل شده اند و در روند کاری افراد اختلال ایجاد شده است. ما در آتلیه تخصصی کودک هیراد با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین در معرض خطر بودن کودکان در برابر این بیماری ما نیز درصدد برآمدیم تا با رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم همچون سابق عکس هایی زیبا و جذاب را از کودک دلبندتان ثبت کنیم.
انواع ژست عکاسی عروسی
1399/05/25 - 11:05
انواع ژست عکاسی عروسی
این روز ها همه از مراسم عروسی عکس یادگاری بر می دارند و از تک تک لحظات عکس های به یاد ماندنی می گیرند. ولی در این میان یکسری عکس ها هستند که خاطره ساز تر هستند و در مواقع مرور عکس ها و آلبوم ها بیشتر لبخند به لب های می نشانند.
ژست عکس بارداری
1399/05/25 - 10:29
ژست عکس بارداری
بارداری مرحله ی مهم و بسیار جذاب در زندگی هر مادری است.این مرحله از زندگی هر پدر و مادر با تمام سختی ها و مشکلاتی که دارد برای والدین بسیار جذاب است زیرا پدر و مادر با عشقی سرشار به انتظار ثمره ی زندگی شان می نشینند.
ایده های عکاسی از ماهگرد کودک
1399/05/09 - 11:38
ایده های عکاسی از ماهگرد کودک
همه ی زوج های جوان در طول زندگی خود انتظار آمدن فرزندشان را می کشند و زمانی که دلبندشان پا به دنیا می گذارد همه ی زیبایی های جهان را برای والدین به ارمغان می آورد به طوری که حتی یک لحظه نمی توانند چشم از او بردارند و هر لحظه از بزرگ شدن نوزاد خود را با لذت به نظاره می نشینند.
ایده عکاسی نوزاد با بادکنک
1399/04/21 - 15:37
ایده عکاسی نوزاد با بادکنک
ایده عکاسی با بادکنک هلیومی هم از جمله ایده های خاص و متفاوت عکاسی می باشد که بسیار قابل انعطاف و پر از ایده های جدید و منحصر به فرد می باشد. از انواع دکورهای خاص بادکنکی می توان برای عکاسی نوزاد, کودک و حتی بزرگسال استفاده کرد و عکس های فوق العاده فراموش ناشدنی را آماده کرد. بادکنک های هلیومی را به سادگی می تواند از محلی به محل دیگر منتقل نمود و همچنین می توان آن ها را به شیوه های بسیار متفاوتی تزیین کرد.
نکات جامع عکاسی از نوزاد و کودک
1399/04/21 - 15:13
نکات جامع عکاسی از نوزاد و کودک
از زیباترین و بی آلایش‎ ترین دوران زندگی همه ما همین دوران طفولیت می باشد. این دوران به حدی حساس و تکرار نشدنی هستند که حتی کوچک ترین خاطره مصور از این دوره باعث می شود سیل انرژی مثبت به سمت ما روانه شود. هرچند حافظه کودک قدرت ثبت همه این لحظات را ندارد اما در بزرگسالی به شدت مایل است که ریز و درشت این دوران را به یاد آورد و یا حتی دوباره در آن حس و حال قرار بگیرد؛ راه حل شما برای این دغدغه شیرین چیست. اینجا است که عکس ها و فیلم ها به کمک او می آیند.
شرایط عکاسی بارداری
1399/04/21 - 12:10
شرایط عکاسی بارداری
دوران بارداری مادران و خانم ها یکی از دوران های بسیار خاص و جذاب می باشد. لحظات شیرین مادر شدن و احساس پرورش کودک در درون یقینا لحظاتی بی تکرار و فراموش نشدنی می باشد. بنابراین با ثبت این دوران در عکس های یادگاری می توانید این احساس را برای همیشه ماندگار کنید.عکاسی بارداری رشته ای جذاب و جداگانه از هنر عکاسی و هنر می باشد که به صورت تخصصی عکس های زیبا و حیرت انگیز را از خانم های باردار ثبت می کند. این نوع از عکاسی نیاز به مهارت و تجربه بسیار بالا داشته و عکاس حرفه ای باید بتواند در کمترین زمان و
راهنمای انتخاب آتلیه عروسی
1399/04/05 - 10:35
راهنمای انتخاب آتلیه عروسی
تنها چیزی که از شب عروسی تا سال های آینده برایتان باقی میماند عکس وفیلم های شماست بنابراین انتخاب آتلیه عکاسی عروسی امری بسیار مهم و ضروری است که نیازمند دقت و توجه زیادی است. این کار ممکن است بسیار زمانبر باشد. پیدا کردن آتلیه ایی که شرایط موردنظر شما را داشته باشد و با آن احساس راحتی کنید کار سختی است.
عکاسی تولد در فضای باز
1399/03/07 - 16:46
عکاسی تولد در فضای باز
یکی از بهترین عکس های کودک عکاسی تولد در فضای باز است که جلوه و جذابیت ویژه ای به عکس می دهد و برای خود کودک نیز این مدل عکاسی دوست داشتنی تر است زیرا در فضای باز قرار می گیرد و آزادانه می تواند در فضا مشغول کنجکاوی و بازی های کودکانه ی خود فارغ از هرگونه ژست و مصنوعی بودن باشد که این خود به طبیعی بودن عکس ها بسیار کمک می کند.
بهترین آتلیه کودک در جهانشهر
1399/03/07 - 15:48
بهترین آتلیه کودک در جهانشهر
آتلیه هیراد با داشتن محیطی آرام و عاری از هرگونه آلودگی و همکارانی صبور و خلاق یکی از بهترین آتلیه ها در جهانشهر کرج است که بهترین لحظات زندگی کودک و نوزاد شما را به صورتی ماهرانه و خلاق ثبت می کند،آتلیه هیراد برای جلب رضایت شما پدر و مادر های عزیز تم ها و محیط آتلیه را پیوسته به روز کرده و تم جدید اضافه می کند تا عکس های جذاب و مورد پسند شما را به قاب منزلتان اضافه کند.
ژست عکس کودک در طبیعت
1399/03/01 - 09:42
ژست عکس کودک در طبیعت
عکاسی از کودک یکی از جذاب ترین نوع عکاسی است زیرا کودک غرق در رویا و دنیای کودکانه خود ،و به دور از هرگونه نقش و یا حس مصنوعی است به همین دلیل عکس های ثبت شده از کودک دارای اصالت و حس عمیقی هستند که باعث جذابیت آنها می شود.
ژست عکس کودک یک ساله
1399/02/27 - 12:45
ژست عکس کودک یک ساله
عکاسی از نوزاد در هر مرحله از رشدش بسیار زیبا و جذاب است برای عکاسی از نوزاد و کودک یک ساله حتما عکاس باید صبر و حوصله ی زیادی به خرج دهند زیرا نوزادان در این سن بسیار بی تاب و پر از جنب و جوش هستند. عکاسی از نوزادان یکساله خود دارای چند ویژگی است که باید به آن ها توجه کرد. ژست های عکاسی در کودکان یکساله بسیار متنوع است، ژست ها شامل ژست کودک یکساله دختر و ژست کودک یکساله پسر می شود.
عکس آتلیه شب یلدا نوزاد (عکس شب یلدا کودکانه)
1399/02/27 - 10:52
عکس آتلیه شب یلدا نوزاد (عکس شب یلدا کودکانه)
زوج های جوان با قدم گذاشتن یک نوزاد در زندگی شان،تمام وجودشان لبریز از عشق و علاقه به او می شود و همیشه و در همه حالت نوزاد خود را ستایش می کنند اما دوران نوزادی زودگذر است و به همین دلیل پدر و مادرهای جوان ثبت تک تک لحظه های نوزادی فرزندشان را از دست نمی دهند و این لحظات را به بهترین شکل ثبت می کنند، امروزه شب یلدا یکی از زمان هایی است که پدر و مادر ها تمایل دارند نوزاد و کودکشان در این شب اصیل ایرانی با تم های مخصوص این شب عکس داشته باشد.
لباس مناسب در آتلیه کودک
1399/02/13 - 13:49
لباس مناسب در آتلیه کودک
یکی از مهم ترین مسائل در عکاسی از نوزاد در آتلیه ها انتخاب مناسب لباس برای نوزاد است که بسیار مهم و حائض اهمیت می باشد و همه چیز بستگی به این دارد که برای چه منظوری می خواهید از کودک خود عکس بگیرید و متناسب با آن هدف و تم آتلیه، لباس مناسب کودک را انتخاب کنید و باید مطمئن شوید لباسی که برای نوزاد انتخاب می کنید طوری نباشد که بعد از گرفتن عکس از آن پشیمان شوید.
پیچیدن نوزاد برای عکاسی
1399/02/13 - 12:45
پیچیدن نوزاد برای عکاسی
در طی سال های اخیر با توجه به پیشرفت روز افزون صنعت عکس و فیلم، تمامی افراد جامعه احساس نیاز به ثبت لحظات خاص و نابی که فقط چند بار در زندگی اتفاق می افتد را دارند، یکی از این لحظات تولد دلبندتان است که حاصل عشقی عمیق و اصیل بین پدر ومادر است از همین رو والدین نوزاد درصدد می باشند که از تمامی لحظات رشد نوزادشان عکس هایی را ثبت کنند که در آینده یادآور تمام احساس هاس شیرین و جذابشان باشد.
آموزش عکاسی از نوزاد در منزل
1399/02/13 - 12:29
آموزش عکاسی از نوزاد در منزل
با گذشت زمان و ورود فناوری به زندگی های روزمره و وجود شبکه های اجتماعی و مجازی، اکثر پدر و مادر ها دوست دارند هر روز عکس های جدیدی از نوزادشان ثبت کنند که ثبت این عکس ها در آتلیه هم می تواند از نظر مالی مقرون به صرفه نباشد و هم از نظر زمانی مشکل ساز باشد، و یا ثبت لحظه های حساس مثل اولین قدم و یا اولین نشستن ها باید در همان لحظه و توسط پدر و مادر ثبت شود. به همین دلیل آتلیه ی هیراد برای اینکه شما عزیزان بتوانید عکس های زیبا و جذابی از نوزادتان در خانه ثبت کنید چند نکته ی زیر را یادآور می شود.
آتلیه خوب در کرج برای عروسی
1399/02/13 - 12:04
آتلیه خوب در کرج برای عروسی
یکی از سخت ترین کارها در برگزاری مراسم عروسی انتخاب آتلیه و فیلمبردار مناسب است، به این جهت که این عکس و فیلم های ثبت شده یادآور بهترین شب زندگی هر فردی است به همین خاطر باید به بهترین وجه ممکن ثبت و ضبط شود.
لباس مناسب عکس بارداری
1399/01/26 - 16:37
لباس مناسب عکس بارداری
در این مطلب آتلیه کودک هیراد راهنمای کوتاه اما جامعی برای بهترین عکس های بارداری چگونه لباس بپوشیم؟ و توصیه هایی در نظر گرفتیم، از آن استفاده کنید تا تاثیر شگرفت آن را مشاهده کنید...
عکاسی بارداری حرفه ای
1399/01/26 - 16:22
عکاسی بارداری حرفه ای
در این مطلب آتلیه کودک هیراد به توانایی های عکاسان حرفه ای دوران بارداری می پردازیم چهار نکته عکاس بارداری حرفه ای که هر عکاسی در آتلیه بارداری می بایست نسبت به آن مسلط باشد در اینجا آورده شده است.
عکاسی از نوزاد در بیمارستان
1399/01/26 - 16:01
عکاسی از نوزاد در بیمارستان
برای ثبت کردن لحضات ناب و بی تکراری که نوزاد شما در بیمارستان متولد میشود بهترین روش عکسبرداری در بیمارستان است که امروزه بسیار طرفدار پیدا گرده است و لحظه های بی بدیلی را میتوان از این طریق ثبت کرد...
چگونه در تعطیلات از کودکان عکاسی کنیم؟
1399/01/26 - 14:39
چگونه در تعطیلات از کودکان عکاسی کنیم؟
به جرات می‌توان گفت با رعایت چند نکته ساده تحولی شگرف در عکس‌ها به وجود خواهد آمد و لازم نیست حتما یک دوربین گران قیمت بخریم تا عکس‌های خوب بگیریم.در مقاله زیر به این نکات ساده ولی مهم اشاره خواهد شد.
عکاسی پرتره کودک
1398/12/06 - 12:59
عکاسی پرتره کودک
عکاسی پرتره یکی از انواع سبک ها در عکاسی به شمار می رود که اگر قواعد و اصول در آن رعایت شود، می توانید عکس های بسیار فوق العاده ای را با این شیوه تهیه کنید.در این مقاله درباره برخی از نگرش ها درباره عکاسی پرتره کودکان به شما توضیح می دهیم.
عکاسی از دوقلوها
1398/12/06 - 12:45
عکاسی از دوقلوها
رشد کودک از ابتدای تولد تا زمانی که به مدرسه می رود، بدون شک به یادماندنی ترین دوران در زندگی هر کودکی است. اگر دقت کرده باشید بیشتر بزرگسالان با دیدن عکس های خود در رده ی سنی کودکی، احساس شور و شعف خاصی پیدا می کنند.
عکاسی هنری در بارداری
1398/12/06 - 12:17
عکاسی هنری در بارداری
دوران بارداری یکی از دوره های خاص در زندگی زنان است؛ دورانی که برای برخی از مادران ناخوشی های زیادی را در بر دارد اما بعد از زایمان وقتی نوزاد را به آغوش مادر می دهند؛ همه ی روزهای سخت را فراموش می کند.البته برای برخی از مادران به دلیل داشتن روحیه ی بهتر و بنیه ی بدنی مناسب، بارداری دورانی آرام و بی دردسر است. خلاصه ی کلام سخت و شیرین می گذرد و شما بعدها به این روزها زمانی می نگرید که نوزاد دلبندتان کنارتان است
عکس بارداری فانتزی
1398/12/06 - 11:19
عکس بارداری فانتزی
برای داشتن عکس های فانتزی و خاص باید از ابتدای دوران بارداری شروع به گرفتن عکس با ژست های خاص در آتلیه و منزل بکنبد.
آتلیه بارداری
1398/11/20 - 11:36
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری یکی از آتلیه های تخصصی جدید در میان آتلیه های تخصصی امروز و عکاسی بارداری یکی از فیلدهای جدید تخصصی در عکاسی پرتره در سالهای اخیر است.
آتلیه نوزاد
1398/11/20 - 11:13
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد تخصصی آتلیه است که ملزومات عکاسی تخصصی نوزاد در آن یافت میشود . این ملزومات شامل اکسسوری های عکاسی نوزاد ، دکورهای متنوع عکس نوزاد ، تجهیزات به روز و حرفه ای به علاوه ی تجربه و تخصص کافی عکاس نوزاد است .
آتلیه کودک در بهار و نوروز 99
1398/11/20 - 10:54
آتلیه کودک در بهار و نوروز 99
اگر قصد عکاسی در منزل را دارید و میخواهید با موبایل عکاسی کنید که حتما باید دقت کنید از نور کافی و کیفیت عکس مطلوب برخوردار هستید . عکسهای تکی و خانوادگی را در کنار سبزه ، ماهی و سفره هفت سین بگیرید . این عکسها معمولا قابلیت چاپ ندارند و فقط در آرشیو عکسهای شما باقی میمانند . ولی اگر تصمیم به انتخاب گزینه عکاسی در آتلیه گرفتید مطمئن باشید یک یا چند عکس قاب شده روی دیوار یا در آلبوم خانوادگی شما ماندگاری و ارزش بیشتری دارد .
عکاسی ودینگ
1398/11/20 - 10:05
عکاسی ودینگ
به کلیه عکس هایی که برای عروسی گرفته می شود عکاسی ودینگ گفته میشود که امروزه در بین مردم رواج زیادی پیدا کرده است به گونه ای که یکی از موارد مهم در هر عروسی به حساب می آید و بودجه ای برایش تعیین خواهد شد.
سبک‌‌‌‌‌های عکاسی عروسی
1398/11/06 - 12:44
سبک‌‌‌‌‌های عکاسی عروسی
اهمیت عکس و فیلم و ثبت خاطرات با دوربین، بر کسی پوشیده نیست. عروسی یکی از بهترین خاطرات در طول عمر هر فرد است که دوست دارد آن را به بهترین شکل ثبت کند.
10 ژست زیبا برای عروس و داماد ها
1398/11/06 - 10:21
10 ژست زیبا برای عروس و داماد ها
قدیمی ترین ژست عکاسی عروس و داماد در استودیوهای عروس عکس هایی هستند که در آنها عروس و داماد در پوزیشنی رمانتیک قرار می گیرند.
ژست های آقایان
1398/10/28 - 16:38
ژست های آقایان
اگه می‌خواید عکسهای عالی بگیرید؛ یا توی یه مراسم رسمی، خوب و حرفه‌ای به نظر بیاید، باید ژست گرفتن رو بلد باشید. یک ژست خوب به شما اعتماد به نفس و قدرت میده. حالت کلی بدن شما، چجوری قرار گرفتن دستهاتون و حالات صورتتون، سه فاکتور اصلی یک ژست خوبه. توی این مقاله قصد داریم ژست های مردانه برای عکاسی رو باهم بررسی کنیم...
آتلیه عکس کودک جهت عکاسی از نوزادان
1398/10/28 - 15:30
آتلیه عکس کودک جهت عکاسی از نوزادان
هنگامی که من برای اولین بار در آتلیه عکاسی کودک شروع به عکاسی از مشتری های تازه متولد شده کردم ، می دانستم که می خواهم از روش زندگی روزمره استفاده کنم. اگرچه من کاملاً دوست دارم جلسات نوزادان را عکاسی کنم ، اما آنها باید توسط عکاسانی انجام شوند که کلاسهای ایمنی در نگهداری و مراقبت از نوزادان را پشت سر گذاشته اند و به راحتی به کودکان ژست می دهند. در اینجا چند نکته و ترفند که در طول این مسیر به کارتان می آید را قرار داده ایم...
بهترین آتلیه عروس چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد ؟
1398/10/28 - 14:48
بهترین آتلیه عروس چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد ؟
برگذیدن آتلیه مناسب برای مراسم یکی از دشوارترین انتخاب های یک عروس و داماد امروزی است در این مقاله سعی داریم چند نکته مهم برای انتخاب آتلیه عکاسی عروس و داماد را برای شما شرح دهیم تا بتوانید عکس های خاص و به یاد ماندنی در شب ازدواجتان را به ثبت برسانید...
انتخاب آتلیه خوب
1398/10/28 - 13:59
انتخاب آتلیه خوب
چطور می‌دانید که کدام یک خوب است و یا خیر؟ چقدر باید هزینه پرداخت کنید؟  تحقیق کنید. وبلاگ‌های عروسی جای مناسبی برای این کار هستند. عکس‌های عروسی‌های مختلف را ببینید و آتلیه عکاس مناسب را انتخاب کنید و لیستی از آنها تهیه کنید. هزینه آن ها با توجه به آتلیه و مکان آن‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهند متفاوت است. جالب است بدانید تنها گزینه ای که  برای بساری از عروس و دامادها مهم است و در پایان جشن نتیجه آن را میبینند عکاس و آتلیه است پس انتخابی داشته باشید که بعدها نگویید ای کاش آتلیه عروسی خوب
عکس عروسی برای دامادها
1398/10/23 - 12:44
عکس عروسی برای دامادها
در روز عروسی یک زن و شوهر ، عروس ها معمولاً در کانون نمایش آتلیه عروس اند و بیشترین توجه را به خود می کنند تا در روز بزرگ زندگیشان تمام توجه داماد و مهمانان را به خود جلب کنند.
عکاسی نوزاد در آتلیه بهتر است یا منزل ؟
1398/10/23 - 12:23
عکاسی نوزاد در آتلیه بهتر است یا منزل ؟
بهترین زمان برای عکاس از نوزاد تقریبا 20 روزگی اوست .به این دلیل که بدن نوزاد انعطاف مناسب را دارد و میتوان ژست های گوناگونی روی او پیاده کرد.
فرمالیته عروسی چیست
1398/10/01 - 11:14
فرمالیته عروسی چیست
پکیج فرمالیته عروسی چند سالی است که به پیکج فیلم برداری و عکس برداری عروس و دماد اضافه شده است. همانطور که از اسم آن پیداست عروس و داماد به صورت فرمالیته روز عروسی خود را مدتی قبل از روز عروسی واقعی بازی می کنند.
عکس عروس با حجاب
1398/09/30 - 16:13
عکس عروس با حجاب
در مراسم عروسی، عروس به نسبت داماد جلوه و درخشش بیشتری دارد. یکی از علت های بولد شدن عروس به نسبت داماد لباس زیبای عروس می باشد.
عکس عروس و داماد در تالار
1398/09/30 - 15:14
عکس عروس و داماد در تالار
عکس برداری روز عروسی محدود به باغ و یا آتلیه قبل از شروع مراسم نمی شود. پس از ورود عروس و داماد ماجرای عکاسی
عکس سرمجلسی عروس و داماد
1398/08/21 - 14:51
عکس سرمجلسی عروس و داماد
یکی از خروجی های عکاسی عروس و داماد، عکس سر مجلسی و یا شاسی عروس و داماد می باشد در ابعاد بزرگ
عکاسی عروس و داماد در پاییز
-
عکاسی عروس و داماد در پاییز
فصل پاییز یکی از زیباترین فصل ها برای عکاسی است. اگر در انتخاب فصل برای برگذاری مراسم عروسی تردید دارید بی شک انتخاب فصل پاییز یکی از بهترین انتخاب های شما خواهد بود. این فصل برخلاف سرمایی که دارد، با رنگ های بی نظیری که دارد جلوه و گرمای خاصی به عکس ها می دهد.
نورپردازی در عکاسی عروس و داماد
1398/07/06 - 15:16
نورپردازی در عکاسی عروس و داماد
علاوه بر تجهیزات نورپردازی انتخاب زاویه تابش و میزان نور استفاده در عکاسی از مهارت های عکاس به شمارمیرود.
ژست عکاسی با تور عروس
1398/07/06 - 12:03
ژست عکاسی با تور عروس
تور عروس در زمان های قدیم به دلایل آئینی استفاده میشد. تفکر اینکه داماد عروس را  تا قبل از جاری شدن خطبه عقد نبیند، استفاده از تور یا روبند عروسی را پدید آورد.
نکات عکاسی عروس و داماد با ساقدوش ها
1398/07/06 - 12:02
نکات عکاسی عروس و داماد با ساقدوش ها
طبق آئین و رسوم گذشته در روز عروسی، ساقدوش ها عروس و داماد را همراهی میکردند، امروزه از ساقدوش بیشتر جنبه زیبایی و برای گرفتن عکس دعوت می شوند.
تجهیزات نور پردازی در عکاسی عروس و داماد
1398/07/06 - 11:59
تجهیزات نور پردازی در عکاسی عروس و داماد
نور پردازی در عکس برداری عروس و داماد نکته کلیدی محسوب میشودنورپردازی در عکاسی عروسی، بخش بزرگی از مهارت یک عکاس را تشکیل می‌دهد. زیرا برخلاف بسیاری از شاخه‌های عکاسی دیگر، در این شاخه از عکاسی، شکل و جهت نوری که استفاده می‌‌کنید، می‌تواند کاملاً روی کیفیت خروجی عکس تأثیر گذاشته و حتی روند ویرایش عکس‌ و زمانی که بعداً باید روی آن صرف کنید را به شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد.
هنگام عکاسی کودک چه لوازم همراه داشته باشیم؟
1398/06/28 - 09:52
هنگام عکاسی کودک چه لوازم همراه داشته باشیم؟
پدرها و مادرهای عزیز همیشه بدنبال اعتماد به نفس بخشیدن به فرزند خود هستند. برای حضور در جمع همیشه می کوشند بهترین لباس ها را برای فرزند خود تهیه کنند و در هر صورت فرزندشان مرتب و منظم به نظر برسد.  کودکان در سنین پایین تر چهره و اندام متفاوت تری به نسبت سنین نوجوانی و جوانی دارند و به اصطلاح چهره کودکانه و معصومانه آنها محدود به این زمان است. پس برای ثبت این چهره و باقی ماندن خاطرات این دوره پدر و مادرها در صدد مراجعه به آتلیه عکاسی کودک برمی آیند.
لوکیشن کلیپ عروسی
1398/06/27 - 15:27
لوکیشن کلیپ عروسی
برای ساخت کلیپ عروسی احتیاج به لوکیشن یا مکانی دارای فضاهای بکر و زیبا همراه با دکوراسیونی ویژه است.
مراحل ساخت کلیپ روز عروسی
1398/06/27 - 13:35
مراحل ساخت کلیپ روز عروسی
درگذشته مراسم عروسی به دلیل نبود برق در ساعات روشنایی روز انجام میشد. با آنکه اجرای رسومات عروسی بسیار بیشتر از زمان حال بود ولی زمان کمتر و امکانات کمتری برای ثبت خاطرات صرف میشد. تنها امکان موجود گرفتن تعدادی محدود عکس های دسته جمعی و گاها یک عکس دو نفره عروس و داماد از مراسم بود، که در اکثر مواقع به دلایل خلق و خوی تعصبی داماد های آن دوره حتی عکسی از عروس گرفته نمیشد.
نکات و ترفند های عکاسی از کودک
1398/05/28 - 16:14
نکات و ترفند های عکاسی از کودک
عکاسی از کودک یک کار صبورانه است . عکاسی کودک شکار و ثبت روح کودکانگی است . یک زوج جوان که به تازگی پدر و مادر شده اند بعد از خرید مایحتاج اولیه زندگی به دنبال تهیه عکس و ثبت لحظات کودک خود می باشند و در این میان هر کس با یک روش شاید استفاده از دوربین تلفن همراه و یا استفاده از یک دوربین کامپکت خانگی و… باشد.
آتلیه عروسی در کرج – خدمات فیلمبرداری عروسی در کرج و غرب تهران
1398/05/28 - 16:12
آتلیه عروسی در کرج – خدمات فیلمبرداری عروسی در کرج و غرب تهران
بدون شک شب عروسی هر کس، خاطره انگیزترین و زیباترین شب زندگانی او است. شکوه مراسم عروسی، دکور زیبای سالن عروسی، رقص و هلهله مهمان‌ها تمام می‌شود و فقط خاطرات این شب قشنگ باقی می‌ماند.
12 نکته درباره چگونگی عکس گرفتن کودک در آتلیه حرفه‌ای کودک در کرج
1398/05/28 - 15:38
12 نکته درباره چگونگی عکس گرفتن کودک در آتلیه حرفه‌ای کودک در کرج
نکاتی درباره چگونگی عکس گرفتن از کودک در آتلیه حرفه ای بدانید!
راهنمای انتخاب آتلیه عکاسی عروس و داماد در کرج
1398/05/28 - 15:38
راهنمای انتخاب آتلیه عکاسی عروس و داماد در کرج
شب عروسی، شیرین‌ترین، خاطره‌انگیزترین و عاشقانه‌ترین شب زندگی عروس و داماد است، شیرینی این شب را نمی‌توان با هیچ چیز دیگری مقایسه کرد.
عکاسی از نوزاد چه اصولی دارد؟
1398/05/28 - 15:34
عکاسی از نوزاد چه اصولی دارد؟
عکاسی از نوزاد یکی از موضوعات مهم بعد از تولد هر نوزاد، گرفتن عکس‌هایی زیبا و ثبت اولین روزهای به دنیا آمدن او است. عکاسی از نوزادان، قوانین و نکاتی دارد و دانستن این نکات باعث می‌شود بهترین و زیباترین عکس‌ها را از نوزادتان بگیرید.
روش خنداندن نوزاد در آتلیه فوق تخصصی نوزاد
1398/05/28 - 15:33
روش خنداندن نوزاد در آتلیه فوق تخصصی نوزاد
شیرین‌ترین موجود دنیا، نوزادی است که تازه به دنیا آمده است و با ورودش دنیای پدر و مادرش را شاد و شیرین کرده است.
7 لباس مناسب برای مادران باردار در هنگام رفتن به آتلیه تخصصی بارداری
1398/05/05 - 12:27
7 لباس مناسب برای مادران باردار در هنگام رفتن به آتلیه تخصصی بارداری
انتظار کشیدن برای تولد فرزند، از جمله لذت‌بخش‌ترین انتظارهای دنیا است. دوران بارداری، در زندگی هر زنی، دورانی خاص و شیرین است.
چه مواردی را در بستن قرارداد آتلیه عروسی باید مد نظر قرار دهیم؟
1398/05/05 - 11:30
چه مواردی را در بستن قرارداد آتلیه عروسی باید مد نظر قرار دهیم؟
یکی از مهم ترین بخش های هر مراسم عروسی، عکاسی و فیلمبرداری از مراسم است. در این مطلب به شما یادآوری میکنیم که در هنگام بستن قرارداد با آتلیه عروس به چه نکاتی دقت کنید تا خیال تان از عکس های عروسی راحت باشد.
بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد
1398/05/03 - 11:43
بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد
عکاسی از نوزاد تازه متولد شده، والدین را با سوالات بسیاری روبرو می سازد. یکی از سوالات مهم آنها این است که بهترین زمان برای عکس گرفتن از نوزاد چه زمانی است؟
عکاسی پیش کار (فرمالیته) عروسی چیست؟
1398/05/03 - 11:37
عکاسی پیش کار (فرمالیته) عروسی چیست؟
این روزها در بعضی از آتلیه های عکاسی عروسی با این پیشنهاد مواجه میشوید که عکاسی عروسی خود را در باغ و آتلیه ، چند روز قبل از مراسم انجام دهید . در این مقاله این موضوع را مورد بحث قرار می دهیم .
ساخت آلبوم رشد از کودک
1398/04/30 - 11:09
ساخت آلبوم رشد از کودک
ساخت آلبوم رشد از کودک از جمله کارهایی است که هر پدر و مادری باید برای کودک خود انجام دهند!
عکاسی از کودک در فضای باز
1398/04/30 - 09:12
عکاسی از کودک در فضای باز
یکی از کارهایی که باعث می شود از کودکان دلبند خود عکس هایی زیبا و خاطره انگیز داشته باشید، این است که در طبیعت و در فضای باز اقدام به عکاسی از کودک خود کنید.
عکاسی فرمالیته داشته باشیم یا نه؟!
1398/04/29 - 18:06
عکاسی فرمالیته داشته باشیم یا نه؟!
عکاسی فرمالیته عروسی مراسمی است که چند روز قبل از اجرا شدن مراسم جشن عروسی برگزار میشود. در مراسم فرمالیته عکاسی و تصویربرداری به صورت کامل از عروس داماد جهت ساخت کلیپ و چاپ تصاویر آنان برای روز عروسی انجام میشود.
نکات مهمی برای عکاسی کودک که باید رعایت کرد
1398/04/20 - 11:54
نکات مهمی برای عکاسی کودک که باید رعایت کرد
نکات مهمی برای عکاسی کودک وجود دارد چرا که عکاسی کودک شکار و ثبت روح کودکانگی کودکان است پس برای ثبت بهترین لحظات کودک دلبندتان آماده شوید .
معایب عکاسی پیش کار (عکاسی فرمالیته)
1398/04/20 - 11:24
معایب عکاسی پیش کار (عکاسی فرمالیته)
قبل از تصمیم به انجام عکاسی فرمالیته حتما این مطلب را بخوانید
عکاسی کودک با تم های مناسبتی
1398/04/20 - 11:11
عکاسی کودک با تم های مناسبتی
مناسبت های مختلف فرزند خود را به یادگار ثبت نمایید
عکاسی پرتره از کودکان | گرفتن عکس پرتره از کودکان
1398/04/19 - 16:07
عکاسی پرتره از کودکان | گرفتن عکس پرتره از کودکان
عکاسی پرتره کودکان یکی از خاطره انگیز ترین عکس های کودکان است. هیچ چیز به اندازه عکس گرفتن و ضبط فیلم نمی تواند شخصیت جالب کودکان و دوران زیبای کودکی آنها را ثبت کند.
بهترین زمان برای عکاسی بارداری
1398/04/06 - 11:51
بهترین زمان برای عکاسی بارداری
بهترین زمان برای عکاسی بارداری ، چه وقتی می تواند باشد؟! این سوالی است که ذهن بسیاری مادران باردار را ممکن است به خودش مشغول کند. با توجه به اینکه دوران بارداری، یکی از شیرین ترین و زیباترین دورانهایی است که خانمها، شانس تجربه کردنش را دارند و می توانند مزه یک انتظار شیرین را بچشند.
اصول ست کردن لباس برای عکس اسپرت
1398/04/01 - 12:53
اصول ست کردن لباس برای عکس اسپرت
اصول ست کردن لباس برای عکس اسپرت دونفره مهارتی است که  نیازمند سلیقه و دقت شما عروس و داماد های عزیز است ؛ که  البته ما در این مقاله آموزشی  قصد داریم با گوشزد چندین نکته ساده اما بسیار کاربردی جلوه لباس هایتان را در عکس دوچندان نموده تا عکس های زیبا تری را برایتان به یادگار گذاشته و ثبت کنیم.
عکاسی از کودکان
1398/02/16 - 12:15
عکاسی از کودکان
عکاسی از کودکان در کنار شیرین بودنش، کمی چالش بر انگیز است. در این مطلب کوتاه لنزک ۴ نکته ساده مطرح خواهیم کرد که با استفاده از آن ها می توانید عکس های بهتری از کودکانتان بگیرید.
نکات لازم برای آموزش عکاسی از کودک
1396/06/04 - 11:00
نکات لازم برای آموزش عکاسی از کودک
بچه‌ها معمولاً سوژه‌هایی هستند که هر عکاسی به محض ملاقات در جلسه اول، عاشق آن‌ها می‌شود.عکاسی از کودکان می‌تواند یک ماجراجویی هیجان‌انگیز در دنیای واقعی باشد.
نکاتی مهم در مورد عکاسی نوزاد
1396/06/04 - 11:51
نکاتی مهم در مورد عکاسی نوزاد
به دلیل تمایل والدین به داشتن عکس در سنین مختلف از کودک، عکاسی نوزاد به صورت تخصصی در آمده و با رعایت نکات مهمی می توان عکاسی نوزاد را خلاقانه تر انجام داد.