گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/11/20 - 11:13
كد :49

آتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد تخصصی آتلیه است که ملزومات عکاسی تخصصی نوزاد در آن یافت میشود . این ملزومات شامل اکسسوری های عکاسی نوزاد ، دکورهای متنوع عکس نوزاد ، تجهیزات به روز و حرفه ای به علاوه ی تجربه و تخصص کافی عکاس نوزاد است .

آتلیه تخصصی نوزاد در کرج

بدون شک یکی از سخت ترین و زمان بر ترین شاخه های عکاسی پرتره ، عکاسی از نوزاد است . در نتیجه عکاسان آتلیه نوزاد ،علاوه بر تجربه و تخصص کافی در عکاسی نوزاد و ارتباط با نوزاد باید صبر و حوصله ی بسیار زیادی داشته باشند.

آتلیه تخصصی نوزاد در کرج

عکس نوزاد

ایده آل ترین عکسهای نوزاد نه تنها در ایران بلکه در تمام نقاط جهان که عکاسی نوزاد ( newborn photography ) انجام می دهند در حالت خواب است . تنها در حالت خواب است که نوزاد اجازه پوزیشن دادن به عکاس را می دهد و در حالت بیداری هیچ پوزیشن زیبایی از نوزاد نمی توان گرفت . عموما دست و پاهایش را باز میکند و این حالت اصلا به عکسهای خوبی تبدیل نمی شود .

آتلیه نوزاد

دلیل بعدی چشمها و نگاه نوزاد است که  به دلیل عدم شکل گیری کامل چشمها قالبا نگاه خوبی ندارند و چشمها به شکل زیبایی در عکس ثبت نمی شوند . به دلایل ذکر شده بالا عموما در آتلیه نوزاد هیراد عکس بیداری از نوزادان گرفته نمی شود و ما توصیه میکنیم که عکسهای بیداری را خود خانواده ها صرفا برای یادگاری ، در منزل عکاسی کنند  ، چون لطف عکسهای آتلیه ای را نحواهد داشت .

چه زمانی برای عکاسی از نوزاد مناسب است ؟

بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد تا 15 روزگی است . بدن نوزادان در این سن بسیار انعطاف پذیر و نرم است و نوزاد در موقع  پوزیشن دادن عکاس اصلا اذیت نخواهد شد . همچنین نوزاد زیر 15 روز عموما خواب بسیار عمیقی دارد و ساعت های بسیاری را در طول روز خواب است و همانطور که گفته شد تنها در حالت خواب است که نوزاد اجازه ی پوزیشن دهی را به عکاس می دهد .

البته در آتلیه عکاسی هیراد در سن های بالاتر از  15 روزگی هم موفق به ثبت عکسهای نوزادی بسیار زیبایی شده ایم اما بعد از این سن نوزاد هشیار تر است و ممکن است اجازه عکاسی را به عکاس ندهد.

در نتیجه اگر ثبت عکسهای نوزادی زیبا که تنها مختص این سن است و در آینده قابل تکرار نیست برایتان اهمیت دارد حتما در روزهای آخر بارداری آتلیه نوزاد خود را بیابید و برای رزرو وقت اقدام فرمایید.

عکس نوزاد

شرایط آتلیه نوزاد هیراد چگونه است ؟

ما در آتلیه عکاسی هیراد محیطی کاملا بهداشتی و گرم را برای عکاسی از نوزادان فراهم آورده ایم ، بسیاری از خانواده ها دغدغه بهداشت و گرمای محیط آتلیه را دارند . جای هیچ نگرانی نیست . آتلیه مجهز به چند وسیله گرمایشی اعم از شوفاژ شومینه و هیتر است و از لحاظ بهداشتی نیز شرایط فراهم آمده و حتی در محیط آتلیه با کفش تررد نمیشود .

آتلیه هیراد دکورها و اکسسوری های بسیار متنوع برای عکس نوزاد در اختیار دارد و همواره تم های عکس نوزاد خود را به روزرسانی می کند .