آتلیه نوزاد

معرفی یک آتلیه نوزاد حرفه ای و روش های گرفتن عکس از نوزاد

انتخاب یک آتلیه نوزاد حرفه ای کار دشواری است . ما به شما در انتخاب یک آتلیه حرفه ای کمک خواهیم کرد . در پایان این نوشته یکی از حرفه ای و تخصصی ترین آتلیه های کودک را به شما معرفی می کنیم. یکی از شیرین‌ترین اتفاقات برای هر خانواده‌ای، اضافه شدن یک نوزاد زیبا به جمع خانواده است. بسیاری از والدین از چندین ماه قبل از تولد نوزاد برای خرید سیسمونی و وسایل کودک دست به کار می‌شوند تا موقع به دنیا آمدن بهترین امکانات را در اختیار او قرار دهند. همه پدرها و مادرها دوست دارند از فرزند کوچکشان به خوبی نگهداری کنند. یکی از بهترین کارهایی که پدر و مادر برای فرزند جدید خود می‌توانند انجام دهند، ثبت خاطرات و لحظه‌های نوزادی فرزندشان است. عکس‌های نوزادی هم برای فرزند و هم برای پدر و مادر بسیار ارزشمند است؛ زیرا اولین روزهای متولد شدن فرزند را ماندگار و تبدیل به خاطره می‌کند.

آتلیه عکاسی نوزاد در کرج

اگر نوزادی دارید که به تازگی متولد شده است، حتما از او عکس بگیرید. می‌توانید از گوشی موبایل، دوربین‌های کوچک و دوربین های حرفه‌ای برای عکاسی استفاده کنید. هم چنین می‌توانید عکاسی از نوزاد خود را به یک آتلیه بسپارید. برای اینکه بتوانید از نوزاد خود عکس‌هایی زیبا داشته باشید، باید به یک آتلیه نوزاد حرفه‌ای و باتجربه مراجعه کنید. در این نوشته با نکات مهم برای عکس گرفتن از نوزادان آشنا خواهید شد. در انتهای نوشته نیز با یک آتلیه نوزاد معروف و باسابقه آشنا می‌شوید.

آتلیه کودک در جهانشهر کرج

آتلیه عکاسی نوزاد     آتلیه حرفه ای هیراد در کرج

14 نکته برای عکاسی از نوزاد

1- قبل از اینکه فرزندتان را به آتلیه نوزاد ببرید، او را آماده کنید. اجازه دهید خواب کاملی داشته باشد، به او شیر بدهید و لباسی سبک و راحت به تنش کنید.
2- برای عکس گرفتن از نوزاد، زمان مناسبی را انتخاب کنید. هر بچه‌ای با بچه دیگر فرق دارد. زمانی فرزند خود را برای عکس گرفتن به آتلیه نوزاد ببرید که خوشحال و سرحال باشد.
3- به پس زمینه عکس‌ها توجه کنید. از عکاس بخواهید تا پس زمینه عکس‌های نوزاد را ساده انتخاب کند تا تصویر نوزاد شما در مرکز توجه قرار بگیرد. اگر خودتان از نوزاد عکس می‌گیرید، این کار را جلوی پرده‌ای ساده انجام دهید.
4- لباسی با رنگی شاد انتخاب کنید. اگر می‌خواهید عکس نوزاد با جلوه بیشتری گرفته شود، لباسی با رنگ‌های شاد به تن نوزادتان کنید. رنگ‌هایی مانند آبی کاربنی، قرمز، زرد و بنفش زیبایی عکس را بیشتر می‌کنند.
5- زاویه دید خود را تغییر دهید. برای اینکه عکس‌هایی خاص و جذاب بیندازید، روی چشمان یا دستان نوزاد تمرکز کنید. گاهی اوقات سنت شکنی باعث خلق تصاویری بی‌نظیر می‌شود.
6- به نور طبیعی توجه کنید. عکس‌هایی که در نور طبیعی خورشید گرفته می شوند، بسیار زیبا و خاص از آب در می آیند. نور خورشید با هیچ گونه نور مصنوعی و فلاشی جایگزین نمی‌شود؛ در نتیجه میزان ورود نور خورشید را مدنظر قرار دهید.
7- عکس‌هایی توام با احساس و عاطفه بگیرید. عکس‌هایی که شما از نوزاد خود می گیرید باید با سبک زندگی خانواده شما هم‌خوانی داشته باشد. مثلا اگر خانوادگی به پرورش گل علاقه دارید، عکسی از نوزادتان در میان گل‌ها بیندازید.
8- عکس‌هایی بدون هماهنگی بیندازید. برای گرفتن بعضی از حرکات جالب نوزادان، گاهی اوقات باید سریع عمل کنید و بدون مهیا کردن شرایط از او عکس بگیرید. بعضی از این عکس‌های ناگهانی، حس خوبی را به بیننده منتقل می‌کنند.
9- قبل از اینکه دوران نوزادی فرزندتان تمام شود از او عکس بگیرید. بچه‌ها خیلی زود بزرگ می‌شوند و رشد می‌کنند. برای ثبت دوران نوزادی کودکتان، پس از تولد تا 2 ماهگی او فرصت دارید تا روزهای نوزاد بودنش را ثبت کنید.
10- عکس‌ها را در جایی مطمئن ذخیره کنید. هر دفعه که برای عکس گرفتن از نوزاد خود، دوربینتان را در دست می‌گیرید، عکس‌ها را در جایی مطمئن دخیره کنید تا بعدها حسرت پاک شدن آنها را نخورید.
11- عکس‌های نوزاد را با یادداشت همراه کنید. به نوشتن شرح عکس‌ها عادت کنید. با این کار، سال‌ها بعد که فرزندتان بزرگ شد می‌توانید خاطراتش را راحت‌تر به یاد آورید و به او نشان دهید که از همان روز اول به دنیا آمدنش برای خانواده چقدر مهم بوده است.
12- از تصاویر گرفته شده، فایل پشتیبان بگیرید. از فایل تصاویر نوزادتان، بکاپ گیری کنید. نوزاد شما هرگز به یک ماهگی خود برنمی‌گردد تا دوباره از او عکس بگیرید؛ در نتیجه در مراقبت از عکس‌های او دقت کنید و در چند مکان مختلف، آنها را ذخیره کنید.
13- به عنوان یک پدر و مادر مهربان، وارد عکس‌های نوزاد خود شوید. در بعضی از عکس‌های نوزادتان، او را در آغوش بگیرید و لذت خانواده بودن خود را به کمک دوربین ثبت کنید. سال‌ها بعد که فرزندتان بزرگ شد، از داشتن چنین عکس‌هایی ذوق‌زده می‌شود و به داشتن شما افتخار می‌کند.
14- تصاویر گرفته شده را سازمان‌دهی کنید. وقتی تصاویر را به کامپیوتر خود منتقل می‌کنید، نامی روی فایل بگذارید تا بعدها بتوانید خیلی راحت آن را پیدا کنید.

نکات مهم برای انتخاب آتلیه نوزاد

برای اینکه از دوران نوزادی فرزند خود، عکس‌هایی زیبا و به یاد ماندنی داشته باشید، باید در انتخاب آتلیه نوزاد دقت کنید. بهتر است آتلیه‌ای را انتخاب کنید که تجربه عکاسی تخصصی از نوزادان را داشته باشد و بتواند شرایط نوزاد را درک کرده و برای کنار آمدن با او عاقلانه رفتار کند. فضای آتلیه نیز نباید باعث وحشت نوزاد شود، در نتیجه به محل عکاسی از نوزاد نیز توجه کنید. اگر از نظر اقتصادی بودجه خاصی را برای عکاسی در نظر گرفته‌اید، پکیج عکاسی آتلیه‌ها را از قبل مشاهده کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

بهترین آتلیه‌ عکاسی    آتلیه نوزاد

معرفی یک آتلیه نوزاد حرفه‌ای و باتجربه

آتلیه هیراد، یکی از بهترین آتلیه‌های عکاسی در شهر کرج است که در زمینه عکاسی از نوزادان و کودکان فعالیت می‌کند. آتلیه هیراد نسبت به دیگر آتلیه‌ها از امتیازاتی برخوردار است، از جمله:
در آتلیه نوزاد هیراد، فضایی آرامش‌بخش و زیبا وجود دارد که هم به مادر و هم به نوزاد کمک می‌کنند احساس آرامش کنند.
عکاسان آتلیه هیراد، افرادی حرفه‌ای و باتجربه هستند که همگی آنها در عکاسی، رزومه و پیشینه درخشانی دارند.
تجهیزات موجود در آتلیه هیراد از بهترین و به‌روزترین تجهیزات عکاسی موجود هستند.
عکس‌هایی که توسط آتلیه هیراد ثبت می‌شود، با کیفیتی عالی و وضوحی باور‌نکردنی گرفته می‌شوند.
آتلیه هیراد توانسته است در طول دوران فعالیت خود، رضایت بسیاری از مشتریان عزیز را جلب کند.
این آتلیه نوزاد، سابقه عکاسی از نوزادان زیادی را داشته است و اصول کار با نوزاد را می‌دانند.
عکاسان آتلیه هیراد توانایی عکاسی از نوزاد با هر زاویه‌ای را دارند.
ژست های عکاسی آتلیه هیراد با جدیدترین ژستهای عکاسی دنیا مطابقت دارد.
پرسنل آتلیه هیراد در انتخاب لباس مناسب برای نوزاد به مادران عزیز کمک می‌کنند.

بهترین آتلیه کودک در کرج


مهم‌ترین نکته در آتلیه هیراد (بهترین آتلیه کودک در کرج)، ثبت عکس‌هایی خاص و جالب از نوزاد است. عکاسان و پرسنل آتلیه هیراد، به موضوع حساسیت کار با نوزاد آگاه هستند؛ در نتیجه برای آسودگی نوزاد و اذیت نشدن او تمام تلاش خود را می‌کنند. در آتلیه نوزاد هیراد از دکوری زیبا و جذاب برای عکاسی استفاده می‌شود. والدین عزیز می توانند درباره ژست نوزاد خود نظر بدهند و عکاس بنا بر سلیقه و نظر آنها، برای عکس گرفتن از نوزادشان اقدام خواهد کرد. قیمت پکیج‌های عکاسی از نوزاد در آتلیه هیراد بسیار منطقی و اقتصادی است؛ در نتیجه خانواده‌هایی که می‌خواهند بدون پرداخت هزینه‌های سرسام آور، عکس‌هایی خاص و زیبا از نوزاد خود داشته باشند، به آتلیه هیراد تخصصی ترین عکاسی کودک در کرج مراجعه کنند.

 آتلیه‌ عکاسی در کرج

برای رزرو وقت ، اطلاع از تعرفه های ما می توانید با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :   
 تلفن :  09125658645     |    02634203981
برای دیدن نمونه کار آتلیه عکاسی نوزاد هیراد بر روی لینک کلیک کنید . 

آتلیه تخصصی نوزاد   بهترین آتلیه تخصصی کودک
 
قیمت عکس آتلیه کودک  عکس آتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد در کرج    آتلیه کودک در کرج
 

 آتلیه حرفه ای هیراد در کرج

آتلیه خوب کودک در کرج


 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*