آتلیه تخصصی نوزاد

آتلیه عکاسی هیراد یک مجموعه کاملا مجزا و گرم برای ارایه خدمات عکاسی نوزاد است. سن مناسب برای آتلیه تخصصی نوزاد از شش روزگی تا سی روزگی است . اما چنانچه این فرصت را از دست داده اید در صورتی که کودک شما خواب عمیقی دارد این خدمات تا دو و در مواردی سه ماهگی قابل ارائه است. دکور، اکسسوری و تجهیزات آتلیه نوزادی هیراد از آتلیه تخصصی کودک و بارداری مجزا است. عکس های گرفته شده در آتلیه نوزادی غالبا زمانیست که نوزاد خواب است و این کار نیاز به دقت و تخصص خاصی دارد. 
عکس های آتلیه  ساده و در عین حال فانتزی است. دیدن نمونه های بیشتر از عکس های آتلیه تخصصی نوزادی را به شما پیشنهاد می کنیم. 

عکاسی کودک و نوزاد 

همه والدین در حد توان مالی و دانایی خود به خاطر عشق بدون وصفی که به کودک دلبند خویش دارند، برای سرمایه گذاری یک آینده روشن به بهترین نحوی که در توان دارند، تلاش می نمایند. ثبت لحظات، حالات جذاب و شیرین و جاودانه نمودن آنها نیز توسط یک عکاس متخصص کودک در یک آتلیه تخصصی کودک، یکی از دغدغه های والدین و یک سرمایه گذاری ارزشمند برای کودک میباشد.

برای مشاهده تمامی عکس ها در گالری کودک آتلیه هیراد کلیک کنید.

آتلیه تخصصی نوزاد  عکاسی  نوزاد در کرج

آتلیه تخصصی نوزاد در کرج

شماره تلفن عکاسی هیراد 

09125658645     |    02634203981

خوب است که ثبت لحظات برگشت ناپذیر و ناب کودکی را به بهترین متخصصان این فن یعنی عکاس متخصص عکاسی کودک سپرد تا به بهترین شکل ممکن با تجربه و شناخت لازم از روحیات و حساسیت های لطیف این دوران برای همیشه ثبت شوند و این شیرین کاری ها برای پدر و مادرها خاطره بمانند. آتلیه کودک هیراد بر اساس تجربه دیرینه با کودک و نوزاد برای هر گروه سنی، به گونه ای متفاوت و با لوازم و دکورهای مخصوص آن گروه سنی کودک عکاسی مینماید.

عکاسی نوزاد در کرج

عکاسی کودک و نوزاد ، یک فن و هنر مدرن به حساب می آید و ما این فن و هنر را با صرف هزینه،گذراندن دوره های تخصصی، صرف زمان و تجربه بسیار در زمینه عکاسی کودک و عکس نوزاد، فرا گرفته ایم و تخصص لازم را داریم. ما فراز و نشیب های بسیار را پیموده ایم و به توانایی و هنر خود ایمان داریم. ما از حمایت شما عزیزان، دوستداران سایت و مشتریانی که از سراسر ایران و نقاط برون مرزی، همچون همیشه تمایل دارید در اتلیه کودک هیراد از کودکانتان عکس بگیرید ، سپاسگزاریم.

عکاسی تخصصی نوازد

نوزادان سریع رشد می کنند و تنها با گذشت چند سال، از کودکان نوپا به نوجوانان بالغ تبدیل می شوند. بنابراین، جای تعجب نیست که شما بخواهید عکس های متنوعی را از فرزندتان به یادگار داشته باشید. اگر به دنبال عکاسی ماندگار، پویا و زیبا از کودک خود هستید بهتر است به یک آتلیه تخصصی کودک مراجه نمایید. پیشنهاد ما به شما آتلیه عکاسی هیراد می باشد که در تلاش است تا با کیفیت ترین عکس ها را در آتلیه ای منظم و شیک و مجهز از نوزادان شما ثبت کرده و بهترین یادگاری را برای شما و فرزند دلبندتان از دوران نوزادی هدیه دهد. 

آتلیه عکاسی در کرج

 آتلیه عکاسی هیراد

یکی از گزینه های بسیار زیبا و در عین حال طبیعی برای عکاسی کودک، عکاسی فضای باز و کلیپ فضای باز است. عکاسی در آتلیه کودک در کنار بیشمار مزیت‌ هایی که دارد، دارای محدویت هایی نیز هست. محدودیت‌ هایی که در عکاسی فضای باز وجود ندارد.کودکان در زمان عکاسی فضای باز آزادی عمل بیشتری داشته و مانند عکاسی در  آتلیه دارای محدودیت در حرکت نیستند. عکاسان نیز هنگام عکاسی فضای باز، قدرت مانور بالاتری داشته و می توانند بیشتر حرکات و حالات طبیعی کودکان مانند دویدن، راه رفتن، غذاخوردن و همچنین ارتباط با طبیعت مانند بازی با حیوانات یا بوییدن گل ها را ثبت نمایند.
 

آتلیه عکاسی کودک   بهترین آتلیه عکاسی کودک

 آتلیه عکاسی کودک

 آتلیه عکاسی در کرج

 آتلیه عکاسی بارداری