گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/06/06 - 12:35
كد :76

عکس بارداری با حجاب

عضو جدید خانواده در راه است. چه این عضو جدید فرزند اول شما باشد یا پنجمین، بهترین راه برای ثبت این دوران خاص و شگفت‌انگیز از زندگی خانواده شما، تهیه عکس های بارداری است. عکاسی در دوران بارداری نه تنها فرصت خوبی برای عکاسی از زیبایی مادر باردار خانواده است، بلکه میتواند تبدیل به یک جلسه عکاسی دو نفره و یا خانوادگی بشود.

ایده های عکس بارداری با حجاب

بارداری از زمان های بسیار مهم در زندگی خانم هاست ،داشتن ثمره عشق در وجودتان بی شک حسی ناب و شگفت انگیز به شما می بخشد که فقط مادران آن را تجربه می کنند.بسیاری از خانم ها علاقه دارند که این لحظات شیرین در زندگی خود را به ثبت برسانند که با گرفتن عکس بارداری می توانند این زمان خاص در زندگی را ثبت کنند زیرا بارداری یک دوره گذرا و سریع از زندگی است که باید برای ثبت آن اقدام کرد. خیلی از خانم ها دوست دارند عکس هایی جذاب و دلربا از این مرحله ی زندگیشان داشته باشند اما داشتن حجاب نیز یکی از مولفه های آنهاست و برای این دسته از افراد بسیار مهم و اساسی است. ما در این مقاله سعی داریم انواع ژست های با حجاب بارداری را خدمتتان اعلام کنیم.

عکس بارداری با کلاه همرنگ لباس

مادران بارداری که هم می خواهند عکس از دوران بارداری داشته باشند و هم عکس هایی با حجاب باشند می توانند از کلاه های همرنگ لباس خود استفاده کنند که هم عکس خیره کننده ای ثبت می شوند و هم دغدغه ای دیگر برای حجاب وجود ندارد و یا پدرو ومادر برای جذاب تر شدن عکس هردو از کلاه هاس ست استفاده کنند.

عکس بارداری با حجاب

 

عکاسی بارداری با حجاب

ایده ی دیگر عکاسی بارداری با حجاب استفاده از شال های رنگی و جذاب می باشد که می توان با بستن متنوع شال و روسری به عکس جذابیت بیشتری داد و حتی می توان این عکس ها را با تم محی آتلیه و یا باغ مد نظر ست کرد که تصاویر جذابتری ثبت شوند.

عکاسی بارداری با حجاب

بهترین زمان برای عکاسی بارداری 

بهتر است خانمهای باردار، عکاسی بارداری خود را به 3 ماهه سوم بارداری موکول کنند؛ زیرا در ماه های اول بارداری، بدن مادر چندان با شرایط بارداری سازگار نیست و از نظر جسمی و روانی، آمادگی زیادی ندارد. به علاوه شکم مادر در این دوران، به اندازه کافی بزرگ نشده است و باردار بودن او چنان واضح نیست. شما می توانید از اواخر ماه هفتم، برای گرفتن عکسهای بارداری خود برنامه ریزی کنید. اگر بارداری خود را بر حسب تعداد هفته حساب می کنید، از هفته 30 تا هفته 36 بارداری، بهترین زمان برای عکاسی بارداری است. در این زمان، شکم مادر به خوبی بزرگ شده است و شکل گرد و زیبایی دارد. هم چنین از سختی های اوایل بارداری هم خبری نیست و مادر می تواند بدون نگرانی از وضعیت سلامتی اش، به آتلیه برود.

هزینه عکاسی بارداری با حجاب

برای اطلاع از هزینه عکاسی بارداری با حجاب با شمار های زیر در آتلیه هیراد تماس حاصل نمایید.

09125658645-02634203981