گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/03/26 - 10:11
كد :107

آتلیه بارداری در کرج با لباس

شما می توانید برای روز عکاسی بارداری لباس هایی که خودتان تهیه کردید را نیز  همراه داشته باشید. اما استفاده از لباس های آتلیه بارداری امکان تنوع در عکس ها و ژست ها را بیشتر می کند و حق انتخاب شما را بالا می برد. قبل از روز عکاسی می توانید از لباس ها مطمئن شوید و متناسب با آنها رنگ و نوع لباس همسرتان را انتخاب کنید.

همانطور که می دانید عکاسی بارداری برای هر فرزند یک‌ بار انجام می‌شود، چراکه زمان برای عکاسی بارداری محدود است. پس بهتر است قبل از انتخاب آتلیه بارداری به خواسته ها و انتظارات خود توجه کنید. عکاسی بارداری مناسب علاوه بر کیفیت کار آتلیه به ژست، ایده‌های جذاب، لباس و محل عکاسی نیز بستگی دارد. که البته تمام موارد به کادر آتلیه بارداری برمی گردد. یک آتلیه مناسب بارداری علاوه بر داشتن تجهیزات به روز عکس برداری نیاز به دکور منحصر به و فرد و عکاس خلاق دارد تا بتواند بهترین ایده های عکاسی را بدهد. قیمت عکاسی بارداری در کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامهبه دو مورد اصلی می پردازیم.

آتلیه بارداری در کرج با لباس

نکاتی که درهنگام عکاسی بارداری باید رعایت شود

•    در روز عکاسی به مقدار کافی استراحت داشته باشید . اگر خسته و بی رمق باشید عکس هایتان مورد رضایتتان قرار نمیگیرد.
•    از لباس مناسب استفاده کنید. لباس های حریر و روشن بیشتر مناسب عکس های بارداری هستند.
•    عکاسی بارداری خود را به روزهای اخر موکول نکنید زیرا حوصله و انرژی کافی نخواهید داشت.
•    در روزعکاسی بارداری میتوانید برای عکاسی نوزاد خود نیز وقت رزرو کنید. بعد از تولد نوزاد به دلیل مشغله های فراوان ممکن است این کار را فراموش کنید.
•    برای عکاسی بارداری  انتخاب لباس مناسب فقط یکی از نکاتی است که باید به آن توجه بشود. عکس خلاقانه بارداری مثل استفاده از عکس سونوگرافی و یا همراه آوردن لباس های نوزاد و استفاده از آن ها درعکس یکی از مواردی است که کمک میکند عکس های شما جذاب شوند.
•    عکس خانوادگی بارداری یکی دیگر از نکاتی است که کمک میکند عکس های باکیفیت تری داشته باشید. عکاسی به همراه همسر و استفاده از لباس هایی با رنگ های مکمل (قرمز-مشکی  سفید-مشکی  نارنجی-بنفش) باعث جلوه ی بیشتر عکس شما خواهد شد.

کاهش هزینه ها در آتلیه بارداری با لباس

دوران بارداری دورانی است که اندام مادر دچار دگرگونی شده و با افزایش وزن و سایز پیش می رود. هر ماه این سایز و وزن افزایش می یابد و لباس های مادر تنگ می شود. امکان دارد مادری یک بارر و یا حتی چند بار به فاصله چندین سال باردار باشد. در نتیجه خرید لباس های زیاد و متنوع بارداری مقرون به صرفه نیست. اصولا خرید لبلاس بارداری از نوع لباس های راحتی است که زیاد ناسب عکاسی بارداری نیست. اما لباس های موجود در آتلیه بارداری، اصولا فری سایز بوده و تنوع زیادی دارند. از طرفی مدل این لباس ها مناسب عکاسی می باشد. 
 

آتلیه بارداری در کرج

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*