گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/08/29 - 11:17
كد :79

عکاسی نوزاد در شرایط کرونا

نوزاد ها خیلی سریع رشد می کنند ، بیشترین رشد در طول عمر انسان مربوط به دوره نوزادی است. پس واقعا حیف است که با توجه به امکانات الان و پیشرفت تکنولوژی تصویری از دوران نوزادی فرزند خود تهیه نکنید. البته که با گوشی هایی که هم اکنون دوربین دارند ، عکاسی خیلی ساده و همه گیر است اما یک عکس خوب نیاز به عکاسی حرفه ای دارد. عکاسی که بداند نورپردازی ، کادربندی ، دکور و ژست باید چگونه باشد. عکاسی نوزاد را می توان هم کاری بسیار آسان و هم کاری بسیار سخت دانست.

کرونا و نوزادان

شناخت علائم کرونا در نوزادان می­ تواند به والدین و پرستاران کمک کند تا علائم اضطراری هشداردهنده را تشخیص دهند و به دنبال درمان مناسب بگردند.با وجود اینکه در عوایل پیدایش ویروس کرونا اغلب فکر می کردیم این ویروس در نوزادان ایجاد خطر نمی کند اما امروز با گذشت ماه ها از عمر این ویروس می توانیم به جرعت بگوییم این ویروس بر نوزادان نیز حمله کرده و ممکن است آن ها را نیز دچار مریضی کند از همین رو باید اقدامات لازم جهت پیشگیری از نوزادان را آموزش ببینیم و از آن مطلع باشیم.

 

عکاسی نوزاد در شرایط کرونا

خطر کرونا در نوزادان

خطر کرونا در نوزادان که منجر به بروز نگرانی زیاد در بین والدین شده، در حالی که به نظر می رسد در اکثر مواقع این بیماری در نوزادان و کودکان بسیار خفیف است.  اما در موارد نادر هم می تواند شدیدتر شده و باعث مرگ نوزاد و کودکان شود. با این حال، بهتر است والدین و مراقبان بدانند که کودکان می توانند به SARS-CoV-2، ویروس کرونا که عامل COVID-19 است، آلوده شده و آن را به دیگران منتقل کنند. به همین دلیل استفاده از اقدامات احتیاطی و جلوگیری از عفونت در نوزادان و همچنین کودکان مهم است.

شیوع کرونا در نوزادان و کودکان

طبق آکادمی اطفال آمریکا و انجمن بیمارستان های کودکان، در ایالات متحده کودکان حدود 9٪ از کل موارد COVID-19 را تشکیل می دهند. میزان بستری در کودکان بسیار کمتر از بزرگسالان است. با این حال، طبق تحقیقات انجام شده از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC)، در صورت بستری شدن کودکان در بیمارستان، آنها باید مانند بزرگسالان در بخش های مراقبت ویژه تحت درمان قرار گیرند. علاوه بر این، افراد در هر سنی با برخی بیماری های زمینه ای مانند چاقی، در معرض خطر بیشتری از بیماری جدی با COVID-19 قرار دارند. کودکانی که به بیماری مادرزادی قلب، شرایط ژنتیکی یا شرایط موثر بر سیستم عصبی یا متابولیسم مبتلا هستند نیز با COVID-19 در معرض خطر بیشتری از بیماری جدی قرار دارند. به ندرت، برخی از کودکان ممکن است به یک بیماری جدی مبتلا شوند که به نظر می رسد با COVID-19 مرتبط باشد.

عکاسی از نوزاد در شرایط همه گیری کرونا

ما در آتلیه نوزاد هیراد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و ضدعفونی نمودن مداوم آتلیه درصدد برآمده ایم که تا حتی در این شرایط نیز به کمک شما والدین عزیز بیاییم و به ثبت شیرین ترین لحظات و زیباترین لحظات زندگی نوزادتان برپردازیم برای دریافت نوبت از آتلیه هیراد با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.