گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/06/15 - 15:56
كد :96

ساخت کلیپ عروس در کرونا

با وجود بیماری وزروسی کرونا و شرایط پیش آمده، امکان برگذاری مجالسی با تجمعات بالا مانند سابق وجود ندارد. عملا مراسمات عروسی و... در این دوران حذف ویا به تعویق افتاده است. با این حال عروس و داماد های جوان در انتظار این هستند که پس از اتمام بیماری و مساعد شدن حال تمامی مردم مرراسمات خود را برگدار کنند.

اما برخی از زوج های جوان معتقدند از مراسم عروسی تنهاکلیپ و عکس ها باقی می ماند به همین دلیل تصمیم می گیرند با رعایت پروتکل های بهداشتی و حداقل افراد به آتلیه لروس مراجعه و طی یک روز کار عکس برداری وساخت کلیپ خود را در فضای باز انجام دهند.

ساخت کلیپ عروس در کرونا

ساخت کلیپ عروسی

کلیپ عروسی همانطور گه بارها و بارها در مراسم عردسی های مختلف شاید دیده باشید شامل کلیپ باغ می باشد که در مدت زمان کوتاهی سناریوی خاصی در آن به نمایش گذاشته می شود. البته که سناریو کلیپ عروسی متفاوت است اما در کل چند بخش ثابت با حالت های متفاوت دارد از جمله موارد زیر:

کلیپ اماده شدن عروس و داماد

لازمه تمامی مراسمات عروسی اماده شدن عروس و داماد قبل از مراسم می باشد. بیشترین جلوه عروسی ظاهر متفاوت عروس و داماد در شب عروسی می باشد ظاهری که فقط یکبار انجام می شود. از ارایش صورت و مو گرفته تا لباس خاص عروس. نمایشی کوتاه و کلی از این بخش برای ساخت کلیپ زیبا می باشد. 

کلیپ اماده شدن عروس و داماد

کلیپ اولین دیدار عروس با داماد

طبیعی است که عروس ساعات طولانی را برای آماده شدن روز عروسی در سالن ارایشی به سر برده و داماد مراحل اماده شدن ان را ندیده است. از طرفی هم ظاهر عروس با همیشه در این روز فرق دارد. به همین دلیل اولین دیدار داماد با عروس پر از هیجان می باشد و عکس العمل های جالبی را از خود بروز حواهد داد که ضبط آن به یاد ماندنی خواهد شد.

کلیپ باغ عروسی

برای ضبط کلیپ عروسی اصولا از قبل باغی اجاره خواهد شد. چنین باغ هایی باغ های معمدلی نیستند. باغ کلیپ عروسی عمدتا فضا سازی شده و دارلی دکور های طبیعی متعددی است. حتی در برخی از آنها عمارت هایی با نمای زیبا ساخته شده تا بتوان اپیزد های متفاوتی را برداشت کرد. در کلیپ باغ صنحه های از رقص دونفره عروس و داماد ژست های طبیعی و... به وسیله دوربین معمولی هلی شات و کرین گرفته می شود که پس از اتمام با اتصال کلیپ های ضبط شده به همدیگر و میکس با افکت و آهنگ های مرتبط کلیپ اصلی استخراج می شود.

ساخت کلیپ عروسی

 

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*