گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/12/06 - 11:19
كد :51

عکس بارداری فانتزی

برای داشتن عکس های فانتزی و خاص باید از ابتدای دوران بارداری شروع به گرفتن عکس با ژست های خاص در آتلیه و منزل بکنبد.

عکاسی تخصصی بارداری در کرج

اگر می خواهید عکس بارداری های فانتزی ای داشته باشید باید از هفته های اول بارداری تان شروع کنید .و تا زمان زایمانتان به این کار ادامه دهید .

عکاسی بارداری در کرج

مدل عکس بارداری که هر مادری باید داشته باشد...

ثبت روند رشد جنین هفته به هفته از معروف ترین ژست های عکس بارداری است و کار چندان سخت و دشواری نیز نیست .بهترین زمان برای گرفتن عکس بارداری درست زمانی است که شکمتان حسابی بزرگ شده است و ماه های آخر بارداری را میگذرانید در این حالت عکاسی بارداری متنوع تری خواهید داشت و شما برای ژست گرفتن دستتان باز تر است اما ژست های که در ماه ها و هفته های اول نیز هستید هم چندان کم نیستند و قابلیت این را دارد که ژست های زیبا و عکس های بامزه ای از آن ها دربیاید .

مدل عکس بارداری فانتزی

زمانی که شکم مادر بالا آمده است و در ماه هاهی آخر بارداری به سر میبرد ژست های متنوعی وجود دارد که شامل عکس های خانوادگی و یا با همسر نیز هستند .

ولی عکس های هم هستند که تک نفره باشند که بسیار مورد استقبال مادران قرار میگیرد .چند نمونه از عکس های آتلیه ای انفرادی را در زیر میبینید.

ژست عکس بارداری خارجی

یک ژست های فانتزی

برای عکاسی بارداری میتوانیم از وسیله های کوچولوی بدنیا نیامده در ژست گیری استفاده میکنیم . مادر باردار میتواند یک جفت از کفشهای کوچولویش را به دست بگیرد و جلوی شکمش نگه دارد .

و یا میتوانید از عکس سونوگرافی جنین استفاده بکنید ، اصولا عکس سونوگرافی بیشتر پیشنهاد میشود و طرفداران بیشتری نیز دارد .

عکس بارداری در منزل

یکی دیگر از ایده های مناسب برای عکس بارداری نوشتن متن های بامزه و جالب بر روی شکم مادر با ماژیک های ضد حساسیت است .

و یا حتی میتوانید با ربان های خوشرنگ شکم بزرگ شده ی مادر را کادو پیچ بکنید و عکس بارداری بگیرید .

یک ایده فانتزی برای گرفتن عکس بارداری زیبا استفاده از تخته سیاه است .

میتوانید هر کلمه و یا جمله ای را که دوست دارید را روی تخته سیاه بنویسید و هرطور و با هر ژستی که دوست دارید آن را جلوی شکم تان نگه دارید و عکس بارداری بگیرید .