گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/05/25 - 15:51
كد :94

مدل عکس نوزاد در بیمارستان

عکس از نوزاد تازه متولد شده یکی از بهترین سوژه های عکاسی نوزاد است. اولین ساعات زندگی هر فرد جزء جالب ترین خاطرات است و ثبت آن خاطرات را ماندگار می کند.

عکس نوزاد در بیمارستان در شرایط خاصی توسط آتلیه عکاسی نوزاد انجام می شود. در صورت مهیا نبودن این شرایط شما می توانید با گوشی و یا دوربین عکاسی شخصی این کار را انجام دهید.

ژست عکس نوزاد در بیمارستان

برای عکاسی از نوزاد در بیمارستان وقت بسیاری ندارید، از طرفی هم نیاز به تجهیزات و دکور خاصی نیست که این امر خود از هدر رفت زمان جلوگیری می کند. ژست عکس نوزاد در بیمارستان بسیار نیست ولی می تواند جزء عکس های ماندگار باشد. از چند نوع ژست عکس نوزاد در بیمارستان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ژست عکس نوزاد در بیمارستان - در بغل مادر

آغوش مادر امن ترین جا برای نوزاد است و حس زیبا و آرامش را تلقین می کند. نوزاد خود را به درستی بغل کنید و نگاهی زیبا به آن داشته باشید. به تصویر کشاندن اولین احساسات مادر و فرزند بسیار زیبا خواد بود.

مدل عکس نوزاد در بیمارستان

ژست عکس نوزاد در بیمارستان - در تخت نوزاد

وقتی نوزادتان خواب است تخت آن را نزدیک پنجرره ببرید تا با نور طبیعی از ان عکس بگیرید. برای اینکار کافی است زاویه مناسب را انتخاب کنید. از نور فلش برای عکاسی نوزاد هرگز استفاده نکنید. نور فلش برای چشم های نوزاد خطرناک است.

مدل عکس نوزاد در بیمارستان

ژست عکس نوزاد در بیمارستان - در دستان پدر

فرزند خود را در بین دو دست قرار دهید. نوزادان در ابتدا بسیار کوچک هستند و در دودست شما جای می گیرند. این عکس نماینگر حمایت و پشتیبانی پدر از نوزاد است.

مدل عکس نوزاد در بیمارستان

ژست عکس نوزاد در بیمارستان - با پدر و مادر

این عکس می تواند اولین عکس سه نفره شما باشد. در این نوع عکس اتحاد و محبت خانوادگی موج می زند. این نوع عکس می تواند عکس کامل شما کنار تخت نوزاد باشد و یا حتی گرفتن انگشتان شما توسط نوزاد باشد. 

مدل عکس نوزاد در بیمارستان

ژست عکس نوزاد در بیمارستان - هنگام وزن کردن

نوزادان در بیمارستان قد و وزنشان بررسی می شود. وقتی که بزرگتر می شوند با دیدن نوزادی دیگر از اندازه آن تعجب م کنند داشتن عکس در زمان اندازه گیری قد و وزن جواب کنجکاوی آنها در آینده می باشد. 

لزوم  عکس نوزاد در بیمارستان

درکل باید گفت هر حرکتی از نوزاد در بیمارستان قابل ثبت کردن می باشد. و اینکه عکس نوزاد در بیمارستان گرفته شود یک خاطره به یاد ماندننی برای او ساخته اید. هر شخصی نسبت به گذشته خود کنجکاو است اینکه از نظر جسی رشد کرده باشد قابل توجه است. همینطور سیر تکامل زیبایی همیشه قابل توجه بوده. از طرفی مشاهده رشد و تکامل نوزاد همیشه برای والدین جزء شیرین ترین لحظات است. گرفتن عکس نوزاد در بیمارستان اولین اقدام از ثبت روند تکاملی نوزاد است. با گرفتن عکس نوزاد در بیمارستان هدیه ای فراموش نشدنی را تقدیم خود و فرزند دلبندتان کنید.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*