گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/06/06 - 11:57
كد :75

عکاسی کودک در زمان کرونا

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و پیامدها و نگرانی های ایجاد شده به دنبال آن بسیاری از مشاغل دچار مشکل شده اند و در روند کاری افراد اختلال ایجاد شده است. ما در آتلیه تخصصی کودک هیراد با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین در معرض خطر بودن کودکان در برابر این بیماری ما نیز درصدد برآمدیم تا با رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم همچون سابق عکس هایی زیبا و جذاب را از کودک دلبندتان ثبت کنیم.

شرایط آتلیه کودک در کرونا

تمیزی و بهداشت از موارد مهم همیشگی در عکاسی کودک هست که این روزها با آمدن کرونا اهمیت زیادی پیدا کرده .شاید در ماه های اول پیدایش کرونا به تعویق انداختن عکاسی از کودکان کار بسیار مهم و ضروری به نظر میرسید اما امروزه که ما میدانیم زندگی کردن با این بیماری حداقل تا پیدا شدن درمان و واکسن آن ضروری ست.باید بتوان راه های سازگاری با این ویروس را پیدا کرد تا بتوان در کمال سلامت به زندگی عادی و روزمره خود ادامه بدهیم.

ویروس کرونا از طریق سرفه و عطسه به شدت قابل سرایت می باشد. در ابتدای شیوع بیماری کودکان به این ویروس آلوده نمی شدند اما رفته رفته با تغییراتی که این ویروس کرد و جهش های متعدد آن،بیماری زایی در کودکان نیز افزایش پیدا کرده و به همین دلیل باید بیشتر از قبل اقدامات بهداشتی را جدی گرفت تا کودکان نیز از شر این ویروس در امان بمانند.

آتلیه کودک در شرایط کرونا با رعایت چندین نکته اساسی و البته بهداشتی می تواند به کار خود ادامه دهد و ثبت کننده عکس های جذابی از دلبندتان می باشد که به اختصار در زیر توضیح می دهیم.

آتلیه تخصصی کودک در کرونا

بهداشت آتلیه کودک در کرونا 

اطلاعات موجود در مورد نحوه ی درگیری و ابتلای کودکان با ویروس covid-۱۹ محدود است، ولی اطلاعات موجود نشان می دهد که کودکان ممکن است تنها علائم خفیفی را بروز دهند. با این وجود آنها می توانند ناقل بیماری باشند و بیماری را به افرادی که جزو گروه های پرخطر محسوب می شوند و مشکلات زمینه ای پزشکی دارند منتقل کنند. ب همین دلیل رعایت بهداشت آتلیه کودک بسیار مهم و امری ضروری است چون کودک به صورت مستقیم با وسایل و محیط آتلیه در تماس است و ممکن است از طریق فرد یا کودکی دیگر ویروس در فضا پخش شده باشد و به کودک جدید منتقل شود از همین رو رعایت بهداشت آتلیه کودک یک امر مهم و ضروری است.

نکاتی که باید در آتلیه تخصصی کودک در کرونا رعایت شود

  • ضدعفونی کردن مکرر آتلیه تخصصی کودک و تمامی وسایل و دکور های موجود در آتلیه 
  • عدم ورود افراد مشکوک به بیماری و ویروس کرونا به داخل آتلیه 
  • ضدعفونی کردن مکرر وسایل و تجهیزات عکاسی
  • ضدعفونی کردن والدین در زمان ورود به آتلیه کودک و استفاده ی ماسک توسط همراهان
  • استفاده ماسک برای عکاس تخصصی کودک و کمک عکاسان در حین عکاسی
  • رعایت فاصله ی افراد داخل آتلیه کودک با یکدیگر

آتلیه کودک در کرونا

 

بهترین آتلیه تخصصی کودک در کرونا

یکی دیگر از نکاتی که در زمان همه گیری این بیماری توسط مدیر آتلیه تخصصی کودک باید رعایت شود این موضوع است که نوبت دهی برای عکاسی را به صورت منظم و در فواصل زمانی طولانی از یکدیگ بدهند تا هم افراد با هم در تماس نباشند و هم زمان کافی برای ضدعفونی کردن محیط داخلی آتلیه کودک وجود داشته باشد. با رعایت این نکات هم می توان عکاسی از کودک را در زمان مناسب انجام داد و هم از وسروس کرونا در امان ماند.

ما در آتلیه تخصصی کودک هیراد با ضدعفونی کردن مکرر محیط خاطره ای خوش از عکاسی کودک دلبندتان را برای شما والدین گرامی فراهم می آوریم.