گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/04/05 - 10:35
كد :68

راهنمای انتخاب آتلیه عروسی

تنها چیزی که از شب عروسی تا سال های آینده برایتان باقی میماند عکس وفیلم های شماست بنابراین انتخاب آتلیه عکاسی عروسی امری بسیار مهم و ضروری است که نیازمند دقت و توجه زیادی است. این کار ممکن است بسیار زمانبر باشد. پیدا کردن آتلیه ایی که شرایط موردنظر شما را داشته باشد و با آن احساس راحتی کنید کار سختی است.

 آتلیه عروس خوب

برای انتخاب آتلیه عکاسی عروسی راه های زیادی وجود دارد از پیشنهاد دوستان و آشنایان تا جستجو در اینترنت برای یافتن یک آتلیه مناسب که مورد تایید شما قرار بگیرد.
برای اینکه آلبوم عروسی زیبایی داشته باشین باید به نکاتی توجه کنید . مواردی مثل کیفیت دوربین ها- سواد عکاس - تجربه کافی-  دیدن نمونه کارهای قبلی - اطلاعات درباره سبک عکاسی- نحوه روتوش و ادیت عکس ها و حتی نور سالن و جنس لباس شما نیز میتواند حائز اهمییت باشد.

ویژگی های یک آتلیه عروس خوب در کرج
 

ویژگی های یک آتلیه عروس خوب

یکی از سخت ترین کارها در برگزاری مراسم عروسی انتخاب آتلیه و فیلمبردار مناسب است، به این جهت که این عکس و فیلم های ثبت شده یادآور بهترین شب زندگی هر فردی است به همین خاطر باید به بهترین وجه ممکن ثبت و ضبط شود.
عروس و داماد هر دو در شب عروسی سرشار از شادی و عشق هستند و تمایل دارند این احساس ها نیز در ثبت عکس های آن ها نمایان باشد.
به همین دلیل در انتخاب آتلیه سختگیر هستند و این امر موجب شده است که تمامی آتلیه ها خود را به روز و خلاق کنند تا بتوانند در ثبت این لحظات ناب سهیم باشند.

ویژگی یک آتلیه عروس خوب
 

مدیر و عکاس های اخلاق مدار و اجتماعی در آتلیه عروس


کیفیت عکس و فیلم آتلیه عکاسی عروسی


اصل امانتداری آتلیه


توجه به فضای آتلیه عروسی


تجهیزات به روز عکاس مخصوص عروسی


قیمت مناسب آتلیه عروسی در کرج