گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/06/22 - 09:18
كد :77

آتلیه عروس مذهبی

عروسی یکی از به یاد ماندنی ترین شب برای هر زوج جوانی است که دوست دارند در این شب رویایی در بهترین وجه خود ظاهر شده و آن را به خاطر بسپارند از این رو عکاسی عروسی یکی از شاخه هاس مهم عکاسی و بسیار پر اهمیت و البته جذاب می باشد.

امروزه با توجه به آتلیه های مختلفی که در سطح شهر کرج وجود دارد، پیدا کردن عکاسی که بتواند تمام سلایق شما را در عکاسی به درستی اجرا کند کم است، با اینحال می‌توان با در نظر گرفتن ویژگی‌های مهم دیگری، از تمام آن روز بزرگ، یک اثر زیبا و جاودانه خلق کرد. پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از اقدام به بررسی آتلیه‌های مختلف، از دوستان خود آدرس و شماره تعدادی از آتلیه‌هایی که از سبک کار آنها با خبر هستند شروع کنید، چرا که نه تنها خیالتان از بابت نحوه و سبک کارشان آسوده می‌شود، بلکه کلی در زمانتان نیز صرفه جویی می کنید، برخی از عروس و داماد ها دوست دارند عکاسی با حجاب و مذهبی داشته باشند و همچنین باغ و مکانی که برای عکاسی عروس و داماد انتخاب می شود به صورت خصوصی و کاملا در اختیار آن ها باشد ما در مجموعه عکاسی هیراد با در نظر گرفتن سلایق مختلف به عکاسی مذهبی از عروس و داماد های جوان می پردازیم.

به فضای آتلیه عروس مذهبی دقت کنید

انتخاب آتلیه خوب برای عروسی مذهبی، بستگی به محیطی دارد که قرار است از شما و همسرتان عکس‌هایی گرفته شود. به همین دلیل، هنگامی که از اولین مرحله که دیدن نمونه کارها بود، رد شدید، به فضا توجه کنید، آیا فضای آتلیه از رنگ‌های مناسبی طراحی شده است؟ دیزاین آتلیه به چه صورت است؟ آیا شادی آفرین و آرامش بخش است یا خیر؟ این موارد را باید در هنگام بررسی فضای آتلیه درنظر داشته باشید، چرا که محیط آتلیه عروس تاثیر فوق العاده‌ای بر روی عکس های شما خواهد گذاشت و بایستی از رنگ‌های متناسب، نشاط آور و دیزاین مدرنی برخوردار باشد. همچنین متراژ و مساحت آتلیه نیز می تواند حائز اهمیت باشد و باعث می شود هم عروس و داماد و هم عکاس در هنگام عکس گرفتن راحت باشند و عکاس بتواند عکس های دور و نزدیک (واید، مدیوم، و کلوز آپ و …) را به خوبی اجرا کند.

ما در مجموعه هیراد با داشتن کادر عکاسان خانم مجرب آماده ی عکاسی از عروس و دامادهای جوان و متدین در فضایی کاملا امن هستیم.

آتلیه عروسی مذهبی

 

عکاس و ادیتور خانم در عکاسی مذهبی

در آتلیه هیراد برای عکاسی از عروس خانم های جوان در فضای آتلیه و همچنین در فضای باغ و عمارت عکاسان خانم و باتجربه در زمینه عکاسی عروسی به عکاسی از عروس و داماد می پردازند و تمام مراحل ادیت عکس و فیلم عروسی نیز توسط ادیتور عکاسی عروسی خانم انجام می پذیرد.

آتلیه عروسی مذهبی

آدرس آتلیه عروس مذهبی

کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، رو به روی نوردیدگان، مجتمع سروش، طبقه5 ،واحد503

تلفن آتلیه عروس مذهبی

09125658645 ،  02634203981