گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/08/21 - 14:51
كد :32

عکس سرمجلسی عروس و داماد

یکی از خروجی های عکاسی عروس و داماد، عکس سر مجلسی و یا شاسی عروس و داماد می باشد در ابعاد بزرگ

عکس های سر مجلسی، که اصولا یک و یا دو عدد هستند میتوانند از ابعاد 50*50 سانتی متر باشند تا ابعاد 100*70 بسته به سلیقه شما.

نکات مهم در انتخاب عکس سر مجلسی

در انتخاب عکس سرمجلسی دقت لازم را داشته باشید چرا که همیشه جلوی چشمتان خواهد بود و بیشتر از آلبوم دیجیتال دید خواهد داشت. این عکس ها برای فرزندانتان یک جلوه ویژه خواهد داشت. برای انتخاب عکس سر مجلسی  به نکات زیر توجه ویژه نمایید:

انتخاب عکس سر مجلسی

برای انتخاب عکس میتوانید از عکس هایی که در روز عروسی گرفته اید و یا از عکس های اسپرتتان  استفاده کنید. ولی به عنوان پیشنهاد اگر  یکی از عکس های اسپرتتان در ابعاد کوچک عکس سر مجلسی استفاده کنید تنوع بیشتری خواهید داشت.

کاغذ عکس سرمجلسی

کیفیت کاغذ چاپ بر روی شاسی بسیار مهم است. به دلیل اینکه عکس روی شاسی در مجاورت هوای آزاد است، متریال کاغذ آن باید به گونه ای باشد که نگهداری از آن ساده باشد. به این نکته توجه داشته باشید که کاغذ مات برای شاسی به چند دلیل بهتر از کاغذ براق است : 1- تمیز کردن و گردگیری آن راحت تر است 2- اثر انگشت روی آن دیده نمی شود 3- نور مستقیم روی آن بازتاب ندارد تا جلوه عکس را بگیرد.

ابعاد عکس سر مجلسی

برای انتخاب ابعاد عکس عروس و داماد قبل از هر چیزی جایگاه نصب شاسی را در منزل تان در نظر بگیرید. ابعاد تابلو باید متناسب با محل نصب آن باشد. چیزی را انتخاب نکنید که بعدا پشیمان شوید.

ژست عکس سر مجلسی

استفاده از عکس هایی که باژست های ساده تری گرفته شده باشند برای عکس سر مجلسی مناسب تر می باشد. چرا که این عکس سالهای سال بر دیوار منزلتان خواهد بود و هر چه ساده تر باشد زیبا تر و چشم گیر تر خواهد بود.