گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/04/29 - 18:06
كد :10

عکاسی فرمالیته داشته باشیم یا نه؟!

عکاسی فرمالیته عروسی مراسمی است که چند روز قبل از اجرا شدن مراسم جشن عروسی برگزار میشود. در مراسم فرمالیته عکاسی و تصویربرداری به صورت کامل از عروس داماد جهت ساخت کلیپ و چاپ تصاویر آنان برای روز عروسی انجام میشود.

نکات مهمی درباره داشتن عکاسی فرمالیته عروسی

برای بسیاری از عروس و داماد هایی  که هنوز در تصمیم گیری دو دل  هستند باید گفت داشتن یا نداشتن عکاس یفرمالیته کاملأ به تصمیم شما  برمی گرده (اما برای دانستن مزایا و معایب عکاسی پیش کار می توانید به مقاله های معایب داشتن عکاسی پیش کار و مزایای داشتن عکاسی پیش کارمراجعه نمایید ) ، اما قطعأ داشتن عکاسی فرمالیته و داشتن عکس هایی متفاوت از خودتون و در بهترین و شاد ترین لحظات زندگی تون ، قطعأ باعث تحسین تصمیم گیری امروزتون خواهد بود. 

عکاسی فرمالیته

چه طور لباسی برای عکاسی فرمالیته بهتره بپوشیم؟

این قضیه نیز به سلیقه شما تا حد زیادی مربوط است . برخی از عروس ها لباس عروس شان را برای روز فرمالیته انتخاب می کنند و درست مانند روز عروسی واقعی حاضر می شوند . اما پیشنهاد آتلیه ما به شما این است که لباسی ساده تر نسبت به لباس عروسی انتخاب کنید . همچنین سعی کنید لباس تان سفید و شیری رنگ و یا هر رنگی که از نظر شما زیباست انتخاب کنید که تا حدودی از سبک لباس عروس تان دور باشد . نکته لازم و ضروری ،  لباس های اسپرت و رنگی رنگی برای عکاسی فرمالیته  به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود ، بلکه این دست از لباس ها مناسب عکاسی اسپرت در داخل آتلیه است.

انتخاب لباس عکاسی فرمالیته

برای عکاسی فرمالیته چه لوکیشن هایی بیشتر مناسب است؟

پیشنهاد ما به شما برای زیبایی چندین برابر عکس های فرمالیته ، لوکیشن های ساحلی ، لوکیشن های کویری و باغ های طرف قرارداد در فصل برگ ریزان پاییز ، و یا طراوت و تازگی فصل بهار و یا سفید پوشی فصل زمستان است . انتخاب این نوع کاملأ به سلیقه و زمان مراجعه شما برمی گردد . اما در زمان مراجعه ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا با توجه به شرایط ، بهترین گزینه را انتخاب نمایید. 

لوکیشن عکاسی فرمالیته

آیا برای عکاسی پیش کار یا فرمالیته میشه به شهرها یا کشور دیگر رفت؟

بله اگر شما بودجه کافی برای این کار در نظر دارید بسیار ایده عالی و خاصی  برای روز فرمالیته خواهد بود . اما اگر به هر دلیلی نتوانستید شهر یا کشور دیگری را انتخاب کنید این قضیه به معنی این نیست که از جلوه و خاص بودن عکس های شما کاسته می شود . عکاسی روز فرمالیته به علت نداشتن محدویت زمان برای تیم آتلیه موجب بروز خلاقیت در عکس و فیلم شما خواهد شد.

عکاسی پیش کار

آیا با انتخاب عکاسی فرمالیته تفاوت قیمت زیادی ایجاد می شود؟

این قضیه قطعأ بستگی آتلیه انتخابی و به پکیج انتخاب شده شما خواهد داشت . در صورت انتخاب باغی در تهران یا شهرهای حومه این قیمت به نسبت پایین تر خواهد بود تا  نسبت به تور شهر ها و کشور های دیگر. این بازه قیمت به بودجه شما بستگی خواهد داشت و تیم آتلیه هیراد تا جای ممکن در بحث هزینه با شما همراهی خواهد کرد .

انتخاب بهترین آرایشگاه برای عکاسی روز فرمالیته

برای انتخاب آرایشگاه به شما پیشنهاد می کنیم که به همان آرایشگاه روز عروسی تان که قرارداد بستید، بروید . به دلیل اینکه میکاپ آرتیست و شینیون کار شما را متفاوت و ساده تر از روز اصلی عروسی آماده می کنند . نکته ضروری در این قسمت به هیچ وجه آرایش روز فرمالیته را به علت پایین تر آوردن هزینه ، خودتان انجام ندهید و یا حتی به آرایشگاه های معمولی نسپارید چرا که مهمترین روز عکاسی شما که بیشترین عکس و فیلم از شما گرفته می شود روز عکاسی فرمالیته است .

و در نهایت پیشنهاد آخر ما برای زیبایی دوچندان عروس و خاص شدن عکس های روز فرمالیته شما ،  انتخاب تاج گل طبیعی بر روی سر عروس به جای هر نوع گلسر و یا تاجی است .

تیم آتلیه هیراد به عنوان حرفه ای ترین خدمات عکاسی عروسی امیدوار است ، توانسته باشد در تصمیم گیری و انتخاب هر چه بهتر شما عروس و دامادهای عزیز شما را یاری دهد و بهترین و خاطره انگیز ترین شب زندگی شما را در قاب خاطره به تصویر بکشاند.  آتلیه هیراد آماده عقد قرارداد برای انجام خدمات فیلمبرداری و عکاسی به صورت عکاسی پیش کار است و در صورت داشتن سوال می توانید با شماره تماس های مجموعه تماس بگیرید یا با شماره همراه 09125658645 آقای قره خانی تماس حاصل نمایید. 

 

شماره آتلیه کودک هیراد    :   ۳۴۴۴۵۳۸۹-۰۲۶  -   ۰۹۱۲۵۶۵۸۶۴۵