گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/09/30 - 16:13
كد :34

عکس عروس با حجاب

در مراسم عروسی، عروس به نسبت داماد جلوه و درخشش بیشتری دارد. یکی از علت های بولد شدن عروس به نسبت داماد لباس زیبای عروس می باشد.

در بسیاری از فرهنگ های ایرانی و اسلامی داشتن حجاب کامل برای خانم ها ضروری است. از این رو هستند عروس و دامادهایی که ترجیح میدهند در مراسم عروسی با حجاب کامل ظاهر شوند.

عکس عروس با حجاب کامل

عکس عروس با حجاب زیبا

عکس از عروس با حجاب کامل کمی متفاوت تر خواهد بود. به دلیل وجود حجاب جلوه گری و زیبایی عروس محدود به لباس و صورت زیبای او خواهد بود. برای تکمیل حجاب عروس میتوان از کلاه و یا روسری های مختص عروس باحجاب استفاده کرد.

عکس عروس با حجاب لبنانی

عکس عروس با حجاب لبنانی

آتلیه عروس در کرج

 یکی از روشهای سرکردن روسری و حجاب کامل گرفتن امروزه به سبک لبنانی می باشد که به حالت های زیبا روسری را به دور سر پیچیده و یا گره زیبا می زنند. استفاده از حجاب لبنانی برای عروس بسیار زیبا خواهد بود. اکثر نمونه عکس های با حجاب عروس، عکس عروس با حجاب لبنانی می باشد. البته این خلاقیت عکاس نیز می باشد که، از چه زاویه و نوری برای عکاسی عروس با حجاب استفاده کند تا از نظر کیفیت و زیبایی جلوه خاص خود را داشته باشد.

عکس ارایش عروس با حجاب

عکس عروس با حجاب جدید

همانطور که در ابتدا گفتیم، وجود حجاب جلوه گری و زیبایی عروس را محدود به لباس و صورت زیبای او خواهد کرد. پس اکثر آتلیه عکاسی های عروس می توانند پرتره و یا عکس با فاصله کمتر بگیرند. اگر تمایل دارید عکس با حجاب اسلامی داشته باشد، لطفا قبل از مراجعه به آرایشگاه و حتی انتخاب لباس و حجاب خود با عکاس خود مشورت نمایید.