گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/05/03 - 11:43
كد :14

بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد

عکاسی از نوزاد تازه متولد شده، والدین را با سوالات بسیاری روبرو می سازد. یکی از سوالات مهم آنها این است که بهترین زمان برای عکس گرفتن از نوزاد چه زمانی است؟

واقعیت این است که برای عکاسی از نوزاد نباید فقط به یک زمان محدود شد. یعنی نوزاد شما در هر سنی که باشد، می توانید از او عکسهای زیبایی بگیرید، بعضی از والدین هستند که به محض به دنیا آمدن نوزادشان عکاسی را کرایه می کنند تا در هر لحظه و هرجا از نوزادشان عکس بگیرد. این عکاس، اولین ورود نوزاد به خانه، اولین ملاقات با والدین، اولین خواب نوزاد در منزل را ثبت می کند.

بچه ها خیلی زود بزرگ می شوند، پس بهتر است زیبایی و شیرین کاری های آنها به خوبی ماندگار شود. روزهای اول به دنیا آمدن نوزاد بسیار خاص است. بعد از به دنیا آمدن نوزاد به احتمال زیاد از خوابیدن محروم شده اید و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. در نتیجه حافظه شما بسیاری از خاطرات این روزها را فراموش می کند. بهتر است با کمک یک عکاس حرفه ای، این روزها را به خاطرات ماندگار تبدیل کنید.

بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد

بهترین زمان برای عکس گرفتن از نوزاد چه زمانی است؟

والدینی که اولین تجربه پدر یا مادری را دارند، دوست دارند بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد را انتخاب کنند. به شما توصیه می کنیم که از 2 ماه قبل از زمان تولد، با آتلیه عکاسی موردنظرتان تماس بگیرید و یک جلسه عکاسی را در دو هفته اول پس از تولد برنامه ریزی کنید.

عکس گرفتن از نوزاد تا قبل از 14 روزگی

درک می کنم که در هفته اول بعد از بدنیا آمدن نوزاد، شرایط زندگی شما تغییر کرده است و بسیاری از برنامه هایتان جابجا شده است، اما باور کنید که این روزها زمان هایی بی نظیر برای عکس گرفتن از نوزاد هستند. نوزادان در 7-14 روزگی، بدن نرم و انعطاف پذیری دارند و می توانند به راحتی ژست های زیبایی بگیرد. در این روزهاست که می توان از بدن برهنه و کوچک نوزاد عکس گرفت، او را روی شکمش خواباند، او را درون کیسه قرار داد یا گردن او را به حالتهای مختلف درآورد.

بهتر است در طول یک هفتگی نوزادتان او را به آتلیه عکاسی نوزاد ببرید؛ زیرا در این زمان است که تصویر انگشتان کوچک، لب های پر از لکه و بدن پر از چروک خوردگی او را می توان در عکس ها ماندگار کرد. عکاس حرفه ای نوزاد، می تواند به خوبی این جزئیات را ضبط کند و تصاویر هنری شگفت انگیزی ایجاد کند. یادتان باشد که نوزاد دلبند  شما خیلی زود بزرگ می شود و زمان برای گرفتن عکس از او به اتمام خواهد رسید.

بعضی از افراد هم هستند که برای عکاسی از نوزاد صبر می کنند و او را در ماه های بعدی تولدش به آتلیه می برند. عکاسی از نوزادان چندماهه هم بسیار شیرین است. بعضی از والدین هم هر فصل نوزادشان را به آتلیه عکاسی نوزاد می برند که کار بسیار خوبی است و باعث ثبت تمام لحظات کودکی فرزندشان می شود.

عکاسی از نوزاد

عکاسی از نوزاد  :  ۰۹۱۲۵۶۵۸۶۴۵

عکس گرفتن از نوزاد 3 الی 4 ماهه

کودک شما هر روز تغییر می کند و بزرگ می شود. این اولین نکته ای است که با مقایسه عکسهای نوزادتان متوجه خواهید شد. در عکس گرفتن از نوزاد عجله نکنید؛ بلکه میان جلسات عکاسی فاصله بیندازید تا نوزاد شما بزرگ شود. هرزمان که نوزاد شما موضوع جدیدی یاد گرفت، آن وقت او را به آتلیه ببرید. بعد از 3 ماهگی نوزاد شما لبخند می زند؛ در نتیجه این زمان برای عکاسی از نوزاد، بسیار مناسب است و سوژه جدیدی برای عکاسی به وجود آمده است. نوزادان 3 یا 4 ماهه به خوبی متوجه حضور شما می شوند و می توانند به مدت طولانی بخندند. در نتیجه عکس های زیبایی می توان از این فرشته ها گرفت.

عکاسی از نوزادان 6 ماهه

در این سن نوزاد شما کارهای فوق العاده زیادی انجام می دهد، مثلا مجذوب اسباب بازی ها می شود، می خندد و حتی می تواند بنشیند. این سن بهترین و شیرین ترین زمان برای عکس گرفتن از کودک است. هر زمان که مطمئن شدید نوزاد شما بدون کمک پدر و مادرش می نشیند، او را به آتلیه عکاسی نوزاد ببرید، در این سن می توانید لباس های رنگارنگ جذاب را تن فرزندتان کنید تا زیبایی عکسهای او چندین برابر شود. هم چنین می توانید وسایل و اسباب بازی های رنگارنگ را به دست کودک خود دهید و در زمانی که او با این اسباب بازی ها سرگرم می شود، از او عکس بگیرید.

زمان برای عکاسی از نوزاد

عکس گرفتن از نوزاد 9 تا 12 ماهه

اگر از 6 ماهگی نوزاد خود عکس دارید، نیاز نیست در 9 ماهگی، او را به آتلیه ببرید؛ زیرا در این زمان، تغییر زیادی رخ نداده است. مدتی صبر کنید تا نوزاد شما تغییر کند تا موضوع جدیدی برای نشان دادن در عکسها داشته باشد. هر زمان فرزند زیبای شما توانست سینه خیز برود، او را به عکاسی ببرید. البته می توانید صبر کنید تا او 1 ساله شود و بعد او را با کلی پیشرفت و رفتار جدید به آتلیه ببرید.

 

عکاسی از نوزاد

بهترین آتلیه کودک

عکس گرفتن از نوزاد بعد از 1 سالگی

سینه خیز رفتن، ایستادن و حتی گام برداشتن از جمله رفتارهایی است که نوزاد شما بعد از 1 سالگی یاد می کیرد. علاوه بر اینها، او دندان هم درآورده است که چهره او را بانمک تر کرده است. دندانهای نوزاد شما، حکم نقطه عطف در عکسها را دارد.

البته باید بدانید که هر کودکی، در زمان متفاوتی این رفتارها را یاد می گیرد. در نتیجه اگر فرزند شما دیرتر راه افتاد یا دیرتر توانست سینه خیز برود، نگران سلامتی او نشوید!

زمانی که کودک شما این رفتارها را به خوبی یاد گرفت؛ او را به آتلیه عکاسی نوزاد ببرید تا این لحظات شیرین ماندگار شوند. بعضی از والدین، 1 ماه بعد از تولد 1سالگی فرزندشان، او را به آتلیه می برند؛ در حالی که بعضی دیگر، این کار را تا 15 ماهگی نوزاد به تاخیر می اندازند. انتخاب زمان عکاسی از نوزاد، کاملا به شرایط و سلیقه پدر و مادر بستگی دارد.

 

عکاسی از نوزاد یک سالگی

آتلیه کودک در کرج  :   ۰۹۱۲۵۶۵۸۶۴۵

تا می توانید از فرزندتان عکس بگیرید!

بعد از 1 سالگی فرزندتان، برای عکس گرفتن از او برنامه ریزی کنید. می توانید هر 6 ماه یک بار او را به آتلیه ببرید تا روند بزرگ شدنش را در قاب تصویر ماندگار کنید.

آتلیه هیراد بهترین عکاسی کودک در کرج

زمان هرگز به عقب برنمی گردد؛ به همین دلیل تا می توانید از لحظات کودکی فرزندتان عکس بگیرید. به شما پیشنهاد می کنیم که چندین بار در سال فرزند خود را به آتلیه عکاسی نوزاد ببرید تا آلبوم و عکسهای زیبایی از او داشته باشید. بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد هر لحظه است که شما از نوزاد خود لذت می برید و در این مسیر حرفه ای ترین آتلیه کودک در کرج همراه شماست.