گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/02/13 - 13:49
كد :62

لباس مناسب در آتلیه کودک

یکی از مهم ترین مسائل در عکاسی از نوزاد در آتلیه ها انتخاب مناسب لباس برای نوزاد است که بسیار مهم و حائض اهمیت می باشد و همه چیز بستگی به این دارد که برای چه منظوری می خواهید از کودک خود عکس بگیرید و متناسب با آن هدف و تم آتلیه، لباس مناسب کودک را انتخاب کنید و باید مطمئن شوید لباسی که برای نوزاد انتخاب می کنید طوری نباشد که بعد از گرفتن عکس از آن پشیمان شوید.

لباس مناسب در آتلیه کودک
 

اولین نکته که باید به آن توجه کنید جنس لباس است، به دلیل اینکه نوزاد پوستی حساس و آسیب پذیر دارد و جنس لباس نباید زبر و خشن باشد که به پوست نوزاد آسیب بزند چون عکاسی از نوزاد بسیار وقت گیر است حتما لباسی انتخاب کنید که نوزاد در آن احساس آرامش بکند و اذیت نشود.

قدم بعدی برای انتخاب لباس نوزاد در عکاسی مدل و طرح لباس می باشد، نوزاد هایی که سن پایین تری دارند هرچقدر لباس راحتی تر باشد نوزاد نیز در حالت بهتری قرار می گیرد اما اگر نوزادی بالای 6 ماه دارید می توانید از لباس های مدل دار و مجلسی تر برای عکاسی استفاده کنید هرچه نوزاد بزرگتر باشد می توان از مدل های بیشتری در انتخاب لباس استفاده کرد مثلا اگر نوزاد بتواند بایستد و یا بنشیند می توان از پیراهن و یا حتی کت و شلوار برای او استفاده کرد.

قدم بعدی برای انتخاب لباس نوزاد جهت عکاسی رنگ لباس است ،در انتخاب رنگ لباس حتما رنگ پوست نوزاد را مدنظر قرار دهید، معمولا رنگ سفید با همه ی رنگ پوست ها قابل استفاده است و زیبایی عکس را دو چندان می کند، برای عکس های مناسبتی هم می توان از رنگ ها خاص استفاده کرد مثلا عکس های شب یلدا را می توان با لباس هایی به رنگ سفید، قرمز و یا سبز استفاده کرد.
 
و در آخر به این نکته نیز توجه کنید که اگر تمایل به انداختن عکس خانوادگی دارید سعی کنید لباس ها با هم هماهنگ باشند چون این هماهنگی زیبایی عکس را دو چندان می کند.

 

آتلیه کودک با لباس کریسمس

مدل لباس آتلیه نوزاد

 لباس آتلیه نوزاد

ژست عکس کودک یک ساله

عکس آتلیه شب یلدا نوزاد

عکس آتلیه شب یلدا نوزاد

 

 

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*