گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/02/16 - 12:15
كد :3

عکاسی از کودکان

عکاسی از کودکان

عکاسی از کودکان در کنار شیرین بودنش، کمی چالش بر انگیز است. در این مطلب کوتاه لنزک ۴ نکته ساده مطرح خواهیم کرد که با استفاده از آن ها می توانید عکس های بهتری از کودکانتان بگیرید.

عکاسی از کودکان در کنار شیرین بودنش، کمی چالش بر انگیز است. در این مطلب کوتاه لنزک ۴ نکته ساده مطرح خواهیم کرد که با استفاده از آن ها می توانید عکس های بهتری از کودکانتان بگیرید.

هر روز از کودک خود عکس بگیرید
این اولین و مهمترین قانون عکاسی از کودکان است. وقتی یک لحظه زیبا و کاندید (بی هوا – بدون توجه سوژه) مشاهده می کنید و سراغ دوربینتان می روید، کودک با ژست گرفتن برای عکس واکنش نشان می دهد و آن لحظه از دست می رود. اما اگر هر روز از آنها عکاسی شود، دوربین برای کودک جلب توجه نمی کند و در مقابلش چنین واکنشی نشان نمی دهد. اگر به حضور دوربین عادت کرده باشند، در حضور آن راحت خواهند بود و کار خودشان را می کنند و در نتیجه شما می توانید به راحتی از آنها عکس بگیرید.

شماره تلفن آتلیه عکاسی هیراد 


۰۲۶۳۴۴۴۵۳۸۹

۰۹۱۲۵۶۵۸۶۴۵


آتلیه عکس کودک هیراد

لباس های کودک نباید حواس بیننده را پرت کند
امروزه، سخت می توان از رنگ های روشن دوری کرد، اما اگر بتوانید لباسی ساده پیدا کنید توجه و تمرکز بیننده را به جای لباس کودک به خود کودک جلب خواهید کرد.

زمانی که برای آنها مناسب است عکس بگیرید
انرژی کودکان همیشه در حال تغییر است و پیش بینی کردن آن تقریباً غیر ممکن است. به جای اینکه برای زمان عکاسی برنامه ریزی کنید و کودک را مجبور کنید کاری که شما می خواهید را انجام دهد، مطمئن شوید که آمادگی این را دارید تا وقتی لحظه مناسبی برای عکاسی پیش آمد از او عکس بگیرید.

خونسرد باشید و لذت ببرید
اگر در گرفتن عکس سخت می گیرید و یا استرس دارید، این مسأله می تواند روی کودک هم تأثیر بگذارد و حال و هوای کودک و عکس شما را خراب کند. عکاسی را برای آنها جذاب کنید تا آنها هم از عکاسی راضی بوده و با علاقه با شما همکاری کنند.

آتلیه عکاسی در کرج

آتلیه تخصصی کودک هیراد 

عکس های کودکان، جزء یکی از هیجان انگیزترین و جالب ترین عکس های روی زمین هستند! در آتلیه عکاسی یکی از بهترین سوژه ها برای عکاسی، عکس از کودک و نوزاد میباشد. درست مانند هر عکسی دیگری، پیدا کردن زوایای مناسب و پرسپکتیو درست برای ایجاد یک عکس فوق العاده، بسیار ضروریست. ثبت نمودن لحظاتی شیرین که در آن، لبخندی معصوم و زیبا نقش بسته است، نیاز به توجه، صبر، آرامش و همچنین شانس دارد! آماده کردن و نگه داشتنِ کودک برای عکاسی، بیشتر در گفتار ساده است تا عمل . زیرا کودکان بسیار غیرقابل پیش بینی هستند و حرکات ناگهانی شان در اکثر مواقع ، عکس را تار میکند. عکاسی از کودکان روی پس زمینه های رنگی یا محیط طبیعی ( فضای باز) ممکن است انتخاب ایده آلی باشد. برخی والدین تمامِ زندگی را بدون گرفتن حتی یک عکس از کودکشان سپری می کنند. لحظاتِ خاص خیلی زودتر از آنچه بدانیم ، برای همیشه از بین می روند.

آتلیه تخصصی کودک در کرج

اما با ثبت آنها میتوانیم همواره سال های عمر کودک خویش را حفظ کنیم. به خصوص سال های اولیه زندگی کودک که به سرعت با تغییرات زیادی سپری میشوند و همه این لحظات بسیار شیرین و خاص هستند که وقتی به ثبت می رسند، همیشگی و جاودان در دفتر خاطرات زندگی می مانند. در دنیا هیچ چیز شیرین تر از داشتن یک عضو جدید در خانواده ای پرعشق نیست.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*