گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/25 - 10:29
كد :73

ژست عکس بارداری

بارداری مرحله ی مهم و بسیار جذاب در زندگی هر مادری است.این مرحله از زندگی هر پدر و مادر با تمام سختی ها و مشکلاتی که دارد برای والدین بسیار جذاب است زیرا پدر و مادر با عشقی سرشار به انتظار ثمره ی زندگی شان می نشینند.

به دلیل اینکه مرحله ی بارداری بسیار زود گذر است و جز مراحل تکرار نشدنی زندگی است عکاسی در این دوران یک گزینه خوب برای ثبت خاطرات والدین است.عکاسی بارداری با همسر جزء محبوب ترین عکس های بارداری می باشد. عکس گرفتن زن جوان و باردار همراه با همسر خود، یکی از بهترین ایده ها برای عکاسی بارداری می باشد. هنگام مراجعه به یک آتلیه بارداری برای عکاسی بارداری با همسر فقط کافیست به انتخاب لباس برای عکس بارداری و انتخاب زمان مناسب برای عکاسی بارداری دقت کنید، چرا که انتخاب و پیشنهاد ژست ها و استایل های مختلف شما و همسرتان توسط عکاس آتلیه انجام می شود.

ژست عکاسی بارداری

عکاسی بارداری

عکاسی در دوران بارداری نه تنها فرصت خوبی برای عکاسی از زیبایی مادر باردار خانواده است، بلکه میتواند تبدیل به یک جلسه عکاسی دو نفره و یا خانوادگی بشود.

عکس از شکم مادر در دوران بارداری

یک کادر بسته از شکم می تواند ایده ای جذاب و مناسب برای ژست عکس بارداری باشد .اگر میخواهید این کلوزآپ از شکم را بیشتر از این منحصر به فرد و خاص کنید، ایده نقاشی روی شکم را در ذهن نگه دارید. امروزه این کار بسیار رایج شده است. برای این کار میتوانید طرحی که دوست دارید را به یک نقاش بدهید تا با رنگ‌های طبیعی و بی ضرر (مثل حنا) آن را روی شکم‌تان نقاشی کند. اگر جنسیت نوزاد را میدانید، میتوانید طرح را بر اساس آن انتخاب کنید.

 عکس های بارداری دونفره همراه با همسر

شما همراه با یک‌نفر دیگر دارید به دنیای والدین پا میگذارید. پس یک عکس بارداری بدون حضور آن شخص کامل نیست. یک عکس بارداری دونفره نه تنها نشان دهنده تجربه دونفره شماست، بلکه آرامش و صمیمیت خانواده را نیز ثبت خواهد کرد. برای زیباتر شدن این عکس بارداری میتوانید به دو دست لباس سِت شده با هم فکر کنید.

ژست عکس بارداری

ایده عکس بارداری با همسر مدل سایه

یک ژست عکس بارداری، عکاسی متد سایه است. این تصاویر جوری گرقته می شوند که افراد را به صورت تیره نشان می دهند و بیشتر ژست و حالت بدن آنها نمایان می شود.

ژست عکاسی بارداری

ایده عکس بارداری با همسر مدل خلاقانه

در این دوره می توانید با توجه به محیط اطراف، شغل، آداب و سنن زندگی خود عکس های متنوعی بگیرید. لیستی از این ایده های خلاقانه در تضاویر زیر آمده است که می توانید از آنها الهام بگیرید.

ژست عکاسی بارداری

 

همراه داشتن عکسها ی سونوگرافی ، لباس یا کفش نوزاد ایده ای خلاقانه به عکس های بارداری می بخشد و بر زیبایی این عکس ها می افزاید.عکس های زیبایی از ایده ها و ژست های عکاسی بارداری رو برای شما ارائه می کنیم تا با کمک این عکس ها بر ثبت زیباتر این عکس ها بپردازید .