گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1402/04/15 - 11:37
كد :131

ایده عکاسی بارداری

ایده عکاسی بارداری در ژست های مختلف را با توجه به شرایط خود می توانید انتخاب کنید که بهترین گزینه برای عکاسی دوران بارداری شما باشند و به یادگار بمانند.

یکی از راه های ثبت دوران  شگفت انگیز بارداری داشتن عکس از دوران بارداری است که  در سال های اخیر بسیار مورد توجه مادران باردار قرار گرفته است . این نوع از عکاسی نیازمند داشتن مهارت کافی است . با توجه به شرایط خاصی که زنان باردار دارند این نوع عکاسی باید در کمترین زمان ممکن انجام شود.
در این مقاله سعی داریم شما را با این نوع عکاسی و ایده  های مختلفی که در این نوع عکاسی وجود دارند آشنا نماییم.

عکاسی بارداری

مادرانی هستند که با ایده عکاسی در آتلیه (آتلیه بارداری ) و آلبوم بارداری مخالف هستند چرا که بر این باورند انسان در زمانی که که در زیبایی کامل قرار دارد باید عکاس بگیرد که باید بگوییم این ایده کاملا اشتباه است چرا که عکس ها قرار است خاطرات به یاد ماندنی ما را در زندگی ثبت کنند.
دوران بارداری از جمله لحظات فراموش نشدنی است که هیچ وقت تکرار نمی شود پس همیشه به یاد داشته باشید علاوه بر عکس های عروسی عکس دوران بارداری، عکس نوزادی و عکس خانوادگی لحظات گرانبهایی است که هیچ وقت دیگری به آن لحظه نخواهیم رسید پس تا می توانید این لحظات ارزشمند را گران دانسته و آن ها را ثبت کنید.
بعضی از مادران این تصور را دارند که در عکس آتلیه حتما باید شکمشان باید در برجسته ترین حالت ممکن باشد تا بتوانند عکس های خوبی بگیرند در حالی که این فکر غلط می باشد . در عکاسی بارداری نکته مهم آن است که سایز شکم به اندازه ای باشد که در عکس ها مشخص گردد نه آنکه در هفته های آخر بارداری باشد که توان مانور در ژست گرفتن مادر کاهش بیاید که در این صورت مادر ضمن خسته شدن نمی تواند کاری انجام دهد.

 

 

ایده آتلیه عکاسی بارداری

آتلیه بارداری در کرج

انواع ایده‌ عکس بارداری

کلوزآپ از شکم مادر

تصویر بسته از شکم مادر با طرحی نقاشی شده بر روی شکم می تواند بسیار جالب باشد.

عکس بارداری دو نفره

در عکاسی دو نفره بارداری همراه با همسر می توان از لباس های ست استفاده کرد که نشان دهنده صمیمیت بین زوج می باشد.

عکس بارداری سه نفره

اگر بارداری دوم می باشد می توان از عکس های بارداری سه نفره پدر و مادر و فرزند اول، تصاویر زیبایی داشت.

عکس بارداری در طبیعت

عکاسی بارداری در فضای باز و استفاده از نور طبیعی می توان گزینه خوبی برای هر مدل عکاسی نیز باشد. در نظر گرفتن لباس مناسب در طبیعت مناسب فصل نیز می تواند زیبایی عکاسی را دو چندان کند.

عکس بارداری در منزل

محیط منزل و مخصوصا استفاده از اتاق چیدمان شده نوزاد در عکاسی در منزل برای خانم های باردار می تواند تصاویر زیبایی مملو از آرامش برای آن ها بیآفریند. همچنین مشغول بودن به فعالیت مورد علاقه در منزل، در حین آشپزی، آب دادن گلدان ها و... در حالت بارداری ایده های متفاوتی است که می توان به تصویر کشید.

عکس قبل و بعد بارداری

این تصاویر را حتما در نظر داشته باشید. عکاسی قبل و بعد بارداری و بعد از تولد نوزاد طی چندین عکس متفاوت و کنار هم قرار دادن آن ها می تواند بسیار جذاب و لذت بخش باشد.
تصاویر بسیاری را می توانید به عنوان نمونه و الگویی در فضای اینترنت بیابید که انواع ژشت و ایده عکاسی بارداری در به تصویر کشیده شده است و متناسب با شرایط خود از آن ها بهره ببرید.

در واقع ایده آتلیه عکاسی بارداری در مدل های مختلف عکس بارداری در منزل، آتلیه مدل عکس بارداری دونفره، ایده عکس بارداری در منزل، ژست عکس بارداری ایرانی، عکس بارداری در آتلیه، ایده عکس بارداری اینستاگرام، عکس بارداری اسپرت، ایده عکس بارداری در طبیعت و بسیاری از ایده های دیگر می تواند گزینه های قابل انتخاب شما باشد.

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*