گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/05/10 - 12:10
كد :110

دکور آتلیه کودک

دکور در آتلیه کودک یکی از دغدغه های مهم افراد و خانواده هایی که مداوم به آتلیه ها مراجعه می کنند دکور ( تم ) و لباس های متنوع می باشد که در آتلیه کودک هیراد به این مورد با تنوع زیاد در دکورها و تجهیز بودن به انواع لباس در سایز و رنگبندی مختلف خاتمه داده شده است.

بسیاری از والدین پس از چندبار مراجعه به یک آتلیه کودک دیگر همه چیز برایشان تکراری می شود که عده ای به ناچار به دنبال آتلیه عکاسی دیگر می گردند.

دکور آتلیه کودک

ژست نوزاد در عکاسی

بعضی نوزادان از خوابیدن در حالت دمر بیزارند، برخی بسیار حساس به لمس شدن و قنداق شدن (ولی اکثر نوزادان قنداق را دوست دارند) و… عکاس نوزاد میبایست نوزاد را از نزدیک ببیند، در مورد شرایط خواب نوزاد و عکاسی از نوزاد در حضور والدین با آنها مشورت نماید و با توجه به سلیقه رنگی و فرمی والدین و مهمتر از آن شرایط جسمانی و روحی نوزاد ، مناسبترین فضاهای عکاسی از نوزاد را برایش در نظر بگیرد تا هم نوزاد آسیب نبیند و هم در پایان وقت عکاسی ، مشتری گزینه های متنوع بیشتری برای انتخاب عکس چاپی داشته باشند و گزینه ها در نهایت به یک یا دو فضای عکاسی ختم نشوند و وقت عکاسی از نوزاد با توجه به اصرار والدین برای داشتن عکس از فضاهای نامناسب با شرایط نوزاد اتلاف نشود.

ماهگرد کودک

برای تم ماهگرد کودک خود می توانید از لباس و وسایل مربوط به شغل ها استفاده کنید. مثلا می توانید به نوزاد خود لباس های غواصی یا خلبانی بپوشانید و با چند نماد کوچک تم را تزیین کنید.در زمان عکاسی باید دمای هوای محیط را مناسب با نوع لباس نوزاد تنظیم کنید. اگر می خواهید بدون لباس ژست عکس بگیرید باید دمای هوا کمی گرمتر از دمای عادی اتاق باشد تا نوزاد آسیب نبیند.م زیت ژست عکس نوزاد خانگی نوزاد این است که شما می توانید از هر وسیله و تزییناتی که دوست دارید برای تزیین زمینه عکاسی استفاده کنید. مثلا اگر موسیقی دوست دارید می توانید با کاغذ، مقوا یا نمد نت‌های موسیقی درست کنید و ژست عکس نوزاد بگیرید.

زمان عکاسی از نوزاد

بهترین زمان عکاسی از نوزاد همان اولین ماه های پس از تولد می باشد. سعی کنید زمان عکاسی نوزاد را (در آتلیه تخصصی نوزاد) به بعد موکول نکنید و در همان ۶ تا ۳۰ روزگی انجامش بدهید ، زیرا نوزادان هرچه بزرگ تر و به 2 ماهگی نزدیک تر شوند خواب آنان نیز سبکتر میشود و شما شانس کمتری برای عکاسی نوزاد خوب از او در خواب خواهید داشت .توصیه می شود تا قبل از یک ماهگی عکاسی از نوزادان را با چشم های بسته و در خواب انجام دهید. هر چند که بهترین آتلیه نوزاد و کودک ها تجهیزات استاندارد دارند و عملا میزان یو وی آن ها کنترل شده و نور مستقیم آن ها با ابزار های شکل دهی دیفیوز و پراکنده می شوند تا نوری نرم و با پراکندگی مناسب برای عکاسی نوزاد شما آماده کنند. این موضوعی است که هر آتلیه تخصصی نوزاد استاندارد به آن توجه دارد. ما در آتلیه نوزاد در کرج آتلیه هیراد آماده ی هرگونه خدمت رسانی به شما والدین عزیز در خصوص ثبت بهترین عکس نوزاد در کرج می باشیم با همراه باشید تا بتوانیم با همکاری یکدیگر بهترین عکس از نوزاد شما ره به یادگار ثبت نماییم.

آتلیه کودک در کرج

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*