گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/02/27 - 12:19
كد :105

پشت زمینه عکس در آتلیه کودک

انتخاب پس زمینه، از مهم‌ترین مباحث عکاسی کودک بالاخص در آتلیه عکس کودک و نوزاد به شمار می رود، چرا که انتخاب پس زمینه عکاسی کودک در فضای باز چندان به دست طراح یا عکاس نیست و طبیعت معمولاً طراح سرِ خود بوده و با پیشکش گستره چشم انداز بکر و دست نخورده سعی بر پیشی گرفتن از طراحیِ انسانی دارد. به همین علت، انتخاب پشت زمینه عکس کودک و نوزاد در آتلیه کودک و نوزاد و یا در منزل از اهمیت بیشتر برخوردار است.

برخلاف تصور افراد عادی، طراحی پشت زمینه عکاسی نوزاد چندان دشوار نیست به شرطی که این کار توسط یک آتلیه تخصصی کودک با تجربه انجام شود.
انتخاب پس زمینه عکس فقط متعلق به دنیای عکاسی در آتلیه نوزاد نیست. اهمیت این موضوع در عکاسی آتلیه بارداری نیز مشهود است.

پشت زمینه عکس در آتلیه کودک

مروری بر ترند پشت زمینه آتلیه عکس کودک

بسیاری از تازه والدین‌ با نخستین مراجعه به آتلیه عکس نوزاد با مطرح کردن پرسشِ امسال چه مُد شده؟ شما را به این فکر می‌اندازند که آیا سبک عکاسی کودک ، انتخاب پشت زمینه عکس و سایر موارد از این قبیل قادرند پاسخگوی نیاز مشتریان باشند یا خیر.
با این حال، عکاسان کودک سال به سال میل بیشتری نسبت به استفاده از انواع رنگ نرم و سایه پاستلی و متریال طبیعی نشان می‌دهند. بدیهی است که این موارد به القای فضای آرامبخش در عکس نوزاد کمک موثری خواهند کرد.

پس زمینه وینیل 

اگر قصد دارید یک پشت زمینه عکس نوزاد شیک انتخاب نمائید، ولیکن، چندان تمایل به صرف هزینه بالا ندارید، از پس زمینه وینیل استفاده کنید. کار با این نوع پس زمینه بسیار آسان بوده و نیازی نیست تا نگران کثیف شدن آن‌ها شوید.
شما قادر خواهید بود پس زمینه وینیل را با یک پارچه مرطوب تمیز نموده و آن را بارها و بارها استفاده نمائید. این پشت زمینه به هیچ عنوان تحت تاثیر رطوبت قرار نگرفته و قابل ذخیره شدن است. از سوی دیگر، تنوع در آن بالا بوده و حق انتخاب زیادی خواهید داشت.

پس زمینه تیره 

هرگز بابت آزمایش انواع پس زمینه‌های نو از لحاظ تیرگی رنگ نترسید. بر این تصور نباشید که پشت زمینه عکاسی کودک و نوزاد همواره باید به رنگ روشن از جمله رنگ پاستلی و یا سفید باشد.
گاهی اوقات لازم است که در آتلیه کودک رنگ‌های تند و تیره را امتحان کنید تا به رغم تفاوت با تناژ پوست نوزاد زیبایی خلق کند.

پس زمینه توری 

اول از همه، به خاطر داشته باشید که آسایش و آرامش نوزاد در آتلیه کودک بیش از هر مسئله دیگر من باب زیباسازی عکس اهمیت دارد. از آنجا که پوست نوزادان به شدت لطیف بوده، استفاده از برخی اجناس توری ممکن است ریسک بالایی در انتخاب به عنوان پشت زمینه عکس نوزاد داشته باشند.

برگ و گلبرگ و گل 

برگ، چمن، گل و گلبرگ قادرند در گستره متنوع به عنوان پشت زمینه عکس نوزاد در آتلیه کودک استفاده گردد. شما به عنوان طراح دکور و یا عکاس کودک می‌توانید بستری از گل، تاج گل و یا سایر لوازم جانبی از جنس برگ و سبزه را برای دکور آتلیه کودک و ژست عکس نوزاد و کودک فراهم بیاورید.

آتلیه کودک در کرج

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*