گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1402/02/21 - 13:14
كد :128

عکاسی اسپرت

با توجه به نامگذاری این گونه عکاسی ها باید گفت شما باید به صورت غیر رسمی در این عکاسی ظاهر شوید. در این نوع عکاسی باید از لباس هایی استفاده کنید که در عین اینکه زیبا هستند.

عکاسی اسپرت، نوعی نوین از عکس برداری می باشد که در کشور های خارج از ایران با عنوان عکاسی نامزدی یاد شده است. عکاسی اسپرت را می توان به عنوان یکی از شاخه های عکاسی عروسی و مراسم های قبل ازدواج به شمار آورد. این نوع عکاسی امروزه در بسیاری از قسمت های ایران نیز رایج شده است. زوج های جوان در نزدیکی جشن عروسی خود استقبال زیادی از این نوع عکاسی می کند. به دلیل اینکه عکاسی اسپرت، سبک جدیدی از عکاسی است بسیاری از افراد با آن آشنایی ندارند و همچنین برخی از عکاسی ها نیز در این زمینه بی تجربه هستند. عکاسی این روز به دلیل آزمایشی بودن می تواند بهترین آزمون و خطا برای شما باشد تا عکسی مناسبی در مراسم اصلی داشته باشید. هم از نظر ظاهری هم پیدا کردن زاویه و ژست مناسب برای عروس و داماد گرامی پس بهتر است در انتخاب آتلیه مناسب کوشا باشید. 

عکاسی اسپرت

آتلیه کودک در کرج

لباس مناسب عکاسی اسپرت

با توجه به نامگذاری این گونه عکاسی ها باید گفت شما باید به صورت غیر رسمی در این عکاسی ظاهر شوید. در این نوع عکاسی باید از لباس هایی استفاده کنید که در عین اینکه زیبا هستند حالت غیر رسمی را نیز داشته باشند و به زوج ها این امکان را بدهد که راحت تر ژست های واقعی را نشان دهند. شما می توانید برای این عکاسی از شلوار جین، کاپشن های چسبان، کلاه های کاموایی، کفش های راحت ورزشی، شلوار پارچه ای و… نمایید. تا حالت بهتری درعکس ها داشته باشید. این سبک از عکاسی بسیار مورد پسند افراد زیادی می باشد به همین منظور بهتر است با بهترین عکاسان این فعالیت را انجام داده تا  بهترین روز زندگی شما برایتان خاطره انگیز شود.

انتخاب زاویه مناسب 

در بخش های گذشته گفته شد که در این نوع عکاسی نیازی به ژست های عکاسی نیست، درست است ولی این به آن معنی نیست که زوج های جوان را به حال خود بگذارید و در حالت طبیعی از آن ها عکس بگیرید در واقع وظیفه عکاس است بهترین فرم صورت و بدن عروس داماد را پیدا کرده و عکس هایی زیبایی را به ثبت برساند. زاویه قرارگیری در عکاسی اسپرت یکی از مسائل مهم به شمار می رود. شناخت زاویه مناسب صورت یکی از مهم ترین فاکتور ها در عکاسی اسپرت می باشد.
همچنین یکی عمده تفاوت های که عکس های اسپرت اروپایی با عکاسی اسپرت ایرانی وجود دارد در این است که اکثر عکس های اسپرت اروپایی در حالت خنده و بوسه زوج های جوان به ثبت رسیده است. ولی در عکس های اسپرت ایرانی حالت هایی وجود دارد که از مدل های فشن گرفته شده است و فقط در حالت خنده نمی باشد. برخی از عکس ها با خنده و برخی دیگر بدون حالت و حتی برخی از آن ها با اخم گرفته می شود. هرکدام از این حالت ها می توان یک عکس زیبا را به وجود آورد. این ترفند همیشگی نمی باشد و شما می توانید با توجه به تجربه و درخواست زوج های جوان این تغییرات را در هنگام عکاسی اعمال کنید. شما می توانید با تماشایی نمونه کارهایی آتلیه های عروس بهترین انتخاب را کرده و عکس های زیبا و به یاد ماندنی را برای یادآوری بهترین روز زندگی خود ثبت کنید. 

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*