گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/06/01 - 11:13
كد :114

ایده هایی برای عکاسی عروس و داماد

آیا می خواهید عکس های عروسی بهتری بگیرید؟ عروسی یکی از با ارزش ترین روزهای زندگی برای یک زوج است. اگر عکاس عروسی هستید، مسئولیت  شما این است که بهترین لحظات را عکس بگیرید و یک خاطره عالی برای زوج ها ایجاد کنید. در این مقاله، ما برخی از بهترین نکات در مورد چگونگی گرفتن عکس های عروسی خیره کننده و اشتباهات عکاسی عروسی متداول را که همیشه باید از آنها اجتناب کرد را به اشتراک می گذاریم.


چرا عکاسی عروسی می تواند یک چالش باشد


عکس عروسی با دیگر دسته بندی های عکاسی متفاوت است. معمولاً عروسی یک بار اتفاق می افتد، بنابراین فضای بسیار کمی برای خطا وجود دارد. اولین چالشی که شما با آن روبرو خواهید شد، برخورد با زوج و خانواده های زوج است، زیرا می تواند بسیار استرس زا باشد.هنگام امضای قرارداد عکاسی عروسی باید مراقب باشید. برای جلوگیری از بروز اشکالات قبل از عکس گرفتن ، شرایط را با هم بخوانید و توافق کنید.

ایده هایی برای عکاسی عروس و داماد


چالش زمان


بیشتر عروسی ها کوتاه هستند، برخی از آنها تنها چند ساعت طولانی است و شما باید هر لحظه آماده عکاسی باشید. از آنجا که هیچ کار دیگری برای انجام دادن وجود ندارد، شما باید بسیار کوشا باشید. حتی اگر هر عکس یک خاطره برای همیشه باشد،  باید از لحظه های ویژه ای که زوج می خواهند برای یک عمر ضبط شوند از آنها بپرسید. مثلا لحظات اولین بوسه، اولین رقص، نگاه اول و غیره. شما باید در این لحظات مراقب باشید زیرا خیلی سریع اتفاق می افتد. ما به شما توصیه می کنیم برای این لحظه های ابتدایی با زوج زمان عکاسی خود را برنامه ریزی کنید تا بتوانید بهترین عکس ها را به ترتیب مناسب بگیرید.


شما باید ورود زوج به باغ را برنامه ریزی کنید


عکس های ورود زوج به باغ باید از زوایای مختلف گرفته شود. شما باید دوربین را روی سرعت زیاد شاتر قرار دهید و چندین عکس بگیرید، بنابراین باید از بین عکس های بی شماری که می گیرید بهترین ها را انتخاب کنید.
به شریک زندگی خود بگویید که  سرعت عکس گرفتن بالاست، پس هر چقدر می تواند چهره خود را شاداب نگه دارد. این یک موقعیت خوشی است و باید این لحظه ها حفظ شود. شما قرار است شب هایی در خانه بنشینید و با هم این خاطرات را مرور کنید. پس بهترین لحظاتتان را به بهترین شکل ثبت کنید.


ثبت عکس مهمانان


در یک عروسی ، انواع مهمان ها وجود دارند. آنها می توانند همسایه، همکار، اقوام، دوستان و دیگران باشند. باید بدانید که میهمانان شما هم دوست دارند پرتره های خوبی از آنها گرفته شود پس نام آنها را بنویسید تا به ترتیب از آنها عکسهای جداگانه و با عروس و داماد بگیرید. همه می خواهند با عروس و داماد یک پرتره داشته باشند. بهتر است به صورت گروهی و پشت سرهم عکس بگیرید (مطابق اسم هایی که نوشتید) در غیر این صورت، شما برای مهمترین عکس ها وقت کافی نخواهید داشت. شما باید این گروه ها را مدیریت کنید. برای هماهنگی گروه ها از همکار خود و یا عروس و داماد کمک بگیرید تا مهمان ها را به خوبی هدایت کنند.
این چند نکته بسیار مهم هستند و مدیریت آن از قبل و در حین مراسم اهمیت بالایی دارد. از این شب باید نهایت استفاده را کرد تا بهترین عکس ها ثبت و ضبط شود.
این نکته را لازم است بدانید یک گروه هم در کنار عکاسی کار فیلمبرداری را انجام می دهند، پس حتما نکاتی که بالا گفته شد را در نظر بگیرید و از قبل با گروه عکاسی و فیلمبرداری توافق کنید که از نظر زمانی هم به مشکل نخورید.
آتلیه عروسی در کرج

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*