گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/03/26 - 10:06
كد :106

تخفیف آتلیه نوزاد در کرج

حتما قبل از مراجعه به آتلیه وقت عکاسی از نوزاد خود را از قبل تعیین کنید و به ما اطلاع دهید که قبل از رسیدن نوزاد به آتلیه، آتلیه را کمی گرم کرده و در حین عکاسی نیز به علت اینکه بیشتر عکس های نوزاد بدون لباس ثبت می‌شود کودک دچار سرماخوردگی نگردد، البته در آتلیه هیراد از یک وارمر کوچک مخصوص نوزاد نیز استفاده می کنیم.

عکاسی از نوزاد یکی از سخت ترین انواع عکاسی کودکان است. بطوری که در برخی کشورها عکاسی از نوزاد یا Newborn Photography یک تخصص مجزا بوده و بعضی از عکاسان به طور تخصصی فقط عکاسی از نوزاد انجام می‌دهند. اما در ایران کل انواع عکاسی بارداری ، عکاسی نوزاد و عکاسی کودک در یک مجموعه با نام آتلیه عکاسی کودک قرار می‌گیرد. سعی کنید در روزهایی که قرار است عکاسی از نوزاد انجام دهید، لباس خنک و راحت بپوشید؛ تا هم از شدت گرما کلافه نشده و هم به راحتی بتوانید تحرک داشته باشید. با توجه به اینکه نوزاد بیشتر زمان عکاسی را در خواب به‌سر می‌برد، اهمیت سرعت عمل در عکاسی از نوزاد به اندازه‌ی عکاسی از کودکان که زود خسته و بی‌حوصله می‌شوند نبوده و به عکاس فرصت و آزادی عمل بیشتری می‌دهد. پس آرام باشید و باتسلط و ظرافت کامل ایده‌های خود را عملی کنید.

تخفیف آتلیه نوزاد در کرج

از سخت ترین انواع عکاسی کودکان

عکاسی از نوزاد یکی از سخت ترین انواع عکاسی کودکان است. بطوری که در برخی کشورها عکاسی از نوزاد یا Newborn Photography یک تخصص مجزا بوده و بعضی از عکاسان به طور تخصصی فقط عکاسی از نوزاد انجام می‌دهند. اما در ایران کل انواع عکاسی بارداری ، عکاسی نوزاد و عکاسی کودک در یک مجموعه با نام آتلیه عکاسی کودک قرار می‌گیرد. سعی کنید در روزهایی که قرار است  با توجه به اینکه نوزاد بیشتر زمان عکاسی را در خواب به‌سر می‌برد، اهمیت سرعت عمل در عکاسی از نوزاد به اندازه‌ی عکاسی از کودکان که زود خسته و بی‌حوصله می‌شوند نبوده و به عکاس فرصت و آزادی عمل بیشتری می‌دهد. پس آرام باشید و باتسلط و ظرافت کامل ایده‌های خود را عملی کنید.
ما در تعدادی از عکس‌ها برای متمرکز کردن توجه شما مشتریان و بینندگان روی صورت نوزاد، با تغییر در اندازه‌ی دیافراگم دوربین، عمق میدان را کاهش می دهیم. با این کار اطراف سوژه محو شده و در نهایت عکس لطیف تری خواهید داشت.و زیبایی نوزاد شما در عکس چندین برابر خواهد شد.

عکاسی نوزاد  در کرج

عکاسی از نوزاد یکی از شیرین ترین عکاسی ها و البته سخت ترین آن هاست زیرا در عکاسی نوزاد هم باید بتوان در کسری از زمان عکس های جذاب ثبت کرد و هم از نوزاد مراقبت کرد و بتوان در آرامشی وصف نشدنی به عکاسی از نوزاد مشغول شد تا آسیبی به نوزاد نرسد. ما در مجموعه آتلیه هیراد با سال ها تجربه در زمینه عکاسی نوزاد آماده ی ثبت لحظات زیبا و جذاب از کودک دلبندتان هستیم شما می توانید با اعتماد به ما تا سال ها از دیدن عکس های دلبندتان لذت ببرید.
 

عکاسی نوزاد در کرج

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*