گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1402/03/25 - 13:51
كد :130

ژست عکس بارداری سه نفره

اگر قصد دارید عکس ‌های جذاب و ماندگاری از دوران بارداری داشته باشید بهتر است زمانی را انتخاب کنید که شکم مادر به‌ اندازه کافی بزرگ و گرد شده باشد.

ژست عکس بارداری سه نفره، عکاسی دوره بارداری در چندین سال اخیر بین ماداران باردار طرفداران زیادی پیدا کرده است به شکلی که آتلیه‌ های عکاسی این آیتم را در بین خدمات خود قرار داده اند. این آتلیه‌ها سعی دارند با ایده‌ها و ژست عکس بارداری و دکورهای جذاب عکس های بسیار زیبایی را ثبت کنند. اما شما می توانید جدا از آتلیه‌ها به صورت شخصی نیز این عکس ها را ثبت کنید، ما در این مقاله می خواهیم به شما بیاموزیم که چگونه بهترین عکس های بارداری را ثبت کنید با ما همراه باشید.

ژست عکس بارداری سه نفره

آتلیه بارداری در کرج

معرفی انواع ژست‌ عکس بارداری

عکس بارداری ضد نور

عکاس هایی که ضد نور می باشند دارای زیبایی خیره کننده ای هستند با کمک این عکس ها می توانند، نیم رخ زیبایی از بدن خود داشته باشید این عکس ها می توانند یکی از زیبا و احساسی ترین عکس های موجود در آلبوم عکس بارداری شما باشند.

عکاسی در طبیعت

عکاسی در طبیعت گزینه خوبی برای هر مدل عکاسی می باشد، برای عکاسی بارداری می توانید به نزدیک ترین فضای باز طبیعتی بروید و عکس بگیرید. عکستان خیلی بهتر می شود چنانچه رنگ لباس هایی که انتخاب کرده اید مطابق با همان فصل باشد. دقت کنید حتما شرایط برای رفت آمد آسان مادر محیا باشد تا خسته و یا دچار آسیب نشود و به راحتی بتواند رفت آمد کند.

عکس قبل و بعد بارداری

در عکاسی بارداری عکس قبل، عکس شکم باردار شما و عکس بعد تکرار همان کادر عکس با تفاوت این که به جای شکم شما فرزندتان که تازه متولد شده است قرار دارد این نوع عکس ها یکی از زیبا ترین عکس های موجود در آلبوم هر مادری می باشد.

نقاشی بر روی شکم

برای ایجاد عکس های زیبا ایده نقاشی روی شکم را در فکر داشته باشید. این کار امروزه بسیار رایج شده است. برای این کار کافی است طرحی که دوست دارید را به کسی که نقاشی اش خوب است بدهید تا برایتان با رنگ های طبیعی و بی ضرر روی شکمتان نقاشی کند. چنانچه جنسیت فرزند خود را می دانید می توانید طرح نقاشی را بر اساس آن انتخاب کنید، تجربه ثابت کرده این عکس ها جز محبوب ترین عکس های بارداری می باشند. 

عکاسی آتلیه بارداری

شما به یه عکاس حرفه ای احتیاج دارید که مهارت و تجربه کافی برای عکاسی بارداری را داشته باشد استودیو های زیادی و با تجربه به همراه امکانات بی نظیری که در زمینه عکاسی بارداری فراهم آورده می توانند شما را در ثبت عکس هایی زیبا راهنمایی کنند و با ادیت های مناسب آلبومی زیبا به شما تحویل دهند.
نکته مهم در مورد این عکس ها اگر قصد دارید عکس ‌های جذاب و ماندگاری از دوران بارداری داشته باشید بهتر است زمانی را انتخاب کنید که شکم مادر به‌ اندازه کافی بزرگ و گرد شده باشد. معمولاً ماه هشتم بارداری مناسب ‌ترین زمان برای عکاسی بارداری است. در ماه هشتم بارداری یا هفته ام۳۶، شکم مادر به‌اندازه چشم‌گیری بزرگ‌تر می‌شود و مادر در این ماه هنوز توانایی تغییر حرکات یا ژست گرفتن را دارد. 

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*