گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/09 - 11:38
كد :72

ایده های عکاسی از ماهگرد کودک

همه ی زوج های جوان در طول زندگی خود انتظار آمدن فرزندشان را می کشند و زمانی که دلبندشان پا به دنیا می گذارد همه ی زیبایی های جهان را برای والدین به ارمغان می آورد به طوری که حتی یک لحظه نمی توانند چشم از او بردارند و هر لحظه از بزرگ شدن نوزاد خود را با لذت به نظاره می نشینند.

نوزاد به سرعت رشد کرده و این مرحله را می گذارند اینجاست که اهمیت عکاسی از نوزاد مشخص می شود فاصله بین تولد تا یک سالگی نوزادان، شیرین‎ترین و خاص‎ترین روزهای زندگی هر پدر و مادری‎ست. البته این لحظات با سرعتی باور نکردنی سپری می‎شود و خاطراتی محو اما به یادماندنی برای پدر و مادر به جا می‎گذارد.

عکاسی از نوزاد

عکاسی از نوزاد یکی از سخت ترین عکاسی های دنیاست چون نوزاد بسیار حساس و غیر قابل کنترل است و به همین دلیل عکاس به سرعت باید در هر ژستی که به نوزاد می دهد عکاسی خود را انجام دهد.قبل از اقدام به عکاسی نوزاد باید شرایط را برای عکاسی فراهم کرد مثلا دمای محیط ،جایی که نوزاد را می خواهید قرار دهید لباس و انواع تم های نوزاد و همچنین آماده کردن خود نوزاد از اقدامات اولیه عکاسی از نوزاد است،نوزاد در هنگام عکاسی باید استراحت کافی کرده باشد و گرسنه نباشد تا بتوان از او در شرایط خوب عکس گرفت.

ایده عکاسی از نوزاد

عکاسی از نوزاد در منزل

در برخی اوقات که نوزاد حالت زیبایی به خود گرفته والدین می توانند از او عکس های زیبایی ثبت کنند یکی از ایده های عکاسی در منزل از نوزاد عکس های ماهگرد تولد نوزاد است که پدر و مادر با ذوق و سلیقه ای که دارند می توانند تم ماه های مختلف نوزاد را درست کرده و در کنار نوزاد قرار داده و از او عکس بگیرند در این مقاله سعی داریم به برخی از تم های ماهگرد تولد کودک برای عکاسی بپردازیم.

ایده های عکاسی از ماهگرد تولد کودک

اولین سال تولد کودک شما شگفت انگیزترین تغییر و تحول کودک شما است. سرعت تغییرات در این یک سال به حدی بالاست که نمی توان تصورش را کرد. اهمیت عکس ماهگرد نوزاد از همین سرعت تغییرات ناشی می شودچهره کودک در هر ماه کاملا با ماه قبل تفاوت کرده است. ثبت این جذابیت ها در لحظه می‌تواند تا سال‌ها جزئیات نوزاد را در ذهن پدر و مادر زنده نگه دارد. علاوه بر این، همیشه اولین ها برای همه جالب هستند. تا به خودتان بیایید نوزاد بزرگ شده و در کنار شما صحبت می کند، راه می رود، غذا می خورد، می خندد و دیگر مجالی برای ثبت لحظات زیبای قبل از یک سالگی نیست. بنابراین ثبت اولین های یک نوزاد می تواند وسوسه انگیز باشد. شاید بهترین زمان بندی برای ثبت جزئیات قبل از یک سالگی نوزاد ماه به ماه باشد. 

  • استفاده از میوه ها برای ایده عکاسی ماهگرد تولد نوزاد و کودک 

عکاسی از نوزاد با تم میوه

  • استفاده از وسایل کودک و یا اسباب بازی ها برای عکاسی کودک

عکاسی از نوزاد با وسایل بازی کودک

  • استفاده از گل ها و اجزای در طبیعت برای عکاسی ماهگرد نوزاد و کودک

استفاده از گل برای تم ماهگرد

  • استفاده از بادکنک ها برای ایده عکاسی کودک

عکاسی از نوزاد با تم بادکنک

  • استفاده از لباس های خود نوزاد برای نشان دادن بزرگ شدن و تولد نوزاد

تم عکاسی از نوزاد با لباس خود نوزاد

  • ایده پیتزا برای ماهگرد

ایده پیتزا برای عکاسی از نوزاد

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*