گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/03/01 - 09:42
كد :65

ژست عکس کودک در طبیعت

عکاسی از کودک یکی از جذاب ترین نوع عکاسی است زیرا کودک غرق در رویا و دنیای کودکانه خود ،و به دور از هرگونه نقش و یا حس مصنوعی است به همین دلیل عکس های ثبت شده از کودک دارای اصالت و حس عمیقی هستند که باعث جذابیت آنها می شود.

یکی از بهترین حالات عکس از کودک، عکس گرفتن از نوزاد و یا کودک در دامن طبیعت است که زیبایی دو چندانی را ایجاد می کند. کودکان در طبیعت حس شادمانی و آزادی دارند که این خود عکس گرفتن از کودک را لذت بخش تر می کند. هر فصلی زیبایی منحصر به فرد خود را دارد که با انتخاب یک لباس با رنگ متناسب با فصل و ژست های مختلف می توان بی شمار عکس جذاب از کودک تهیه کرد.

انواع ژست عکس کودک در طبیعت

ژست عکس کودک در طبیعت نامحدود است و بنا به طبیعت موجود و شرایط قابل تغییر است اما همیشه این نکته را به یاد داشته باشید عکس هایی که بدون اطلاع قبلی به کودک باشد و کودک مشغول بازی وتفریح خود باشد بیشتر اثر گذار است و جذابیت بالایی دارد پس همیشه برای عکس گرفتن از کودک در آماده باش باشین تا بتوانید لحظه لحظه ی شادی ، خواب ، غذا خوردن و حتی گریه کودک را ثبت کنید.
اولین ژستی که در طبیعت به ذهن هر عکاس خلاقی می رسد، ژست بازی و خوشحالی کودک در حین گشتن و کشف کردن محیط پیرامون خود است زیرا کودک در این حالت در بهترین حال خود است و خنده ها و حرکات کاملا طبیعی و از سر رضایتی دارد.


ژست عکس کودک در طبیعت

کودک در کنار پدر و مادر خود غرق آرامش و شادی است که این خود سوژه مناسبی برای عکاسی است و نشان دهنده عشق سرشار پدر و مادر به کودک خود می باشد که از هر حسی در دنیا بالاتر و ناب تر است و باعث زیبایی و جذابیت بالای عکس می شود که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند.


ژست عکس کودک با پدر و مادر

یکی دیگر از جذاب ترین ژست های عکاسی از کودک در طبیعت استفاده از شاخ و برگ و درخت های زیبا است که باعث جذابیت و نشان دهنده حس کنجکاوی کودک می شود که با جست و جوگری خود به کشف طبیعت اطراف خود بپردازد و حس های جدیدی را کسب کند.
 

عکس کودک در طبیعت

عکاسی کودک در کرج

ما در استودیو هیراد بهترین این ایده ها را برای عکاسی از کودک دلبندتان به تصویر میکشیم. دکورها و وسایل رنگارنگ زیبا که برای عکاسی از فرزند شما در نظر گرفته شده است همگی با توجه به سلیقه و روانشناسی شما و کودکتان انتخاب می شود. ما در استودیو عکاسی هیراد برای شما بهترین ها را خواستاریم
 

 

 

 

 

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*