گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/07/21 - 11:41
كد :117

تایم عکاسی بارداری

در سه ماهه سوم بارداری شکم مادر زیبا و بزرگ خواهد بود بناباین می توان گفت بهترین زمان جهت عکاسی بارداری 8 یا 7 ماهگی نوزاد است. شما می توانید بهترین و زیبا ترین عکس های بارداری را در این بازه که بهترین زمان عکاسی بارداری است در آتلیه عکاسی هیراد ثبت کنید. در 8 یا 7 ماهگی نوزاد شکم مادر بهترین و زیبا ترین حالت خود را دارد.

بنابراین بهتر است تا هفته های آخر جهت عکاسی نوزاد صبر کنید و در زمان مناسب اقدام به عکاسی نماید. در بازه 7 تا 8 ماهگی نوزاد شکم مادر رو به بالاست و گردی دارد که از دید عکاسی پرتره بسیار زیبا به نظر می رسد. عکاسی کودک از زمان بارداری تا زمان تولد نوزاد بسیار جذاب و به یاد ماندنی است زیرا به شما نشان می دهد که خانواده شما با گذشت زمان چگونه تغییر کرده است.
بنابراین می توان گفت بهترین زمان عکاسی بارداری سه ماهه سوم بارداری است. در ماه های اول بارداری بدن مادر هنوز با شرایط بارداری سازگار نشده است و شکم مادر به اندازه کافی بزرگ نشده است. شما می توانید از اواخر ماه سوم اقدام به عکاسی از نوزادتان کنید در این زمان شکم مادر بزرگ شده و می توان عکس های زیبای را گرفت و به تصویر کشاند. در زمان عکاسی از نوزاد برخی از مادران علاقه مندند تا موهای خود را رنگ کنند. رنگ کردن موی از هفته سی و پنج و سی و ششم به بعد امکان پذیر است بنابراین باید بد از این مدت به آتلیه مراجعه کنند. همچنین اگر قبل از به دنیا آمدن نوزادتان قصد این را دارید که جشن بارداری بگیرید می توانید عکس های بارداری خود را قبل از ماه هشتم بگیرید تا روی دعوت نامه های وکیک جشن از عکس های بارداری خود استفاده کنید.

بهترین زمان عکاسی بارداری

نکات مهم درعکاسی بارداری 

  • استفاده از نور طبیعی به جای فلاش
  • عدم استفاده از زمینه ها یشلوغ یا زمینه های یکنواخت
  • حصول اطمینان از مرطوب شدن شکم مادر
  • عدم استفاده از لباس های تنگ قبل از جلسه عکاسی
  • عدم استفاده از الگوهای بزرگ و پریشان
  • صحبت با عکاس قبل از جلسه عکاسی

لباس مناسب در زمان عکاسی بارداری

برای عکاسی بارداری بهتر از از لباس های رنگ روشن استفاده کنید. اگر قصد گرفتن عکس های دو نفره با همسرتان دارید حتما از لباس های ست استفاده کنید. برای عکاسی بارداری بهتر است هم لباس های اسپورت بپوشید و هم لباس های مجلسی تا در دو حالت عکی داشته باشید.

موارد مهم در عکاسی بارداری

در عکاسی بارداری بهتر است به موارد زیر توجه کنید:
در زمان عکسی بارداری حتما آرایش کنید اما نیاز نیست به آرایشگاه بروید و آرایش و شینیون خاصی داشته باشید.
ترک های روی شکم با فتوشاپ از بین می روند بنابراین نگران آنها نباشید
در زمان عکاسی کودک به صورت خانوادگی و دسته جمعی عکس بگیرید
عکاسی بارداری را به هفته های آخر موکول نکنید بهترین زمان برای عکاسی 7 یا 8 ماهگی نوزاد است
جهت عکاسی در زمان بارداری به آتلیه های تخصصی عکاسی بارداری بروید.
مطالب مرتبط:  آتلیه بارداری در کرج | آتلیه عروسی در کرج | آتلیه کودک در کرج | آتلیه نوزاد در کرج

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*