گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/09/01 - 09:17
كد :80

ژست های عکس دو نفره

ژست عکس دو نفره در عکاسی اهمیت زیادی دارد. شما به همراه همسرتان به آتلیه می روید و می خواهید عکس بگیرید; در این زمان ژستی که در عکس از شما به یادگار می ماند از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر ژست خوبی نگیرید، قطعا حتی دیگر تمایلی هم به دیدن عکس ها نخواهید داشت. از این رو قبل از رفتن به آتلیه و حتی قبل از گرفتن عکس های معمولی، بهتر است که بدانید چطور ژست های خوبی بگیرید که در عکس باعث جذابیت شما بشود.

 

نکات و چگونگی عکاسی دو نفره

آشنایی با انواع ژست عکسهای دو نفره و مشاهده مدل های زیبا و جدید انواع عکسهای دو نفره زیبا می تواند راهنمای مناسبی برای عکاسی شما باشد و با استفاده از این ژست ها، زیباترین عکسها را داشته باشید. همانطور که گفتیم در این مطلب به ارائه عکسها و تصاویر مختلف می پردازیم که در هر یک از این تصاویر شاهد ژست و فیگوری خاص و متفاوت می باشید که می توانید از آنها برای تهیه عکسهای ایده آل و دلخواه خود استفاده نمایید. عاشقانه های عکاسی دونفره یا عکاسی خانوادگی از زیبا ترین لحظات برای ثبت به واسطه دوربین هستند، پس با آتلیه هیراد همراه باشید تا چگونگی بهتر ثبت کردن آنها را بیاموزید.

نحوه عکس دو نفره

در این سبک از عکاسی ارتباط اجتماعی مهم ترین نکته در عکاسی است، برای این منظور بهتر است شما پیش قدم شوید تا صحبتی را با افراد پیش ببرید، از لباسشان تعریف کنید و یا در رابطه با آب و هوا صحبت کنید، تا یخ جمع آب شود، سپس مدیریت روز را در اختیار خود در آورید.  دوربین خود را معرفی و از آن صحبت کنید، تا دیگران نسبت به نگاه سرد و ماشینی آن معذب نشوند، برای اینکار می توانید طرز کار آن را هم توضیح دهید. سپس آنها را به طبیعی بودن دعوت کنید، اما نه با خواهش، برای آنها سر گرمی طراحی کنید، از بازی گرفته تا خوردن خوراکی تا بتوانید به راحتی خانواده مورد نظر را به روال طبیعی زندگی بر گردانید و بتوانید لحظات خاص آنها را ثبت کنید.

 

ژست عکس دو نفره

عکس عاشقانه

عکس های عاشقانه ی زوج ها یکی از پرطرفدارترین سبک های عکس دو نفره است که همه ی زوج ها حداقل چندین عکس عاشقانه در آلبوم خاطراتشان می شود پیدا کرد.موارد زیر را برای ثبت در نظر داشته باشید، که همگی جزئی از روال یک دیدار عاشقانه طبیعی است، ورود زوجین به یک مکان، نشستن آنها، بلند شدنشان، در آغوش گرفتن ها، تکیه دادن ها و حتی بوسه ها که نهایت عشق طرفین را نشان می دهد، سپس جزئیات را به عنوان سوژه در نظر داشته باشید از دستان گره خورده تا ست شدن پوشش طرفین، همیشه عکس هایی را به همراه داشته باشید تا چگونگی قرار گیری هر یک از زوجین را به درستی مشخص کنید، اما اگر باز هم ایده شما را بدست نیاوردند، نترسید و خود وارد عمل شوید، یکی از زوجین را به عنوان مدل در نظر گرفته و خود نیز نقش طرف مقابل را بازی کنید، اما همیشه حد و حدود کاری و حرفه ای را رعایت کنید، به مشتری خود نشان دهید حرفه شما مهم تر از هر چیز دیگریست.عکس های بارداری و حتی عکس های عروسی نیز می تواند از این مدل عکس ها باشد پس گرفتن یک عکس عاشقانه را فراموش نکنید تا سالیان طولانی بتوانید از دیدن آن لذت ببرید.آتلیه باراداری و آتلیه عروسی عکاسی هیراد در خدمت شما زوج های جوان برای ثبت بهترین عکس های عاشقانه می باشد.

آتلیه بارداری در کرج

 

آتلیه عروسی در کرج

 

نکات مهم در عکاسی از زوج ها

عکاسی از زوج‌ها یک فرم شگفت‌انگیز از عکاسی پرتره است که امکانات خیلی زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد. در زمان کار با زوج‌ها خلاق باشید. تا زمانی که سوژه‌های شما احساس خوشحالی کنند هیچ روش درست و غلط خاصی برای انجام دادن کارها وجود ندارد. بدترین اتفاقی که ممکن است رخ دهد این است که یک عکس بد می‌گیرید. سعی کنید از چیزهای مختلفی مثل سلفی‌های که در آن‌ها سوژه‌ها ژست گرفته‌اند را امتحان کنید و یا سعی کنید صحنه‌های مشهور فیلم‌ها را بازسازی کنید. وسایل صحنه هم روش خیلی خوبی برای افزودن به داستان بصری هستند. لوازم آتش‌بازی مثل فشفشه و یا بمب‌های دود باعث خلق عکس‌های فوق‌العاده‌ای خواهند شد. همچنین می‌توانید از وسایل مرتبط به فعالیت‌های مورد علاقه‌ی زوج خودتان مثل چادر، گیتار، ماشین یا قایق استفاده کنید. زوج‌ها همیشه به دنبال روش‌های جدید و خلاقانه‌ای برای ثبت پرتره خودشان هستند. عکس‌های واید گزینه خیلی خوبی برای استفاده از لوکیشن در تصاویر خودتان است. امروزه پهپادها نیز به وسایل خیلی خوبی برای عکاسی از زاویه بالا تبدیل شده‌اند. این زاویه می‌تواند تصاویر واید را به مرحله بعدی برساند.

انواع ژست عکس دو نفره

در ادامه، تعدادی ژست عکس دو نفره معرفی خواهیم کرد که می تواند به شما در خلق ژستی منحصر به فرد برای عکاسی کمک نماید.

ژست عکس رقص دو نفره

گاهی دست همسرتان را بگیرید و در جلوی دوربین ژست رقصیدن بگیرید. رقصیدن خود حالتی زیبا به اندام شما می بخشد و هنگامی که به قصد ژست گرفتن باشد، زیبایی اش چندین برابر خواهد شد.


عکس دو نفره در حال خواب

حتما لازم نیست که بایستید و عکس بگیرید! گاهی بهتر است متفاوت باشید و در حالت خواب یا نشسته ژست بگیرید و خاطرات تان را به ثبت برسانید.

عکس های دو نفره بدون چهره

گاهی حتی لازم نیست که چهره شما در عکس نشان داده شود و این خود ژست متفاوتی از عکس گرفتن است. پس از گردن به پایین عکس بگیرید و لحظاتی متفاوت برای خود به یادگار ثبت کنید.

ژست عکس دونفره آغوش

از پشت سر، دست هایتان را دور کمر یا گردن همسرتان قفل کنید و صحنه ای عاشقانه از خودتان به یادگار بگذارید.