گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/25 - 11:05
كد :74

انواع ژست عکاسی عروسی

این روز ها همه از مراسم عروسی عکس یادگاری بر می دارند و از تک تک لحظات عکس های به یاد ماندنی می گیرند. ولی در این میان یکسری عکس ها هستند که خاطره ساز تر هستند و در مواقع مرور عکس ها و آلبوم ها بیشتر لبخند به لب های می نشانند.

عکاسی عروسی

عکس های عروسی جزو خاطره انگیز ترین و ماندگارترین عکس های زندگی هر فردی هستند که دوست دارند بهترین عکس ها را با ژست های جدید در آتلیه و باغ بیندازند. انتخاب ژست برای عکس عروس و داماد از اهمیت ویژه ای برخوردار است پس سعی کنید از به روزترین ژست ها ایده بگیرید ما در این مقاله سعی داریم به رخی از پطرفدارترین ژست هاس عروسی اشاره کنیم تا شما عزیزان با بررسی آن ها بتوانید عکس هایی به روز و جدید و جذاب از عروسی خود به ثبت برسیانید.

عکس عروس و داماد به همراه ساقدوش

از وظایف ساقدوش های عروس می توان به این نکته اشاره کرد که باید در روز مراسم از ابتدا تا انتها همراه عروس و داماد باشند حضور آنها هنگام آماده شدن در آرایشگاه عروس و داماد علاوه بر قوت قلب، سوژه های بسیار زیبایی برای عکاسی نیز پدید می آورد. اما قسمت اصلی، پس از آرایشگاه و آماده شدن عروس و داماد می باشد که برای عکاسی و فیلم برداری به آتلیه عروسی یا باغ می روند. از آنجاییکه عروس و داماد ارتباط خیلی خوبی با ساقدوش های خود دارند خنده های آنها و ژست های جالب و با انرژی که سراسر نشاط و خنده است می تواند زینت بخش آلبوم عکس های عروسیتان باشد. برای عکس با ساقدوش های عروسی حتی نیاز به ژست های خاص نیست همینکه خودتان باشید و شیطنت هایتان را به تصویر بکشید کافیست. اگر هنوز برای انتخاب ساقدوش برای عروسی خود مردد هستید حتما عکس های زیر را ببینید. قطعا علاوه بر پدید آمدن عکس های پر انرژی و زیبا برای آلبوم خاطراتتان، انرژی، نشاط و اعتماد به نفس بیشتری نسبت به قبل وارد جشن عروسی خود خواهید شد.

ژست عکاسی عروسی

ژست عکس تکی از عروس

بدون شک هر عروسی تمایل دارد از عکس های عروسی اش آلبوم ژورنالی بی نظیری را تهیه کند که برای داشتن عکس های ایده آل و خاص گرفتن ژست عروس و داماد از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه ای ویژه داشت.
عکس های عروسی را می توانید در فضای باز و آتلیه بگیرید توجه داشته باشید عکس هایی که در فضای باز نظیر باغ و دریا و … گرفته می شوند از انواع عکس های بی نظیر محسوب می شوند و ایده های زیادی برای گرفتن ژست عکس تکی عروس در فضای باز وجود دارد.
اگر تمایل دارید عکس های عروسی شما بی نظیر و جذاب تر به نظر برسند نباید به صورت مستقیم به دوربین عکاسی نگاه کنید و علاوه بر این بهتر است لبخند زیبا و طبیعی در هنگام گرفتن عکس های عروسی تان داشته باشید.

ژست عکس عروسی

ژست عکس تکی از داماد

یکی از مدل های عکاسی عروسی که بسیار در شبکه های اجتماعی آن را مشاهده کرده اید، مدل عکس تک نفره  داماد می باشد.حتماً دیده اید که عروس با مدل های خاصی به تنهایی در مقابل دوربین قرار گرفته است و یا برعکس آقا داماد به جای عروس جلوی دوربین قرار می گیرد. این مدل عکس ها بیشتر بین زوجین پرطرفدار است و البته عکس های دو نفره بیشتر مورد توجه همه قرار می گیرند. این مدل ژست ها برای عکس های عاشقانه، سیاه و سفید، اسپرت و.. بسیار مناسب است.

ژست عکس عروسی

ژست عکس عروس با دسته گل

برای گرفتن ژست عروس و داماد در آتلیه علاوه بر ژست های زیبا می توانید از ژست های عکس عروس با گل نیز استفاده نمایید همچنین ژست عکس دو نفره عروس و داماد با گل از انواع ژست های خاص و بی نظیر است که اگر ژست این مدل عکس ها به درستی گرفته شود عکس های شما هنری و حرفه ای تر به نظر می رسند.

ژست عکس عروسی

ژست عکاسی از عروس و داماد در باغ

عکس های دو نفره عروس و داماد دارای ژست های عاشقانه و رمانتیک می باشند و عکاس باید تمام تلاش خود را برای زیباتر شدن عکس عروس و داماد نماید. برتری اینگونه تصاویر نسبت به عکس های داخل آتلیه و سالن این است عکاس می تواند با الهام از طبیعت بهترین ژست عکس عروس و داماد را انتخاب و اجرا نماید. همچنین به دلیل سرسبزی و فضای زیبا، اینگونه عکس ها از جذابیتی خاص برخوردارند.

ژست عکس عروسی

آتلیه عکاسی عروسی