گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/11/20 - 10:05
كد :47

عکاسی ودینگ

به کلیه عکس هایی که برای عروسی گرفته می شود عکاسی ودینگ گفته میشود که امروزه در بین مردم رواج زیادی پیدا کرده است به گونه ای که یکی از موارد مهم در هر عروسی به حساب می آید و بودجه ای برایش تعیین خواهد شد.

عکاسی ودینگ چیست

عکاسی ودینگ بیشتر روی ثبت عکس های رمانتیک و کلاسیک فوکوس دارد و از گرفتن عکس های رئال دوری می کند. البته گرفتن عکس ودینگ در مکان های خاص مانند باغ , کنار دریا یا عمارت ها انجام میشود تا تصاویر جذاب و متفاوت باشند. عکاسی ودینگ از اهمیت ویژه ای برای زوج های جوان برخوردار است چرا که همه زوج های جوان می خواهند عکاسی ودینگ آن ها متفاوت شود.

عکاسی ودینگ

انتخاب آتلیه حرفه ای در عکاسی و فیلمبرداری عروسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برای زوج های جوان اهمیت ویژه ای دارد.

فیلمبرداری امروزه مثل قدیم نیست چون تجهیزات و ویژگی های زیادی به آن اضافه شده است. عکاسی ودینگ نیز یکی از این موارد است که تاثیر زیادی روی زیباتر کردن فیلم نهایی دارد.

فیلمبردار ها به کمک عکاسی ودینگ می تواند عکس هایی در مکان های ویژه و متفاوت از روز عروسی بگیرند و قطعا این مورد باعث میشود تا عکس ها و کلیپ ها یکنواخت و تکراری نباشند. استفاده از این جلوه های ویژه باعث میشود که در روز عروسی بیشتر زمان خود را در کنار مهمانان تان و در تالار سپری کنید دیگر لازم نیست برای گرفتن عکس ها به آتلیه رفته و زمان خود را در ترافیک  هدر دهید.

اتلیه عکاسی عروس و داماد در کرج

حتی به راحتی می توانید از این عکس و کلیپ های ودینگ در زمان برگزاری مراسم بهره ببرید و مراسم تان را باشکوه تر نمایید.استفاده از عکاسی ودینگ بسته به میزان علاقه ی شما به کلیپ و عکس دارد و در صورت تمایل می توانید از آن استفاده نمایید ولی اگر به دنبال یک کار متفاوت و متنوع هستید می توانید به ودینگ فکر کنید چون ارزش کار را دوچندان خواهد کرد. عکاسی ودینگ بهترین راه برای ثبت خاطره های رمانتیک قبل از عروسیتان می باشد.

خدمات عکاسی ودینگ چیست

 

خدمات عکاسی های ودینگ اکثرا متفاوت با یک دیگر است چون انجام این کار کاملا سلیقه ای و مختص به فرد است اما برخی از خدمات باید توسط همه ی عکاسی های ودینگ رعایت شود برخی از آنها به شرح زیر است:

خدمات عکاسی ودینگ با توجه به پکیج عکاسی و فیلم برداری شما متفاوت است.

  • استفاده از دوربین ها با کیفیت بالا
  • ایجاد فضایی امن و قابل اعتماد برای زوج ها
  • داشتن قیمت های مناسب
  • در اختیار گذاشتن مکان های مناسب
  • داشتن سلیقه و تخصص در کار
  • داشتن اخلاق خوب
  • دقیق بودن در زمان و انجام کارها
  • دقیق بودن در کار و نظارت درست
  • طراحی عکس ها با آخرین تجهیزات روز

عکاسی ودینگ در باغ

عکاسی ودینگ در باغ

همانگونه که گفتیم بسیاری از عکاسی های ودینگ در مکان های خاص مانند باغ گرفته میشود. این باغ ها می تواند توسط خود عکاسبه عروس و داماد معرفی شود و آنها متناسب با سلیقه ی خود آن را انتخاب کنند. در هر صورت استفاده از باغ ها در عکاسی ودینگ افکت زیبایی به طراحی عکس هایتان خواهد بخشید و آن را رویایی تر می سازد.

عکاسی ودینگ در عمارت

عکاسی ودینگ می تواند در عمارت ها هم گرفته شود که بسته به سلیقه ی زوجین مکان انتخاب می شود. این عمارت ها هم به راحتی با کرایه کردن قابل دسترس هستند و می توانید عکاسی یا حتی کلیپ مراسم خود را در آنجا بسازید خوب مسلما عکس های شما با این انتخاب خاص تر و اشرافی تر خواهد بود و به شما حس یک شاهزاده در کاخ را می دهد. عکاسی ودینگ می تواند ایده ای عالی در برگزاری مراسم باشد تا فیلم عروسی تان متنوع تر از سایر افراد باشد.