گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/02/27 - 12:16
كد :104

آشنایی با آتلیه عکاسی در کرج

شما در هر حرفه و یا کسب و کاری که باشید، نیاز است تا در مقطعی، کسب و کار خود را گسترش داده و چهره‌ای حرفه‌ای‌تر به آن بدهید. تمام عکاسان حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای که در فکر درآمدزایی از توانایی‌ها و هنر خود هستند، حداقل یک آتلیه خانگی عکاسی جمع و جور و کم هزینه دارند.

راه‌اندازی استودیو خانگی عکاسی با هر میزان توانایی که در عکاسی داشته باشید، می‌تواند تحولی جدی در مهارت‌های عکاسی شما و همچنین کسب و کار وابسته به آن ایجاد نماید.
اکثر ما ایرانیان شیفته عکاسی هستیم. شیفته ثبت لحظاتمان و اشتراک آن‌ها با دیگران! با اینکه عکس گرفتن با تلفن همراه بسیار رواج دارد ولی داشتن یک دوربین حرفه‌ای چیز دیگری است. البته این همه ماجرا نیست و علاوه بر داشتن دوربین باید شیوه کار با آن و ثبت تصاویر ناب را هم بلد باشید. اگر ساکن استان البرز هستید و می‌خواهید آموزش عکاسی در کرج را با هزینه‌ای مقرون به صرفه تجربه کنید، این مقاله حسابی برایتان مفید است.

آشنایی با آتلیه عکاسی در کرج

چرا باید دوره بگذارنیم

اولین سوال که شاید به ذهنتان برسد این است که اصلا چرا باید برای یادگیری اصول عکاسی در دوره‌های مرتبط با آن ثبت کنیم؟ جواب ساده است؛ زیرا می‌خواهید عکس‌هایی استاندار بگیرید و حتی به تبع آن می‌توانید کسب درامد کنید! حالا که صحبت از کسب درامد شد پس یادگیری اصولی عکاسی نیز مهم است. شما برای اینکه بتوانید عکس‌هایی جذاب و خلاقانه بگیرید باید از یک مربی کاربلد کمک بگیرید. او به شما همه چیز در مورد نور، خرید دوربین، ژست‌ها، کادربندی، روتوش عکس و غیره را آموزش خواهد داد. فراموش نکنید که شاید جزئی از این موارد را بتوان در دنیای اینترنت یاد گرفت ولی آموزش دیدن توسط یک مربی حرفه‌ای نکاتی را در اختیارتان قرار می‌دهد که شاید در هیچ جای دیگر پیدا نکنید.
دیگر مزایای گذراندن دوره عکاسی
–    یادگیری اصولی با هزینه‌ای متناسب
–    قرار گرفتن در شرایط ایده آل عکاسی
–    آشنا شدن با دیگر فعالان این حوزه
–    خبره شدن در کار و خلق برند شخصی
–    کسب درامد متغیر

ویژگی‌های یک آموزشگاه مناسب عکاسی

اگر می‌خواهید تجربه آموزش عکاسی حرفه ای در کرج را داشته باشید باید مرکز آموزشی سابقه‌داری را برای این کار انتخاب کنید. امروزه مراکز زیادی به ارائه این گونه کلاس‌ها می‌پردازند ولی همه ان‌ها در این کار موفق نیستند. آموزشگاهی که ثبت نام می‌کنید باید دارای مجوزهای کافی برای برگزاری کلاس‌ها باشد که از سازمان اصناف و غیره دریافت می‌شود. همچنین تجربه کافی، تخصص و صبر و حوصله از دیگر مشخصه‌های مربیان آموزشگاه عکاسی است که باید آن را مد نظر داشته باشید.

ویژگی‌های یک مربی عکاسی خوب چیست

یک استاد عکاسی باید بتواند با صبر و حوصله مفاهیم را به افراد انتقال دهد. لذا داشتن اخلاق خوب و صبرکافی اولین ویژگی مربی عکاسی است که در برخورد اول با آن رو به رو می‌‍شوید. یک استاد عکاسی خوب باید صادقانه تجربیات و علم خود را منتقل کند. او نباید در بیان مطالب خساست به خرج دهد و صادقانه به سوالات هنرجویان پاسخ دهد. خلاقیت در کار، اخلاق حرفه‌ای و داشتن تجربه از دیگر اصلی‌ترین مشخصه‌های یک استاد عکاسی است که در هنگام ثبت نام در دوره باید از آن مطمئن شوید. برای کسب اطلاعات در این باره بد نیست تا از هنرجویان دوره‌های گذشته پرس و جو کنید.

عکاسی نوزاد در کرج

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*