گروه خبري : اخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1402/07/13 - 11:00
كد :134

ژست عکس بارداری با همسر

ژست عکس بارداری با همسر موجب ایجاد عکسی دل انگیز و زیبا می گردد که عشق و علاقه ی پدر را به مادر و فرزند خویش نشان می دهد.

ژست عکس بارداری با همسر دارای انواع مختلفی بوده و در مجموعه هیراد، در لوکیشن ها و مکان های مختلفی به ثبت می رسد.
در سال های اخیر، عکس بارداری به یکی از پر طرفدار ترین مدل های عکس تبدیل شده و بسیار محبوب می باشد. در این عکس ها، شکم مادر باید در برجسته ترین حالت خود باشد تا بتوان عکس هایی بسیار زیبا و جذاب ثبت کرد. لازم به ذکر است که گرفتن عکس بارداری در زمانی انجام شود که مادر هنوز توانایی ژست و حرکت را داشته باشد. به هیمن علت بهترین بازه ی زمانی برای ثبت عکس های بارداری بین 7 تا 8 ماهگی می باشد.
حضور همسر شما در عکس ها موجب می شود تا عکس های حاصل، تداعی کننده ی کانون گرم و دوست داشتنی خانواده باشد و عکس هایی گرم و خاطره انگیز به یادگار باقی بماند. همچنین عکس های دو نفره دارای ژست های بیشتری بوده و موجب افزایش تنوع در عکس ها می شود.

مطالب مرتبط:  آتلیه بارداری در کرج

ژست عکس بارداری با همسر

انواع ژست عکس بارداری با همسر

انواع ژست های دو نفره می توانند در مکان های مختلفی به ثبت برسند. آتلیه ها یک از مکان هایی است که دارای دکور های متنوع و مناسب بوده و می تواند فضایی آرامش بخش و زیبا را در عکس ها به تصویر بکشد.
از طرفی، برخی به فضاهای باز و طبیعت بسیار علاقه مند می باشند و نتیجه ی عکس های آن ها بسیار طبیعی و سرزنده خواهد بود. لوکیشن مورد نظر آن ها نیز می تواند متنوع باشد و با انتخاب لباسی مناسب نسبت به فضای انتخاب شده، عکس هایی بسیار فوق العاده ثبت خواهند شد.
یکی دیگر از لوکیشن ها برای ژست عکاسی در منزل می باشد. بنا به دلایل مختلفی افراد دوست دارند عکس های دوران حاملگی خود را در منزل ثبت کنند. یکی از آن دلایل آسایش و راحتی بیشتر مادران است. از طرفی، فضای خانه همان مکانی است که مادر مدت زمانی بسیاری را در دوران بارداری خویش در کنار همسر خود صرف کرده و موجب ثبت یادگاری خاطره انگیز برای آن ها می شود.

ژست عکس بارداری با همسر و فرزند اول

اگر شما دارای فرزند و یا فرزندان بزرگ تر می باشید، لازم به ذکر است که وجود آن ها و همسرتان در عکس، می تواند فضایی صمیمی و دل انگیز را در عکس هایتان ایجاد کند.
یکی از ژست ها و مدل های معروف برای عکاسی با فرزند، ست لباس مادر دختری و یا مادر پسری می باشد. برای ثبت این عکس، مادر و دختر می تونند لباسی شبیه به یکدیگر بپوشند و پدر خانواده با رنگ لباس آنها ست کند. از طرفی، اگر فرزند بزرگ تر شما پسر است، بهتر است لباسی همانند پدر بپوشد و تنها رنگ آن با رنگ لباس شما هماهنگی داشته باشد.

عکس های بارداری

برای ثبت عکس های بارداری، باید تنوع و خلاقیت بسیاری به خرج رود تا عکس حاصل بسیار زیبا گردد. آتلیه عکاسی هیراد، یکی از مجموعه های عکاسی تخصصی بوده و دارای لباس ها و اکسسوری های متنوع می باشد. تمامی این وسایل به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار گرفته و قیمت این مجموعه بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*