قیمت عکاسی نوزادی در کرج

هر پدر و مادری در حسرت دیدن ثمره زندگی خود و کودکشان می باشند و همین امر موجب اهمیت بیشتر و لذت بخش بودن هر لحظه از زمان بارداری مادر و پس از به دنیا آمدن نوزاد خیلی شیرین تر از قبل می باشد همین امر عکاسی از هر لحظه نوزاد را دلنشین تر و جذاب تر می کند . سرعت رشد و بزرگ شدن نوزاد زیاد بوده به همین دلیل پدر و مادر ها برای ثبت هر لحظه از رشد نوزاد خود به ثبت و عکاسی از نوزاد می پردازند. چندین روز بعد از به دنیا آمدن نوزاد و قبل از یکماهگی نوزاد زمان طلایی عکاسی از نوزاد می باشد که نوزاد بدنی نرم داشته و باعث ثبت عکس های جذاب و به یادماندنی می باشد. ما در مجموعه آتلیه هیراد با داشتن فضایی مناسب و عاری از آلودگی برای عکاسی از نوزاد و ثب ت لحظات خاص از نوازادتان می باشیم . شما والدین گرامی می توانید با مراجعه به لینک زیر از گالری عکاسی نوزادی ما در آتلیه هیراد دیدن بفرمایید. برای دریافت قیمت عکاسی نوزادی در کرج با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
 
آتلیه نوزادی هیراد

09125658645   |  02634203981
قیمت عکاسی نوزادی در کرج

 
 

زمان مناسب برای عکاسی از نوزاد در کرج

مناسب ترین زمان برای عکاسی از نوزاد بین ۵ تا ۱۴ روزگی است. در این دوران به علت نرم بودن بدن نوزاد، انعطاف آن نیز بالاتر بوده و شکل دهی به بدن راحت تر است. بهتر است عکاسی صبح ها و بعد از استحمام و شیر خوردن نوزاد انجام شود؛ به این علت  که بعد از حمام، نوزاد خوابیده و مسلما در خواب عکسهای زیباتری می‌توان ثبت کرد.قیمت عکاسی نوزادی در کرج

نکات مناسب جهت عکاسی نوزاد

دمای مناسب برای عکاسی نوزاد

حتما قبل از رسیدن نوزاد به آتلیه، آتلیه را کمی گرم کرده و در حین عکاسی نیز بعلت اینکه بیشتر عکسهای نوزاد بدون لباس ثبت می‌شود، از یک وارمر کوچک مخصوص نوزاد استفاده کنید.دمای محیط برای اتاق نوزاد ۳۲ تا ۳۵ درجه است ( در بعضی مقالات دمای اتاق بین ۲۰ تا ۲۲ درجه ذکر شده است که احتمالا در مواردی است که بدن نوزاد با لباس گرم و پتو مناسب پوشیده شده است) اما با توجه به اینکه  عکاسی نوزاد معمولا به صورت برهنه است بهتر است این دما حدود سی و هفت درجه باشد. قیمت عکاسی نوزادی در کرج،ضروری است بدانیم که کودک تا قبل از رسیدن به وزن هشت کیلوگرم همچنان در برابر دمای پایین آسیب پذیر است ( به دلیل تشکیل نشدن لایه های چربی زیر پوست نوزاد). همچنین باید بدانیم که نوزاد در بدن مادر در دمای ۳۷.۷ درجه سانتی گراد قرار دارد. که حفظ این دما برای روز های اول ضروری است. 

 ژست های عکاسی نوزاد در کرج

شناخت آناتومی نوزاد و مفصل ها بسیار ضروری است. خواهش می کنم اگر تخصصی در این زمینه ندارید فیگورهای سخت یا انواعی از عکاسی نوزاد که توسط پارچه جمع و پیچیده شده است را در منزل انجام ندهید. کسانی که در آتلیه تخصصی نوزاد کار می کنند ساعت ها دوره دیده اند. ماساژ نوزاد می دانند (جهت ایجاد خواب عمیق تر). مفاصل و زمان های مناسب عکاسی را به صورت علمی و تجربی می دانند.قیمت عکاسی نوزادی در کرج 
 
قیمت عکاسی نوزادی در کرج
 

ویژگی دکور مناسب آتلیه نوزاد

به دلیل کوچکی سایز نوزاد از به کار بردن دکورهای شلوغ یا بزرگ و نامتناسب با نوزاد خودداری کنید. همچنین به دلیل لطافت نوزاد از بکار بردن رنگهای متنوع  و زیاد و با کنتراست بالا بپرهیزید.

آدرس آتلیه نوزادی در کرج

کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، رو به روی نوردیدگان، مجتمع سروش، طبقه5 ،واحد503

تلفن آتلیه نوزادی در کرج

09125658645-02634203981

بهترین آتلیه عکاسی نوزاد در کرج