بهترین عکاس نوزاد در کرج

عکاسی نوزاد یکی از مهم ترین شاخه های عکاسی و البته جز جذاب ترین عکاسی هاست. در عکاسی از نوزاد عکاس به غیر از تخصص و تبحر باید بسیار صبور و با آرامش نیز باشد تا بتواند در کمال آرامش و صبوری از نوزاد عکس های جذاب و دلربایی را ثبت کند. آتلیه تخصصی هیراد با چندین سال سابقه درخشان در امر عکاسی از نوزد و عکاسی تخصصی کودک آماده ی هرگونه همکاری در زیمینه عکاسی از نوزاد در کرج می باشد شما والدین گرامی می توانید با اعتماد به عکاس نوزاد ما که دارای جذابیت و خلاقیت در امر عکاسی است عکس هایی متنوع و جذاب را از نوزاد خود ثبت کنید و تا سالیان سال از دیدن عکس نوزاد خود لذت ببرید.برای رزرو روز عکاسی از نوزاد خود می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
 
جهت رزرو روز عکاسی نوزاد خود در آتلیه تخصصی نوزاد هیراد در کرج با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
09125658645   |   02634203981
 

آتلیه تخصصی نوزاد در کرج

نوزادان در زمان عکاسی به دلیل عدم آگاهی کامل از نوع کار، عدم حوصله کافی، بازیگوشی و عدم درک صحیح یا توجه به توصیه‌های عکاس و والدین، نمی‌توانند خود را با محیط عکاسی وفق دهند. از این رو...عکاسی نوزاد نیازمند صبر و حوصله، دقت و وسواس، هنر عکاسی و ایجاد ارتباطی صمیمی در محیطی شاد با کودکان است. این فنون را ما آموخته ایم و در کار خود به کار می‌بریم. عکاسی از نوراد یکی از سخت ترین شاخه های عکاسی است زیرا نوزاد نمی تواند درکی از عکاسی و همچنین ژست گرفتن داشته باشد از همین رو عکاس نوزاد باید بسیار خبره و حرفه ای باشد تا بتواند در کمال آرامش و بدون رساندن هیچگونه آسیبی به نوزاد از او عکس هایی جذاب و خاطره انگیز بگیرد ما در مجموعه آتلیه تخصصی نوزاد با داشتن عکاسانی خبره در امر عکاسی از نوزاد آماده ی هرگونه همکاری با شما عزیزان هستیم .

آدرس آتلیه تخصصی نوزاد در کرج

 کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، رو به روی نوردیدگان، مجتمع سروش، طبقه5 ،واحد503

هزینه عکاسی از نوزاد در کرج

آتلیه هیراد، آماده ارائه خدمات عکاسی نوزاد است. شما والدین عزیز می توانید به کمک عکاسان آتلیه هیراد، عکس هایی زیبا داشته باشید. این آتلیه حرفه ای و با تجربه، با دوربین های پیشرفته و امکانات فوق العاده می تواند عکس هایی با کیفیت و بسیار زیبا از کودکان شما بگیرد.
گروه عکاسی آتلیه هیراد، آمادگی حضور پیدا کردن در منزل شما را دارد. در هر جای تهران یا کرج هستید، می توانید از خدمات عکاسی از کودک در منزل بهره مند شوید. از شما می خواهیم به آتلیه هیراد اعتماد کنید و از خدمات عکاسی این مجموعه استفاده کنید. ما می توانیم از فرزند دلبند و شیرین شما، عکس هایی بسیار زیبا بگیریم. برای این کار می توانید ژستهای موردعلاقه خود را به ما اعلام کنید تا ما طبق سلیقه شما از فرزندتان عکس بگیریم.

آتلیه کودک در کرج