زمان عکاسی از نوزاد در کرج

با گذشت زمان و ورود فناوری به زندگی های روزمره و وجود شبکه های اجتماعی و مجازی، اکثر پدر و مادر ها دوست دارند هر روز عکس های جدیدی از نوزادشان ثبت کنند که ثبت این عکس ها در آتلیه هم می تواند از نظر مالی مقرون به صرفه نباشد و هم از نظر زمانی مشکل ساز باشد، و یا ثبت لحظه های حساس مثل اولین قدم و یا اولین نشستن ها باید در همان لحظه و توسط پدر و مادر ثبت شود. به همین دلیل آتلیه ی هیراد برای اینکه شما عزیزان بتوانید عکس های زیبا و جذابی از نوزادتان در خانه ثبت کنید نکاتی را به شما متذکر می شود که یکی از این نکات،زمان عکاسی از نوزار می باشد،عکاسی نوزاد را باید به کلی از عکاسی کودک جدا دانست. چرا که هم به  دلیل شرایط جسمی نوزاد (فرم پذیری مناسب) و هم به دلیل اینکه بیشتر این ایام را خواب است نقش عکاس و دکور و ژست های عکاسی نوزاد  بزرگترین نقش را دارد شما عزیزان می توانید برای مشاوره در خصوص زمان عکاسی از نوزاد در کرج با ما در آتلیه هیراد تماس حاصل نمایید و با مشاوران ما در این خصوص مشورت نمایید همچنین برای دریافت قیمت عکاسی از نوزاد در کرج نیز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و قیمت عکاسی نوزاد در کرج را استعلام نمایید.
 
09125658645  |  02634203981

زمان عکاسی از نوزاد در کرج

بهترین زمان عکاسی از نوزاد

بهترین زمان عکاسی از نوزاد همان اولین ماه های پس از تولد می باشد. سعی کنید زمان عکاسی نوزاد را (در آتلیه تخصصی نوزاد) به بعد موکول نکنید و در همان ۶ تا ۳۰ روزگی انجامش بدهید ، زیرا نوزادان هرچه بزرگ تر و به 2 ماهگی نزدیک تر شوند خواب آنان نیز سبکتر میشود و شما شانس کمتری برای عکاسی نوزاد خوب از او در خواب خواهید داشت .توصیه می شود تا قبل از یک ماهگی عکاسی از نوزادان را با چشم های بسته و در خواب انجام دهید. هر چند که بهترین آتلیه نوزاد و کودک ها تجهیزات استاندارد دارند و عملا میزان یو وی آن ها کنترل شده و نور مستقیم آن ها با ابزار های شکل دهی دیفیوز و پراکنده می شوند تا نوری نرم و با پراکندگی مناسب برای عکاسی نوزاد شما آماده کنند. این موضوعی است که هر آتلیه تخصصی نوزاد استاندارد به آن توجه دارد. ما در آتلیه نوزاد در کرج آتلیه هیراد آماده ی هرگونه خدمت رسانی به شما والدین عزیز در خصوص ثبت بهترین عکس نوزاد در کرج می باشیم با همراه باشید تا بتوانیم با همکاری یکدیگر بهترین عکس از نوزاد شما ره به یادگار ثبت نماییم.

عکس گرفتن از نوزاد 3 الی 4 ماهه

کودک شما هر روز تغییر می کند و بزرگ می شود. این اولین نکته ای است که با مقایسه عکسهای نوزادتان متوجه خواهید شد. در عکس گرفتن از نوزاد عجله نکنید؛ بلکه میان جلسات عکاسی فاصله بیندازید تا نوزاد شما بزرگ شود. هرزمان که نوزاد شما موضوع جدیدی یاد گرفت، آن وقت او را به آتلیه ببرید. بعد از 3 ماهگی نوزاد شما لبخند می زند؛ در نتیجه این زمان برای عکاسی از نوزاد، بسیار مناسب است و سوژه جدیدی برای عکاسی به وجود آمده است. نوزادان 3 یا 4 ماهه به خوبی متوجه حضور شما می شوند و می توانند به مدت طولانی بخندند. در نتیجه عکس های زیبایی می توان از این فرشته ها گرفت.

عکاسی از نوزادان 6 ماهه

در این سن نوزاد شما کارهای فوق العاده زیادی انجام می دهد، مثلا مجذوب اسباب بازی ها می شود، می خندد و حتی می تواند بنشیند. این سن بهترین و شیرین ترین زمان برای عکس گرفتن از کودک است. هر زمان که مطمئن شدید نوزاد شما بدون کمک پدر و مادرش می نشیند، او را به آتلیه عکاسی نوزاد ببرید، در این سن می توانید لباس های رنگارنگ جذاب را تن فرزندتان کنید تا زیبایی عکسهای او چندین برابر شود. هم چنین می توانید وسایل و اسباب بازی های رنگارنگ را به دست کودک خود دهید و در زمانی که او با این اسباب بازی ها سرگرم می شود، از او عکس بگیرید.

عکس گرفتن از نوزاد 9 تا 12 ماهه

اگر از 6 ماهگی نوزاد خود عکس دارید، نیاز نیست در 9 ماهگی، او را به آتلیه ببرید؛ زیرا در این زمان، تغییر زیادی رخ نداده است. مدتی صبر کنید تا نوزاد شما تغییر کند تا موضوع جدیدی برای نشان دادن در عکسها داشته باشد. هر زمان فرزند زیبای شما توانست سینه خیز برود، او را به عکاسی ببرید. البته می توانید صبر کنید تا او 1 ساله شود و بعد او را با کلی پیشرفت و رفتار جدید به آتلیه ببرید.

هزینه عکاسی از نوزاد در کرج

شما والدین گرامی می توانید برای دریافت هزینه عکاسی از نوزاد در کرج با مشاوران ما در آتلیه هیراد تماس حاصل نمایید و در مورد هزینه عکاسی از نوزاد استعلام قیمت بفرمایید.