آتلیه بارداری در کرج

آتلیه بارداری هیراد دارای کادری مجرب همراه با بهترین تجهیزات و دوربین های عکاسی با در اختیار داشتن شیک ترین و به روزترین دکور متفاوت آماده ارائه خدمات به والدین گرامی می باشد. فقط کافیست فقط و فقط با یکبار مراجعه به آتلیه بارداری هیراد با خیالی آسوده عکس های مورد نظر خود را تهیه کنید.     

عکاسی بارداری

آلبوم عکس بارداری یکی از بیادماندنی ترین نوع آلبوم هاست که پس از چند سال با مشاهده آن آلبوم زیبا یاد خاطرات زیبای گذشته خود خواهید افتاد. معمولا با ترک های شکم موقع بارداری هیچکسی تمایل ندارد مدل عکاسی بارداری بشه ، اما عکس بارداری اثبات شگفت انگیزی دوران بارداری شماست و یک یادگاری با ارزش برای کودک شما در آینده خواهد بود.
عکاسی از دوران بارداری یکی از سخت ترین وظایف آتلیه های عکاسی تخصصی می باشد که هر آتلیه عکاسی ای بایستی با استفاده از مهارت ها و تجربه های خود در جهت هرچه بهتر شدن عکس ها استفاده نماید. نکته ای قابل تامل می باشد این است که برای مراجعه به آتلیه تخصصی بارداری بهترین زمان می تواند 7 ماهگی خانم های باردار باشد که هم برجستگی شکم نمایان است و هم مادر برای عکس گرفتن به مشکل برنمی خورد.

آتلیه بارداری


شماره تلفن آتلیه عکاسی هیراد 

09125658645     |    02634203981


         آتلیه بارداری در کرج            ،عکس آتلیه بارداری

بهترین آتلیه بارداری در کرج

عکاسی بارداری یکی از پر طرفدار ترین و جدیدترین مدل های عکاسی در ایران و همچنین کل دنیا می باشد. آتلیه فتو رستا با دارا بودن عکاسان حرفه ای خانم در این زمینه به عنوان اولین عکاسی بارداری در کرج شناخته شده است. آتلیه فتورستا با ایده های خلاقانه در عکاسی بارداری به شما عزیزان کمک می کند تا لحظات زیبایی را از بهترین دوران زندگی تان به ثبت برسانید. و هر زمانی که به عکس های خود در دوران بارداری تان نگاه می کنید برای شما یاد آور خاطرات خوش و لذت بخش باشد.
بهترین زمان برای عکاسی بارداری از ماه هفتم به بعد میاشد. در آتلیه ی رستا تعدادی حریر و لباس مخصوص عکاسی بارداری برای مادران موجود میباشد. سعی کنید ان دسته از لباسهایتان را به همراه خود بیاورید که شکم کاملا درون آن مشخص باشد(پیراهن، سارافن تنگ و یا پیراهن حریر بلند). پدر هم باید چندین رنگ مختلف پیراهن و تی شرت همراه خود داشته باشد. که در عکسهای دو نفره بتوان ست رنگی مناسبی بین پدر و مادر ایجاد کرد و همچنین حتما حتما کف کفشهای خود را کاملا شسته و کفش کاملا تمییز همراه خود بیاورید. کفش و چند دست از لباسهای سایز صفر نوزاد خود را حتما به همراه بیاورید. عکس سونوگرافی همراه خود داته باشید. از نظر ما موی باز در ساده ترین حالت بهترین گزینه برای مادر باردار است. و در آخر از اینکه ما را برای ثبت قشنگترین لحظات زندگی خود انتخاب کرده اید سپاسگذاریم.

آتلیه عکاسی بارداری

یکی از شاخه های تخصصی عکاسی که امروزه خیلی قابل توجه خانواده ها و بخصوص مادران قرار گرفته است، عکاسی بارداری یا عکس مادری(Maternity) می باشد. روشها و دیدگاههای متفاوت و شباهتهایی بین عکاسان برای گرفتن عکس بارداری وجود دارند که به مهارت، تسلط به فن نورپردازی و خلاقیت عکاس بارداری بستگی مستقیم دارند.
در آتلیه بارداری هیراد، عکاسی بارداری به صورت حرفه ای، با نگاه خاص به حالتهای مادرانه، پدرانه و لطافتهای ظریف دوران بارداری انجام می پذیرد و خانم های باردار میتوانند این لحظات زیبا، فراموش نشدنی و تجربه شیرین مادر شدن را برای همیشه در آتلیه عکس بارداری هیراد خاطره نمایند. لباسها و پارچه های ظریف و مخصوص عکس بارداری یا همان عکس مادری(Mathernity) در آتلیه تدارک دیده شده است که عکاس بارداری با توجه به چهره مادر و تجربه برای عکسهای انفرادی بارداری استفاده می نماید.

 عکس های آتلیه بارداری

 بهترین آتلیه بارداری در کرج
داشتن عکسهای رویایی و زیبا با نورپردازی خاص مادرانه و عکسهای رومانتیک دو نفری با همسر، مزیتی است که نمیتوان از آن براحتی گذشت. خانم های باردار میتوانند با همسر و دیگر فرزندان خود نیز در آتلیه عکسهای زیبایی بگیرند که گویای خاطرات دوران بارداری باشد و لحظات انتظار نوزاد جدید خود را برای همه خانواده ثبت نمایند. همچنین کسانی که در آتلیه عکس زویا، عکس بارداری بگیرند میتوانند برای داشتن عکس از نوزاد خود در منزل و بین ۵ تا ۱۲ روزگی نوزاد از اتلیه زویا وقت عکاسی بگیرند. برای کسب اطلاع در این مورد، صفحه
شما فقط چند بار (در صورت امکان) در طول عمر خود باردار خواهید بود پس فرصت ثبت این لحظه های زیبا را از دست ندهید. مهم نیست که فکر میکنید بدن شما از حالت طبیعی خارج شده است، ما در استودیو بامبو با عکاسی بارداری به راحتی زیبایی، عشق و زنانگی شما را به تصویر می کشیم.

عکاسی بارداری در کرج

شکم شما در طول فرایند بارداری شکل خوبی دارد اما اگر هفته ها رو می شمارید باید توجه کنید که بهترین زمان برای عکاسی بارداری حدود 30 هفتگی است زیرا شکم شما در زیبا ترین حالت ممکن قرار دارد. حضور همسر شما در این روز خاطره انگیز به زیباتر شدن عکس ها کمک میکند و ما به خوبی تلاش میکنیم فضای پر محبت خانواده شما را ثبت کنیم.
ما درخدمات عکاسی بارداری آتلیه هیراد یک اثر هنری را با توجه به بهترین زاویه، نور، اثرات، تمرکز و عمق ایجاد می کنیم .یک عکس راوی داستان و احساس و لحظات شیرین زندگی شماست.پس بررای رزرو وقت عکاسی خود همین الان از صفحه رزرو وقت عکاسی اقدام نمایید.
دوران بارداری مادران و خانم ها یکی از دوران های بسیار خاص و جذاب می باشد. لحظات شیرین مادر شدن و احساس پرورش کودک در بطن یقینا لحظاتی بی تکرار و فراموش نشدنی می باشد. بنابراین با ثبت این دوران در عکس های یادگاری می توانید این احساس را برای همیشه ماندگار کنید. از این رو شما می توانید با مراجعه به آتلیه بارداری معتبر ما به خواسته خود رسیده و به همراه همسر و فرزندان دیگری که دارید عکس های زیبا بگیرید. ما د ر این مقاله تمامی نکات مهم مربوط به آتلیه بارداری، موارد مربوط به عکاسی بارداری و کار هایی که باید انجام دهید را به شما یادآوری می کنیم تا بتوانید با خیال راحت یک روز پر هیجان و بسیار شاد را در آتلیه بارداری بامبو تجربه نمایید.

 

قیمت آتلیه بارداری در کرج

آتلیه بارداری در کرج با لباس
آتلیه بارداری هیراد