آتلیه بارداری

دوران بارداری مادران و خانم ها یکی از دوران های بسیار خاص و جذاب  زندگیشان می باشد. لحظات شیرین مادر شدن و احساس پرورش کودک در بطن یقینا لحظاتی بی تکرار و فراموش نشدنی می باشد. بنابراین با ثبت این دوران در عکس های یادگاری می توانید این احساس را برای همیشه ماندگار کنید.
عکاسی بارداری در آتلیه تخصصی هیراد به صورت تخصصی عکس های زیبا و حیرت انگیز را از خانم های باردار ثبت می کند. این نوع از عکاسی نیاز به مهارت و تجربه بسیار بالا داشته و عکاس حرفه ای باید بتواند در کمترین زمان و با توجه به شرایط مادر عکس های منحصر به فرد و خواستنی بگیرد.

آتلیه عکاسی بارداری در کرج

شماره تلفن آتلیه عکاسی هیراد   09125658645     |   02634203981


از این رو شما می توانید با مراجعه به آتلیه بارداری معتبر ما به خواسته خود رسیده و به همراه همسر و فرزندان دیگری که دارید عکس های زیبا بگیرید. علاوه بر این ما عکاسی نوزاد و عکاسی کودک شما تا هر سنی را نیز انجام میدهد و میتوانید تمام مراحل بزرگ شدن فرزند دلبندتان را پیش ما ثبت کنید.
برای مشاهده تمامی عکس های گالری بارداری آتلیه عکاسی هیراد کلیک کنید.
 
آتلیه بارداری    آتلیه بارداری در کرج

آتلیه بارداری در کرج

یک آتلیه بارداری باید دارای چه ویژگی های باشد تا بتوانیم آن را به عنوان یک آتلیه عالی برای عکاسی بارداری انتخاب نماییم؟ نگران نباشید پاسخ سوال شما در همین مقاله می باشد.

از جمله ویژگی های مطلوب برای آتلیه بارداری :
فضایی کاملا بهداشتی و راحت برای مادر
دارای تیم مجرب و با تجربه در زمینه عکاسی بارداری
زیبا، جذاب و دارای امکانات رفاهی
دارا بودن کلیه تجهیزات عکاسی برای ثبت بهترین عکس های بارداری
ارائه عکس ها در دو نوع چاپی و فایل ریز برای عکس های اینستاگرامی توسط آتلیه بارداری
عکاسی حرفه ای و بسیار زیبا در کمترین زمان جهت رعایت حال مادر
دارا بودن یک کادر حرفه ای زنانه برای راحتی بیشتر خانم های باردار
در کمترین زمان عکس های بسیار با کیفیت را تحویل دهد.
ارائه مشاوره های تخصصی برای ثبت عکس ها، پوشش مادر و ژست های مناسب
عکاسی بارداری می تواند خیلی لذت بخش باشد. خیلی ها جلوی اینهمه زیبایی دچار احساسی توام از عشق و تحسین می شوند. در عکاسی بارداری، توجه کنید که این دوره ، یک دوره گذرا و سرشار از تغییرات بسیار سریع است و باید در هر لحظه برای ثبتش آماده باشیم. همیشه برای عکاسی بارداری با یک دوربین دم دست برای شکار لحظات ناب آماده باشید. این لحظه ها می تواند خاطراتی زیبا برای تمام عمر باشد. برای داشتن عکاسی بارداری خوب و با کیفیت پیشنهاد ما به شما آتلیه عکاسی هیراد می باشد.

 آتلیه عکاسی بارداری

اولین گام در گرفتن یک عکس زیبا و جالب در بارداری این است که صبر کنید تا شکم‌تان کمی بزرگ تر شود و البته نه زیاد. یکی از عکاسان حرفه‌ای با نام ماریا میلان پیشنهاد می‌کند که عکس‌ها را در حوالی هفته ۳۰ ام بگیرید. زمانی که شکم به طور کامل بالا آمده ولی هنوز خیلی سنگین نیست البته هر بارداری و شکم باردار با یکدیگر متفاوت است.
انتخاب پس زمینه مناسب در گرفتن یک عکس خوب بسیار تاثیر گذار هست، درست مثل یک عکاس حرفه ای پس زمینه خود را آرام انتخاب کنید و در مورد چیزی که پشت سرتان قرار گرفته دقیق فکر کنید. از ایستادن در مقابل یک اتاق نشیمن، حمام و محیط‌های شلوغ پرهیز کنید. یک نقطه آرام پیدا کنید، حیاط پشتی یا پارک ساختمان یا ساحل نزدیک به منزل‌تان و ... . خیلی عالی می‌شود اگر تصویر زمینه با بک‌گراند فصلی که شما در آن فصل باردار هستید، یکی شود که باعث جلب توجه بیشتر می‌شود.

  آتلیه عکاسی بارداری   آتلیه بارداری در کرج با لباس

آتلیه عکاسی هیراد 

آتلیه بارداری ما با دارا بودن این شرایط یکی از مکان های عالی و امن برای سلامت مادر و فرزند خواهد بود. شما می توانید با مراجعه به آتلیه بارداری هیراد که یکی از مجهزترین و بهترین آتلیه های بارداری در شهر کرج است. لحظات شیرین و تکرار نشدنی دوران بارداری خود را با بهترین ژست ها ثبت و ماندگار نمایید.
برای داشتن بهترین عکس های زیبا با فرزندی که در آستانه متولد شدن قرار دارد باید نکات مهم به آتلیه بارداری و مراجعه به آن را بدانید. بیشترین دغدغه خانم ها برای این گونه عکاسی ها بهتر به نظر رسیدن، زیبا بودن، لباس مناسب، دانستن وقت دقیق مراجعه به آتلیه بارداری، راحتی و آسایش و ایمنی فرزندشان می باشد. در پاسخ به این سوالات باید گفت قبل از هر چیزی با پزشک خود مشورت کنید. هر خانمی شرایط خاصی از بارداری را سپری می کند که با توجه به این شرایط زمان دقیق رفتن به آتلیه بارداری مشخص می گردد. ما در این مقاله تمامی این عوامل مهم را مورد بررسی قرار داده و با بر شمردن نکات مهم سیر تا پیاز عکاسی در آتلیه بارداری را متذکر خواهیم شد.

 

شماره آتلیه کودک هیراد    :  09125658645     |    02634203981


 

قیمت آتلیه بارداری

آتلیه بارداری در کرج با لباس