ژست عکس بارداری


   ژست عکس بارداری     مدل عکس بارداری فانتزی
 

ژست عکس بارداری تکی با ایده های زیبا و فانتزی

 چند ماهمه / عکاسی – برای گرفتن عکس بارداری می توانید از هفته های اول کار عکاسی را شروع کنید و تا زمان زایمان هر هفته یک عکس از خودتان بگیرید و روند رشد جنین را در عکس ها ثبت کنید.
ژست عکس بارداری
ژست عکس بارداری زمانی که شکم مادر برجسته تر شده است تنوع بیشتری دارد. در این زمان می توانید به صورت تک نفره یا همراه با همسر و دیگر فرزندان خود عکس های زیبا و به یاد ماندنی بگیرید.
عکس بارداری فانتزی
ژست عکس بارداری تکی
 

ژست عکس بارداری مادر به صورت تک نفره

برای عکس بارداری مادر به صورت تک نفره ایده های متنوع و زیادی وجود دارد. مادر می تواند با لباس شب مخصوص بارداری یا با لباس های اسپرت در حالت ایستاده، نشسته و خوابیده عکس بگیرد.
از ژست های عکس بارداری جالب این است که یکی از وسایل فرزندتان مثل کفش، عکس سونوگرافی یا لباس را روی شکم خود بگذارید و عکس بگیرید. همچنین می توانید یک نوشته روی شکم قرار دهید و در آن اطلاعات بارداری خود را بنویسید. حتی می توانید با یک ماژیک ضد حساسیت روی شکم خود بنویسید.
 
 
 
 

  ژست عکس حاملگی مادر به صورت تک نفره – چندماهمه

 ژست عکس بارداری تکی

  توجه: می توانید از پارچه هفته شمار بارداری برند چند ماهمه برای ثبت تصاویر روند رشد جنین استفاده نمایید.

 عکس بارداری با نوشتن روی تخته سیاه

یک ایده فانتزی برای عکس حاملگی این است که هر کلمه و جمله ای که دوست دارید را روی یک تخته سیاه بنویسید و با آن عکس بگیرید. حتی می توانید هوس ها، ویار ها، وزن  و دور شکم خود را در هر ماه روی تخته بنوییسید و با آن عکس بگیرید.

  ایده عکس بارداری با لباس های خاص و زیبا

 

 ایده عکس بارداری با لباس های خاص و زیبا
  
 ژست عکس بارداری با لباس شب- چندماهمه بسیار زیبا و پر طرفدار است.
 

ژست عکس بارداری قبل و بعد از به دنیا آمدن نوزاد

دوست داشتنی ترین ژست عکس بارداری، عکاسی قبل و بعد از زایمان به روش های خلاقانه است. در این روش مادر در دوران بارداری با یک لباس و استایل خاص عکس می گیرد. سپس زمانی که زایمان کرد، دوباره با همان لباس و استایل همراه با نوزاد خود عکس می گیرد. چند ایده جالب برای این کار در عکس های زیر آمده است.
ژست عکس بارداری قبل و بعد از تولد- چندماهمه
 ژست عکس بارداری قبل و بعد از به دنیا آمدن نوزاد 
 

 سخن آخر:

با عکس گرفتن از خودتان در این دوره خاطره این روزهای تکرار نشدنی را ماندگار کنید. به این فکر نکنید که ظاهر شما برای عکس مناسب نیست یا بخاطر تغییرات بارداری چهره و اندام شما نازیبا شده است، زیرا تمام خانم ها این دوره را تجربه می کنند و این یک امر طبیعی است.
وقتی که فرزند شما بزرگ می شود این تصاویر واقعا دیدنی خواهد شد