عکاسی در فضای باز

یکی از شاخه های عکاسی که طی این سال ها علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده است عکاسی در فضای باز می باشد. هنرمندان عکاس برای بروز خلاقیت و گریز از ابزارهای گوناگون و دست و پا گیر عکاسی در آتلیه و استودیو های عکاسی، به ثبت عکس در فضای بیرونی روی آورده اند.
شما می توانید برای نور پردازی، در کنار نور طبیعی محیط بیرون ، از نورهای مصنوعی نیز بهره برده و نور پردازی تلفیقی بی نظیری را خلق کنید. البته در عکاسی فضای باز ارجحیت با نور طبیعی است. برای ثبت عالی و رسیدن به نتایج دلخواه در عکاسی پرتره فضای بیرون علاوه بر آشنایی با دوربین و عملکرد آن، باید با جنس نور، زاویه نور و نحوه ی به کارگیری آن را در عکاسی شناخت. برای از بین بردن رفله های نوری که معمولا هنگام عکاسی در فضای بیرون به وجود می آید و همچنین واقعی تر شدن رنگ ها می توانید از فیلتر پلاریزه استفاده کنید.

عکس کودک در فضای باز

سوال بسیاری از عکاسان این است که از چه لنزی برای عکاسی پرتره استفاده کنم؟ در ابتدا پیشنهاد ما این است که از لنز کیت دوربین به بهترین شکل استفاده کنید. بعد از آن بهترین لنز برای عکاسی پرتره در فضای آتلیه 24_70 و در فضای بیرون 70_200 میباشد. در عکاسی فضای باز، محیط تاثیر به سزایی در چشم نوازی عکس دارد. شما می توانید از هر چه در محیط اطرافتان وجود دارد، از درختان گرفته تا صخره ها استفاده کرده و ایده هایی بکر را خلق کنید. وجود گل ها در محیط نیز می تواند به ژست سوژه شما کمک شایانی کند. از مدل بخواهید گلی را بو بکشد یا آن را در موهای خود قرار دهد. این ها تنها نمونه های کوچکی از ایده هایی ست که می توانید در عکاسی از آن بهره ببرید. با کمی فکر کردن می توانید خود منبع الهام دیگر عکاسان شوید.

آتلیه عکاسی در کرج

برای مشاهده تمامی عکس های گالری کودک آتلیه عکاسی هیراد کلیک کنید.

              عکاسی در فضای باز              عکس کودک در فضای باز      

بهترین آتلیه در کرج

 

عکاسی در فضای باز همراه با تیم حرفه ای هیراد لذت تجربه ی داشتن عکس هایی بسیار زیبا و با کیفیت بالا را به همراه خواهد داشت.تیم ما در تمامی روزها پذیرای شما  و فرزندانتان است تا برای خدمت رسانی و عکس برداری از شما تمامی هنر و تخصص خود را به نمایش گذارد. بعضی پدر و مادر ها قبل از جلسه عکاسی سعی می کنند با کودک خود صحبت کرده یا او را با جوایز مختلف فریب دهند تا در روز عکاسی همکاری کرده و خوش اخلاق باشند، که این مطلب برای بعضی از بچه ها نتیجه عکس داده و کودکان بیشتر به لج کردن افتاده و همکاری نمی کنند و از محیط آتلیه می ترسند. در حالی که کودکان نیاز به زمان دارند تا با محیط غریب آتلیه آشنا شده، آرامش گرفته و مجددا خودشان شوند.قطعا هدف ما گرفتن عکسهایی با ژستهای زورکی و لبخند مصنوعی نیست.

عکس تولد در فضای باز

عکاسی فضای باز اجازه گرفتن عکسهایی با حرکات بی نظیر از کودکان می دهد مانند: دویدن شادمانه در چمن ها، بازی کردن با سنگ ها، بازی با اسباب بازی های رنگارنگ و حتی بازی با دیگر کودکان. به نوعی میتوان گفت خارق العاده ترین عکس های کودکان وقتی خلق می شود که کودکان را به حال خودشان بگذاریم.

عکس تولد در فضای باز

کودکان مانند بزرگسالان یکتا بوده و هر کدام شخصیت مخصوص به خود را دارند. در عکسهای فضای باز این شخصیت متمایز را بهتر می توان به تصویر کشید اگر آنها خجالتی، صمیمی و اجتماعی، جدی، شیطون یا آرام باشند خیلی زود مشخص خواهد شد و ترکیب شخصیت آنها در فضای باز  جلوه زیبایی خواهد داشت. وقتی کودکان در فضای باز آزاد هستند، ژست و خنده آنها طبیعی خواهد بود و تنها با صداهای عجیب و شکلک از پشت دوربین می توان نگاه آنها را به سمت دوربین هدایت کرد در حالی که خنده و ژست طبیعی خودشان را دارند.
انتخاب لباس کودک در فضای باز اهمیت دارد. برای او لباسی انتخاب کنید که طرح شلوغ یا راه راه نداشته باشد. ترجیحا لباسی تک رنگ با رنگ های روشن برای او بیاورید تا تمرکز عکس بر روی کودک باشد. در ضمن توجه کنید که کودکان با لباسهای ورزشی و غیر رسمی در طبیعت راحتتر هستند تا لباسهای رسمی.
برای کودکان خود تغذیه و آب به همراه داشته باشید که در زمان های استراحت، خورده و سر حال شود. خوراکی هایی مانند موز مناسب است که هم سریع خورده شود، هم انرژی زیادی به کودک بدهد و هم دندان ها و صورت کودک را کثیف نمی کند.

عکاسی در کرج 

آتلیه عکاسی هیراد با شما همراه خواهد بود و عکاسی در تمامی فضاها را برای شما انجام می دهد و طبق سلیقه و نظر شما مشتریان و با در نظر داشتن و انتخاب فضای دلخواهتان با شما همراه شده و عکس های زیبایی را به یادگار می گیرد.
در طول زمان، توجه کودکان کوتاه است و بیشتر اوقات، کودکان نمی توانند به مدت طولانی بی حرکت یک جا بمانند و به راحتی هم ژست نمی گیرند. این موضوع برای اکثر کودکان از زمانی که شروع به راه رفتن می کنند، صادق است. در ضمن بعضی از کودکان بعد از یک سالگی ممکن است از محیط بسته آتلیه بترسند. بنابراین یک فضای باز مانند یک باغ زیبا می تواند برای کودکان بسیار جذاب باشد. در محیط باغ کودکان  می توانند به راحتی بازی کرده و خود را رها کنند.