عکاسی کودک در کرج

عکاسی کودک نیز همانند عکاسی از نوزادان به علت لطافت موضوع که کودکان هستند، کمی با دیگر شاخه های آن متفاوت است. در اینجا علاوه بر دانش، خلاقیت و نگاه هنری، تجربه و ظرافت در عمل هم نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. بهره گیری از دکورهای متنوع هم تنها تا آنجایی کمک خواهد کرد که لطافت و ناب بودن سوژه را تحت تاثیر قرار ندهد. به همین منظور در آتلیه عکاسی کودک هیراد بیشتر چیدمان های ساده و ناب مد نظر هستند تا با اجتناب از آشفتگی بصری، کودک در مراتب پائین تری از توجه قرار نگیرد و بتوان به راحتی و بدون اذیت شدن فرزندانتون عکس های زیبا و مورد دلخواهی گرفته شود.

عکاسی تولد کودک در آتلیه هیراد :    09125658645     |    02634203981

آتلیه عکاسی کودک در کرج   عکاسی بارداری در کرج   عکاسی کودک در کرج

عکاسی از کودک 

بعضی وقتها در زندگی خود به عنوان یک عکاس کودک ، ممکن است به اندازه کافی خوش شانس باشید تا فرصتی برای عکسبرداری از یک رویداد که خیلی ویژه، بسیار مقدس و شخصی است، داشته باشید، همه چیز که می توانید انجام دهید،اين است كه  سپاسگزار باشيد که از شما دعوت شده است که بخشی از آن لحظه فراموش نشدنی باشيد.
عکس ها و کلمات من بر عکاسی تولد یک کودک متمرکز خواهد شد، اما بسیاری از وقایع دیگر وجود دارد، برخی از آنها خوشحال كننده هستند، برخی نيز غم انگیز اند، که ممکن است از شما خواسته شود عکس بگیرید، و این پیشنهادها ممکن است برای شما نیز مفید باشد.
قصه یک عکس، توقف خاطره ای ست که هرگز تکراری ندارد. زندگی به فاصله چشم برهم زدنی می گذرد. عکس، لحظه ای را ثبت می کند که دیگر بازگشتی ندارد. قابی از پاک ترین فرشته های زمینی که هدیه عشق اين هستی اند؛ فرزندان دلبندتان.
عکاسی کودک جزء شاخه هایی از عکاسی است که با وجود تمام شیرینی هایش، نکات بسیار ظریف و مهمی دارد که عکاسان این شاخه (عکاسی کودک) ملزم به رعایت آن می باشند. بطور معمول خانواده ها  عکس هایی از کودکشان را که در آن ها ساکت و آرام و با لبخندی منظم نشسته است را ترجیح می دهند. اگر چه قسمتی از این انتخاب کاملاً سلیقه ای است، اما به یاد ماندنی ترین عکس ها، آن هایی است که حاوی حسی واقعی و طبیعی باشد. بگذارید کودک جلوی دوربین احساس راحتی و شادمانی کند. عکاسی کودک نیاز به صبوری و آرامش دارد و با کمی کمک گرفتن از خانواده های کودکان می توان کودک را در راحت ترین حالت خود، به تصویر کشید.هنگام عکاسی، الزامی برای نگاه مستقیم کودک به دوربین وجود ندارد، بلکه می توان از او در حال بازی و سرگرمی عکاسی نمود.هر کودکی حالت های متنوعی در چهره دارد که مختص خودش است و ثبت این لحظه های کودک، سال ها بعد بسیار شیرین، پر احساس و خاطره انگیز خواهد شد.در عکاسی کودک، باید وارد دنیای شیرین کودکان شد و آن ها را درک نمود. بدین گونه لحظاتی خاص ثبت می شوند که تا ابد ماندگارند.
عکاسی هیراد با رعایت تمامی نکات و در نظر گرفتن تمانمی شرایط برای زیباتر شدن عکس های کودک شما در تلاش است اطمینان و رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نموده و بهترین کیفیت را ارائه دهد.

عکس تولد کودک  آتلیه عکاسی در کرج