آدرس آتلیه کودک در کرج

عکاسی در حوزه کودکان و نوزادان نیازمند مهارت و دقت بالایی است. بچه ها به دلیل  انرژی زیادشان معمولا باعث دردسرعکاسان میشوند. عکاس کودک باید از تبحر و تجربه بالایی برخوردار باشد و همچنین صبر و حوصله بالایی داشته باشد تا بتواند در کنار کودکان کار کند.عکاس باید بتواند به خوبی با کودک ارتباط برقرار کرده و او را تشویق به انجام خواسته های کند.
آتلیه عکاسی کودک هیراد در کرج با داشتن چندین سال سابقه ی درخشان در حوزه ی تخصصی عکاسی از کودک و نوزاد در کرج آماده ی ثبت هر لحظه از زندگی دلبند شما عزیزان است ما از زمان بارداری و تولد و پس از تولد کودکتان در کنار شما خواهیم بود تا هر لحظه از زیبایی های کودک عزیزتان را ثبت کنیم و به یادگار در آلبوم زندگانی او قرار دهیم.
 

نکاتی که قبل از عکاسی از کودک باید رعایت شود

  • اولین نکته لباس کودک در آتلیه عکاسی است سعی کنید لباس های کودک مناسب عکاسی در ساعت های طولانی باشد ،لباس های خیلی تنگ و یا گشاد برای عکسبرداری راحت نیستند و ممکن است نوزاد را اذیت کنند.

  • حتما سعی کنید کودک خوب استراحت کرده باشد و خواب کودک  کافی باشد تا در هنگام عکاسی احساس خستگی و خواب آلودگی نکند تا بتوان عکس هایی با لب خندان و شاد و پر انرژی از او ثبت شود.
  • مهم‌ترین نکته که مقدم بر همه است این است که همیشه، همیشه، همیشه پیش از دست زدن به کودک دست‌های خود را بشویید! آن‌ها بسیار در برابر بیماری و آلودگی‌ها آسیب پذیر هستند، لذا سعی کنید در تمیزترین حالت ممکن باشید.
    و صدالبته اگر مریض هستید، جلسه را به تعویق بیاندازید چرا که سلامتی کودک اولویت اصلی است.
آدرس آتلیه کودک در کرج
 

ویژگی های یک آتلیه کودک مناسب 

نور مناسب آتلیه کودک

یکی از ارکان مهم در عکاسی از کودک نور  است حتما قبل از عکاسی از نوزاد جایی در آتلیه را انتخاب کنید که دارای نور مناسبی است و یا اگر نور مناسبی وجود ندارد از طریق لامپ های مخصوص نور را در زاویه متناسب برای عکاسی از نوزاد قرار دهید چون اگر نور مناسب نباشد هرچقدر هم که ژست خوبی به نوزاد داده باشید باز هم عکس جذاب و با کیفیتی نمی توانید ثبت کنید. سوژه ها اگر کمی از بالا نورپردازی شوند طبیعی تر به نظر می رسند.نور طبیعی از نور مصنوعی بهتر است پس باید دارای فضاهای نورگیری باشد.

محیط مناسب در آتلیه 


کنترل دمای آتلیه یک امر مهم است چون نوزادان و کودکان بسیار حساس به دما و عوامل حساسیت زا هستند پس قبل از اقدام به عکاسی از نوزاد و کودک حتما دمای محل را چک کنید و در صورت کم و زیاد بودن دما آن را به دمای مطلوب برسانید و سپس نوزاد را برای عکاسی به آن محل بیاورید .حتما در انتخاب لباس و یا ملحفه و بالشتی که ببرای کودک خود  می خواهید استفاده کنید وسواس به خرج دهید چون نوزادان پوستی حساس دارند.
یک آتلیه عکاسی کودک خوب باید اتاقی برای تعویض لباس داشته باشد و مجهز به سرویس بهداشتی مناسب کودک باشد تا کودک احساس راحتی داشته باشد.

قیمت آتلیه کودک در کرج

بهترین آتلیه عکاسی از کودک در کرج