آتلیه تخصصی کودک

دوران کودکی یکی از مهم ترین دوران زندگی هر فردی است که شکل دهی شخصیت کلی فرد را به عهده دارد. هر قدر کودک محبت و توجه بیشتری از والدینش دریافت کند احساس امنیت درونی وی افزایش می یابد و در آینده شخصیت محکم تری خواهد داشت. ثبت لحظات کودکی که توسط والدین انجام می پذیرد ضمن خاطره سازی برای کودک راه انتقال احساسات آن ها و مهر تاییدی بر توجه و محبت آن ها نسبت به کودک است. عکاسی و فیلمبرداری رایج ترین و بهترین روش ثبت این لحظات هستند.
 
آتلیه تخصصی کودک
  عکاسی کودک در کرج

عکاسی کودک در کرج


شماره تلفن آتلیه عکاسی هیراد  :  ۰۲۶۳۴۴۴۵۳۸۹- ۰۹۱۲۵۶۵۸۶۴۵


امروزه عکاسی کودک یکی از انواع عکاسی محسوب می شود که معمولا بر اساس سن کودک طبقه بندی می شود:

عکاسی از نوزاد

عکاسی از کودکان نوپا

عکاسی از خردسالان

عکاسی از کودکان سن دبستان

آتلیه عکاسی کودک در کرج

در زمان عکاسی ضمن صرف زمان طولانی و داشتن صبر و حوصله و شناخت روحیه لطیف کودک باید به نکات خاصی نیز توجه کرد. خوب تصمیم گرفته ایم امروز از کودک خود عکاسی کنیم. چه کار کنیم تا بتوانیم از بیشترین توان خود در راه رسیدن به عکس های خوب بهره بگیریم.عکاس باید سعی کند با درک صحیح روحیات کودک و صحبت با والدین خلق و خوی کودک را بدرستی بشناسد و با او هم بازی شود تا بهانه گیری های کودک حین عکاسی کمتر شود.
عکاس باید ضمن در نظر گرفتن جثه کودک پوزیشن های مختلف را امنحان کند ولی نکته مهمی که باید رعایت شود اینست که از امر و نهی کردن های زیاد و پوزیشن های زیاد که سبب خستگی و بد خلقی کودک می شود دوری کنید.
برای عکاسی بهترین ارتفاع هم سطح بودن با کودک است. عکاسی از بلا یا پایین به جذابیت عکس های هم سطح نیستند.
یکی از بهترین حالات برای عکاسی از کودک، عکاسی از صورت می باشد چرا که عکاسی به این روش چهره معصوم کودک را بیشتر نمایش می دهد و کودک را زیباتر نشان می دهد.
تغییر سریع کودکان از نظر خلق خو به شما اجازه انتظار برای یک عکس عالی را نخواهد داد بنابراین باید پشت سر هم عکس بگیرید. اکثر مواقع از هر ۲۰ عکس گرفته شده از یک پوزیشن ۱ عکس عالی بدست می آید.
عکاسی از کودکان شیرین ترین و سختترین کار حرفه ی عکاسی است ولی این اجازه را می دهد که با ثبت هر چه بهتر لحظات کودکی این دوران را خاطره انگیزتر کنیم.
گاهی ناخواسته حین عکاسی مرتکب اشتباهاتی می شویم که از جلوه و جذابیت عکس ها می کاهد. این اشتباهات رایج عبارتنداز:
بدترین اشتباه در عکاسی کودک اجبار کودک در قرار گرفتن در حالت مورد نظر است. این کار سببب عدم همکاری کودک و بد شکل شدن عکس ها می شود.

بهترین آتلیه تخصصی کودک

                     آتلیه تخصصی کودک کرج        آتلیه تخصصی کودک در کرج

ژست عکاسی کودک 

عکاسی از کودک و ژست دادن به او جزو سخت ترین کارها برای یک عکاس به حساب می آید.
این کار نیازمند صرف وقت زیاد و داشتن صبر و حوصله فراوان میباشد.
بطور کلی ژست دادن به کودک تفاوت های اساسی با ژست دادن به مدل ها دارد.
هدف اصلی عکاسی از کودکان تهیه عکس هایی در نهایت اصالت و حالت های طبیعی کودک می باشد.
تا حد امکان باید از دادن ژست ها و حالت های مصنوعی به کودک امتناع کرد.

عکاسی تخصصی از کودکان

نکته ای که در همان ابتدا برای عکاسی از کودک باید در نظر بگیرید این است که کودکان دارای جنب و جوش زیادی هستند.
بنابراین یک حالت را نمی توانند برای مدت طولانی حفظ کنند.
در این گونه مواقع بهترین راه، داشتن سرعت العمل سریع برای ثبت تصویر مناسب از کودک میباشد.
برای عکاسی از کودک سعی کنید از سرعت شاتر بالا استفاده کنید تا سریع تر بتوانید عکس بگیرید.
بهترین، جالب ترین و با مزه ترین عکس هایی که میتوان از کودکان داشت در شرایطی ثبت میشوند که کودکان معصومیت یا شیطنت ذاتی خودشان را نشان می دهند.
بنابراین در طول زمان عکاسی، شرایطی را به وجود بیاورید که بچه ها حالت های واقعی خودشان را نشان بدهند.
میتوانید از آنها بخواهید شعری برای شما بخوانند.
یا اینکه تقلید یک شخصیت کارتونی مورد علاقه شان را انجام دهند.
اجازه دهید با هم بازی کنند. برای هم لطیفه بگویند.
یک برگ یا یک تکه کاغذ به دستشان بدهید و از آنها بخواهید, داستانی در مورد آن بگویند. و در تمام این شرایط شما از زوایای مختلف عکاسی کنید.

آتلیه تخصصی کودک هیراد 

مبنای کار عکاسی هیراد بر عکاسی کودک بنیان شده است. ما با تسلط به شیوه های عکاسی و تکنیک های آن تا به امروز توانسته ایم گام هایی در عکاسی کودک ایرانی برداشته و رضایت بسیاری از خانواده های محترم را جلب کنیم. دکورهای متنوع و کار مبتنی بر اصول کلاسیک و به دور از زرق و برق های فتوشاپی آن چیزی است که ما رعایت می کنیم. زمینه عکاسی آنالوگ و دیجیتال، درحال حاضر بصورت تخصصی در زمینه عکاسی نوزادان و کودکان و عکاسی بارداری فعالیت می کند. تمام تلاش پرسنل آتلیه عکاسی هیراد بر این است که تجربه ماندگار و لذت بخشی از لحظات زندگی شما به ارمغان آورد. هر آنچه از یک آتلیه کودک انتظار دارید را می توانید در آتلیه هیراد به دست آورید.
آتلیه عکاسی هیراد در فضای راحت و دمای مناسب در تمامی فصول سال، شیرین ترین لحظات زندگی تان را به در قاب تصویر ماندگار می کند. آتلیه هیراد آماده ارائه انواع خدمات عکاسی تخصصی نوزاد، عکاسی کودک در آتلیه، عکاسی کودک در فضای باز، عکاسی از مهدهای کودک، عکاسی از لحظات شیرین مادر و کودک، عکاسی بارداری می باشد.

آتلیه تخصصی کودک در کرج

در آتلیه عکاسی هیراد همواره در تدارک ثبت بهترین خاطرات خود هستیم. عکس کالایی است که در گذر زمان هر روز و هر روز ارزشمندتر می شود بلاخص اگر با روز های شیرین و بی بازگشت کودکی در ارتباط باشد.
عکاسی با توجه به شرایط و نظر عکاس و والدین و خلق و خوی کودک در مکان های چون آتلیه، منزل، فضای باز انجام می پذیرد. صرف زمان طولانی و شناخت و توجه به روحیه لطیف کودک بسیارقابل اهمیت است و دنیای کودک با توجه به تجربه طولانی خود این مهم را به بهترین شکل مهم ایفا می کند.

 
عکاسی تخصصی از کودکان   بهترین آتلیه تخصصی کودک در کرج

بهترین آتلیه تخصصی کودک در کرج

آتلیه کودک در کرج