آتلیه عکاسی کودک در عظیمیه

کودکان در زمان عکاسی به دلیل عدم آگاهی کامل از نوع کار، عدم حوصله کافی، بازیگوشی و عدم درک صحیح یا توجه به توصیه‌های عکاس و والدین، نمی‌توانند خود را با محیط عکاسی وفق دهند. از این رو عکاسی کودک نیازمند صبر و حوصله، دقت و وسواس، هنر عکاسی و ایجاد ارتباطی صمیمی در محیطی شاد با کودکان است. تمامی این موارد ویزگی های یک اتلیه عکاسی کودک مناسب می باشد.  آتلیه هیراد با ویژگی های منحصر به فرد و نمونه کارهای ویژه به عنوان یکی از بهترین آتلیه عکاسی کودک در عظیمیه کرج با نمونه کارهای زیبا سالها مشغول فعالیت می باشد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و آشنایی با آتلیه هیراد می توانید با کارشناسان آتلیه کودک هیراد در ارتباط باشید.
آتلیه عکاسی کودک در عظیمیه
 
برای رزرو وقت ، می توانید با یکی از شماره ها تماس حاصل فرمایید : 
  09125658645     |    02634203981

 

لوازم مورد نیاز در آتلیه عکاسی کودک

  • کتابهای کودک
  • چند دست لباس مورد دلخواه
  • تاپ و شورت سفید(مخصوص دختران)
  • تاپ و شورت ورزشی (پسرانه)
  • اسباب بازی مورد دلخواه کودک
  • تل، گل سر، کلاه، پاپیون، ... مورد علاقه
  • بادکنک هایی که به تناسب جنسیت کودک طرح دارند

زمان عکاسی کودک

کودکان با سنین مختلف در کنار شیطنت ها و بازی کردن ها سرشار از حس زندگی می باشند. کودکان با شیری زبانی های خود در گذران دوره های رشد بهترین زمان برای ثبت خاطرات هستند، خصوصا در 6 ماهگی تا 2 سالگی که مدام شاهد رشد کودک خود هستند، از جمله رویش دندان، تغییر چهره، چهاردست و پا شدن، تاتی کردن، قدم زدن و … ما در آتلیه کودک سروش مدام تلاش میکنیم کودکان را در سنین مختلف رصد نماییم و با آگاهی کامل نسب به رفتارها و حرکات کودک آن ها را ثبت نماییم، گاهی با بازی کردن با کودکان در فضای آتلیه شرایطی فراهم می گردد تا بسیاری از حالات کودکان را بتوانیم ثبت کنیم تا جزئی از خاطرات رشد کودک در آلبوم عکس های شما قرار گیرد.در نتیجه تمام دوران کودکی می تواند سوژه مناسب عکاسی باشد.

قیمت آتلیه عکاسی کودک

تعرفه های آتلیه ها بر اساس سازمان اصناف سالیانه تعیین می گردد. اما این قیمت ها تحت تاثیر کیفیت عکاسی و کاغذ چاپ نیز قرار می گیرند. پکیج عکاسی کودک شامل چندین شات عکاسی، چاپ عکس در ابعاد مختلف و کاغذ های متنوع چاپ می باشد. که قیمت کلی این موارد بستگی به انتخاب شما دارد.