آتلیه عکاسی کودک در کرج

کودک در زمان عکاسی به دلایل مختلف مانند بازیگوشی، بی حوصلگی و عدم درک صحیح کار عکاسی، نمی‌توانند خود را با محیط عکاسی وفق دهد. به همین دلیل امکان دارد کار عکاسی را مختل نماید. به همین دلیل رفتار عکاس با کودک باید متفاوت باشد تا محیطی جذاب را برای آن ایجاد نماید.عکاسی کودک نیازمند صبر و حوصله، دقت و وسواس، هنر عکاسی و ایجاد ارتباطی صمیمی در محیطی شاد با کودکان است.  دوران کودکی هر فرد یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین دوران زندگی انسان است که شخصیت او را شکل می‌دهد. هر چقدر نوزاد و کودک در یک خانواده عشق، محبت و توجه بیشتری از والدینش و اطرافیانش دریافت کند، احساس امنیت درونی بیشتری خواهد داشت و در آینده نیز شخصیت قوی‌تر و مثبت‌تری پیدا خواهد کرد. برای نشان دادن این علاقه عکاسی کودک تاثیر بسزایی دارد چرا که میزان علاقه و اهمیت والدین را نشان می دهد. آتلیه هیراد با ویژگی های منحصر به فرد و نمونه کارهای ویژه به عنوان یکی از بهترین آتلیه عکاسی کودک در کرج با نمونه کارهای زیبا سالها مشغول فعالیت می باشد. برا مشاهده نمونه کارهای بیشتر و آشنایی با آتلیه هیراد می توانید با کارشناسان آتلیه کودک هیراد در ارتباط باشید.
 
آتلیه عکاسی کودک در کرج
برای رزرو وقت ، می توانید با یکی از شماره ها تماس حاصل فرمایید : 
  09125658645     |    02634203981

ویژگی های یک آتلیه عکاسی کودک

  • ازویژگی های یک آتلیه عکس،دردرجه ی اول اهمیت قائل شدن پرسنل وعکاس به شرایط کودک می باشد.
  • به دلیل شرایط سنی کودکان،برای جلب توجه آنهاوحفظ آرامش برای یک عکس خوب،صبرو حوصله ازاهمیت زیادی برخورداراست.
  • همچنین تزئینات مناسب وعکاس وگرافیست حرفه ای ازملزومات یک آتلیه عکاسی کودک خوب هستند.
  •  باتوجه به شرایط مکانی خودوتحقیق وپرس جو،به چندآتلیه عکاسی کودک مراجعه کرده،نمونه کارها راببینیدونهایتا آتلیه کودک مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

تجهیزات آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک مناسب علاوه بر روابط اجتماعی خوب و رفتار مناسب با کودک باید دارای تجهیزات مناسبی برای عکاسی داشته باشد تا بتواند خروجی کار با کیفیت تقدیم شما کند. برخی از این تجهیزات شامل موارد زیر می شوند :

لنز عکاسی کودک

بهترین لنز برای عکاسی کودک، لنز ۵۰ یا ۸۵ میلیمتری است. دیافراگم‌ باز شما را قادر می‌سازد تا در محیط‌های تاریک به راحتی عکاسی کنید و بر روی سوژه فوکوس کنید تا پس زمینه‌ی تاری را ایجاد کنید.

دوربین عکاسی کودک

برای عکاسی از کودک بهتر است دوربین به نحوی تنظیم گردد که لنز آن با سوژه هم‌سطح باشد. همچنین می‌توانید از ارتفاع‌های پایین‌تر یا بالاتر استفاده کنید. ولی در کل ارتفاع هم‌سطح با سوژه بهترین نتیجه را دارد.

نور عکاسی کودک

بهتر است  از تحرک زیاد کودک استفاده کرده و سعی کنید تا حد امکان خودتان را با آن هماهنگ کنید. می‌توانید برای از بین بردن آثار تحرک کودک، دیافراگم را بازتر کنید. بهترین نوع نورپردازی برای عکاسی از کودکان، نوری عادی و غیرمستقیم می‌باشد. این نوع نورپردازی تمام جزئیات از جمله لطافت پوست آنها را به زیبایی به تصویر می‌کشد.

ژست‌ عکاسی کودک

عکاس کودک باید ژست‌ها و حالات متفاوتی را بر روی کودک پیاده کند. ولی همیشه باید توجه داشته باشد که ژست‌های کودک نباید به قدری سخت باشند که کودک خسته شود چون هدف اصلی عکاسی ثبت لحظات شیرین و شاد است، بنابراین فضای عکاسی نیز باید راحت باشد. این امر برای ک.دکان کوچکتر مستلزم مراقبت بیشتری است و ژست‌ها باید به گونه‌ای باشند که به کودک آسیبی نرسد و سلامت و امنیت او به خطر نیفتد.

عکاسی از چهره‌ی  کودک

چهره‌ی معصوم نوزادان همیشه سوژه فوق‌العاده‌ای برای عکسبرداری است. یکی از بهترین حالات عکاسی از نوزادان، پرتره است چون این نوع عکس‌ها می‌توانند خلاقانه‌تر از حالات دیگر تصاویر باشند و معصومیت چهره‌ی نوزادان را با ظرافت به تصویر بکشند.

پس‌زمینه‌ی عکاسی کودک

یک پس‌زمینه‌ی شلوغ و پرنور همیشه نتیجه‌ی مطلوبی نمی‌دهد. هرچه پس‌زمینه‌ی تصویر ساده‌تر باشد، نوزاد یا کودک بیشتر در آن می‌درخشد. برای طراحی صحنه باید از رنگ‌های شاد و روشن استفاده کنید. رنگ‌های سفید، شیری، خاکستری روشن، کرم، صورتی و آبی روشن پرکاربردترین رنگ‌ها برای این کار هستند.