آتلیه کودک و بارداری 

مادر شدن و بارداری، در عصر جدید با توجه به وجود بچه های كم در خانواده های ایرانی، از زیباترین و مهمترین اتفاقات زندگی است. پس تیم عكاسی بارداری در آتلیه عکاسی هیراد ، پیشنهاد می كند تقریبا از ماه چهار و پنج بارداری به فكر ثبت تغییرات خود از این دوران زیبا باشید و برای ثبت لحظات خاص زندگی و بارداری خود به آتلیه عکاسی هیراد مراجعه کرده و خیالتان با تیم ما از همان زمان تا آخرین لحظات راحت باشد ما در كنار شما خواهیم بود تا بهترین لحظه ها را ثبت نماییم. 
دوران بارداری از جمله دوران هایی است که تنها شاید یک بار برای هر خانمی اتفاق بیافتد و به همین علت است که از زیباترین دوره ها است . این روزها موجی جدیدی از مد راه افتاده است که خانم های بارداری علاقمند به عکس گرفتن از خودشان هستند و به همین دلیل به آتلیه بارداری مراجعه میکنند و وقت میگیرند .
برای مشاهده تمامی عکس های گالری بارداری آتلیه عکاسی هیراد کلیک کنید.
آتلیه کودک و بارداری 

شماره تلفن آتلیه عکاسی هیراد 

09125658645     |    02634203981

آتلیه بارداری در کرج

شاید الان با این حرف در ذهنتان تصویرها و عکس هایی تکراری نقش بسته باشد اما اینطور نیست . عکس بارداری با دیگر عکس هایی که شما در آتلیه عکاسی میگیرید کاملا متفاوت است و فرق میکند و به همین دلیل است که نیاز دارند تا در حالت ها و ژست های متفاوتی از ژست های معمولی گرفته شوند . شاید برایتان سوال پیش آید که چه زمانی باید اقدام به گرفتن عکس بارداری بکنید . بهترین زمان برای رفتن به آتلیه بارداری در ماه هفتم بارداری است .

آتلیه کودک در کرج

قبل از ماه هفتم شکم شما خیلی برآمده نیست و آنطور که شما یک خانوم باردار هستید را به خوبی نمیتوان در عکس ها به زیبایی منتقل کرد . بعد از ماه هفتم نیز به دلیل رشد جنین و سنگین وزن تر شدن شما این روند عکاسی و ساعت زیادی که باید رو پا باشید و نمیتوانید استراحت کنید برای یک خانوم باردار به شدت مضر است و باعث میشود که شما به زودی خسته شوید . بهترین و ایده آل ترین شرایط برای رفتن به آتلیه بارداری در ماه هفتم است . پس ، برای ثبت بهترین لحظاتتان به ما اعتماد کنید. 

 بهترین آتلیه کودک در کرج

عکاسی کودک مطمئنا جزئی از بهترین بخش های هر آتلیه کودک است، کودکان با سنین مختلف در کنار شیطنت ها و بازی کردن ها سرشار از حس زندگی می باشند. کودکان با شیری زبانی های خود در گذران دوره های رشد بهترین زمان برای ثبت خاطرات هستند، خصوصا در 6 ماهگی تا 2 سالگی که مدام شاهد رشد کودک خود هستن، از جمله رویش دندان، تغییر چهره، چهاردست و پا شدن، تاتی کردن، قدم زدن و … ما در آتلیه کودک هیراد مدام تلاش میکنیم کودکان را در سنین مختلف رصد نماییم و با آگاهی کامل نسب به رفتارها و حرکات کودک آن ها را ثبت نماییم.
 بهترین آتلیه کودک در کرج
 گاهی با بازی کردن با کودکان در فضای آتلیه شرایطی فراهم می گردد تا بسیاری از حالات کودکان را بتوانیم ثبت کنیم تا جزئی از خاطرات رشد کودک در آلبوم عکس های شما قرار گیرد.

 آتلیه کودک در کرج

 آتلیه عکاسی در کرج

آتلیه تخصصی کودک 

قیمت آتلیه بارداری در کرج