بهترین آتلیه بارداری 

دوران بارداری یکی از شیرین ترین دوران در زندگی هر پدر و مادری است که سختی های این دوران را با امید دیدن ثمره ی زندگیشان تحمل می کنند. عکس های بارداری که امروزه ثبت و ضبط آن ها مورد توجه قرار گرفته است از زیبایی منحصر به فردی نیز برخودار هستند و سرشار از حس خاص و متفاوتی می باشند. اگر مایل به استفاده از خدمات آتلیه تخصصی بارداری هستید این اطمینان را داشته باشید که سطح و کیفیت مدل عکس بارداری در آتلیه عکاسی هیراد در بالاترین سطح ممکن است و در واقع عکس های بارداری خود را در یکی از بهترین آتلیه بارداری ایران خواهید گرفت . جهت اطمینان خاطر میتوانید با استودیو هیراد هماهنگ بفرمایید و به صورت حضوری نسبت به مشاهده ی عکس های بارداری در استودیو تخصصی بارداری اقدام فرمایید.ما در مجموعه هیراد  آتلیه بارداری ارزان در کرج در تلاشیم تا با ثبت عکس هایی جذاب از این مرحله از زندگیتان باعث رضایت و خوحالی شما عزیزان شویم.برای دیدن گالری بارداری آتلیه هیراد می توانید با مراجعه به آدرس آتلیه بارداری ارزان در کرج انواع ژست های عکس بارداری این مجموعه را ملاحظه بفرمایید.

 

بهترین آتلیه بارداری در کرج

 
عکاسی بارداری یکی از پر طرفدار ترین و جدیدترین مدل های عکاسی در ایران و همچنین کل دنیا می باشد.بهترین آتلیه بارداری در کرج آتلیه هیراد با دارا بودن عکاسان حرفه ای خانم در این زمینه به عنوان اولین عکاسی بارداری در کرج شناخته شده است. بهترین آتلیه بارداری در کرج با ایده های خلاقانه در عکاسی بارداری به شما عزیزان کمک می کند تا لحظات زیبایی را از بهترین دوران زندگی تان به ثبت برسانید. و هر زمانی که به عکس های خود در دوران بارداری تان نگاه می کنید برای شما یاد آور خاطرات خوش و لذت بخش باشد. بهترین آتلیه بارداری در کرج از ماه هفتم به بعد میاشد. در آتلیه ی هیراد تعدادی حریر و لباس مخصوص عکاسی بارداری برای مادران موجود میباشد. آتلیه بارداری ارزان در کرج 
 
 
 

ویژگی آتلیه بارداری در کرج

  •  فضایی کاملا بهداشتی و راحت برای مادر
  • دارای تیم مجرب و با تجربه در زمینه عکاسی بارداری
  •  زیبا، جذاب و دارای امکانات رفاهی،آتلیه بارداری ارزان در کرج
  •  دارا بودن کلیه تجهیزات عکاسی برای ثبت بهترین عکس های بارداری
  • ارائه عکس ها در دو نوع چاپی و فایل ریز برای عکس های اینستاگرامی توسط آتلیه بارداری
  • عکاسی حرفه ای و بسیار زیبا در کمترین زمان جهت رعایت حال مادر
  • دارا بودن یک کادر حرفه ای زنانه برای راحتی بیشتر خانم های باردار
  • در کمترین زمان عکس های بسیار با کیفیت را تحویل دهد.
  • ارائه مشاوره های تخصصی برای ثبت عکس ها، پوشش مادر و ژست های مناسب

آتلیه بارداری ما با دارا بودن این شرایط یکی از مکان های عالی و امن برای سلامت مادر و فرزند خواهد بود. شما می توانید با مراجعه به آتلیه بارداری استودیو هیراد که یکی از ویژه ترین آتلیه های بارداری در کشور است لحظات شیرین و تکرار نشدنی دوران بارداری خود را با بهترین ژست ها ثبت و ماندگار نمایید.

برخی از ژست های آتلیه بارداری در کرج

 یکی از بهترین ایده ها تمرکز روی قهرمان اصلی عکس است؛شکم مادر! عکسی را از نزدیک و با حالت تاکید روی شکم‌ مادر و نگه داشتن توسط مادر بگیرید. می‌توانید برای تاثیرگذاری بیشتر از نور استفاده کنید.

استفاده از  کفش های کوچک در عکاسی بارداری

آیا مشتریان شما از قبل برای فرزندشان کفش خریداری کرده اند ؟؟؟ از آن‌ها بخواهید یک جفت کفش کوچک برای عکس‌هایشان انتخاب کنند. به این ترتیب میتوانید تصاویر بهتری از انتظار آن ها را ثبت کنید.

حالت قلبی دست‌ها ی پدر و مادر بر روی شکم

از مشتریان خود بخواهید که برای نشان دادن محبت به کودکشان دست‌هایشان را به شکل قلب حالت دهند. برای تاکید بیشتر بر عشق و آرامش خانواده می‌توانید از حلقه ازدواج استفاده کنید.

استفاده از عکس سونوگرافی در عکاسی بارداری

برای به اشتراک گذاشتن خبر بارداری هیچ راهی بهتر از استفاده از عکس سونوگرافی وجود ندارد . پس زمینه ای مناسب را انتخاب کنید و صحنه را ترکیب بندی کنید و عکس بگیرید.
 

حضور تمام اعضای خانواده در عکاسی بارداری

از تمامی اعضای خانواده درخواست کنید که در عکس حضور پیدا کنند، پدر، مادر، برادران یا خواهران بزرگ‌تر. انجام این کار بهترین راه برای بیان شادی و شوق انتظار یک عضو جدید از خانواده را دارد.

آدرس آتلیه بارداری ارزان در کرج

کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، رو به روی نوردیدگان، مجتمع سروش، طبقه5 ،واحد503