عکاسی مناسبتی

عکاسی مناسبتی یکی از انواع مهم عکاسی است که برای شما ماندگار خواهد بود، عکاسی مناسبتی در سنین مختلف می تواند استفاده شود و بیشتر برای کودکان استفاده می شود.عکاسی مناسبتی با دکور و تزئیینات خاص هر مناسبت عکس های زیبا و دلنشینی را برای شما به همراه دارد.
آتلیه عکس هیراد با توجه به مناسبت های سال دکور خاص آن روز را چیده و پذیرای شما عزیزان به همراه فرزندان دلبندتان می باشد می توانید با حضور در کنار فرزندانتان بهترین و زیباترین عکس ها را در مناسبت های گوناگون سال به یادگار بگیرید.
عکاسی مناسبتی یکی از انواع مهم عکاسی است، اصولاً عکس ها در عین بی زبانی بسیار گویا هستند، زمانی که شما یک عکس را تماشا می کنید با خاطره آن عکس همراهی می کنید، اگر این عکس، یک عکس مناسبتی باشد برای شما هم مفهوم ویژه تری خواهد داشت، یقیناً عکاسی مناسبتی در بین تمامی عکس ها بسیار اهمیت دارد چرا که به ثبت لحظه ای از زندگی می پردازد که یک لحظه منحصر به فرد در زندگی شما خواهد بود، برای مثال عکس مناسبتی تولد یک سالگی کودک شما هیچوقت تکرار ندارد، به همین دلیل ثبت آن در خاطرات شما ضروری به نظر می رسد.

شماره تلفن آتلیه عکاسی هیراد 

09125658645     |    02634203981


عکس مناسبتی یلدا

عکاسی مناسبتی

عکاسی مناسبتی از کودک

عکاسی مناسبتی یکی از انواع عکاسی است که در سال های اخیر از سوی خانواده ها مورد توجه بیشتری قرار گرفته است این نوع از عکاسی برای مناسبت خاصی و به منظور ثبت لحظه های به یادماندنی انجام می گیرد و معمولاً سنین خاصی را هم شامل نمی شود ولی از آن جا که ثبت لحظات زندگی کودکان لذت بخش است بیشتر برای کودکان انجام می گیرد، عکس مناسبتی می تواند عکاسی مناسبتی جشن تولد، عکس مناسبتی جشن دندونی، عکس مناسبتی شب یلدا، کریسمس، عید نوروز، مدرسه رفتن و یا فصول مختلف و... باشد. عکس مناسبتی بسیار لذت بخش خواهد بود، ثبت لحظهٔ مهم زندگی موجب خواهد شد که شما با نگاه به این عکس خاطرات خوب و شیرین زندگیتان را زنده کنید.
برای مشاهده تمامی عکس های مناسبتی در گالری کودک آتلیه هیراد کلیک کنید. 
آتلیه عکاسی در کرج

مزایای عکاسی مناسبتی

اگر تصمیم به عکاسی مناسبتی از کودکان خود دارید، با توجه به سلیقه و علاقه شما عکس مناسبتی می تواند در منزل یا آتلیه انجام گیرد، آتلیه هیراد به منظور راحتی خانواده ها همه خدمات عکس مناسبتی را انجام می دهد، عکس های مناسبتی آتلیه ما مزایای زیر را دارند که قابل چشم پوشی نیست:
تمامی طراحی ها و دکورها متناسب با مناسبت مد نظر شما در آتلیه موجود است.
دوربین های عکاسی بسیار حرفه ای آتلیه هیراد عکس های ناب از شما به یادگار خواهند گذاشت.
کادر عکاسی و اجرایی ما بسیار حرفه ای هستند و کوچکترین مشکلی در تهیه عکس مناسبتی رخ نخواهد داد.
نور پردازی ها و رنگ های مورد استفاد در آتلیه بسیار حرفه ای به کار برده شده اند تا عکس ماندگاری برای کودک شما بجای بگذارد.
هر مناسبت می تواند یک عکاسی خاطره انگیز باشد. همه ما دوست داریم از لحظات شیرین زندگیمان خاطره ایی ثبت شده داشته باشیم حال چه چیز بهتر از عکاسی ، به ویژه در مناسبت های به یاد ماندنی سال.
عکاسی در روز و زمان های خاصی مثل تولد ،ولنتاین،کریسمس،شب یلدا،عید، میتواند به زندگیتان جانی دوباره ببخشد و فضای خانه را برایتان جذاب کند حال اگر بخواهید برای عکاسی از فرزند دلبندتان به آتلیه تخصصی کودک بروید که برای همه این مناسبت ها دکورهای متنوع و جذاب داشته باشد.

تخصص و حرفه ایی بودن تیم عکاسی هیراد

آتلیه عکاسی هیراد یکی از آتلیه های تخصصی در زمینه عکس های مناسبتی و تولد و بارداری و.. می باشد که با دارا بودن تخصص های لازم و بکارگیری تیم حرفه ای و هنرمند کاملا متخصص توانسته با سطح کیفی بسیار بالا خدمات خود را به مشتریان عزیز عرضه کند.

لباس و دکور متنوع جهت عکاسی

مجموعه ما توانسته با ایجاد یک آرشیو متنوع لباس های بارداری ،نوزاد ، کودک یکی از دغدغه های بزرگ والدین را نسبت به عکاسی رفع کند. نگران نباشید تنوع لباس های آتلیه هیراد به قدری زیاد است که نظرتان را نسبت به عکاسی حرفه ای تغییر خواهد داد.

آتلیه عکاسی کرج

عکس مناسبتی عید نوروز 

آتلیه عکاسی در کرج